Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Mocz zalegaj─ůcy w prawej nerce- II trymestr
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 06:26 

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 sie 2012, o 10:13
WITAM.
Jestem w 20tc wg.OM. Trafi┼éam do szpitala poniewa┼╝ mia┼éam silne bole prawego dolnego podbrzusza, najpierw pojechali┼Ťmy do ginekologa, kt├│rego badania wykaza┼éy ┼╝e mo┼╝e to by─ç zapalenie wyrostka robaczkowego i dosta┼éam skierowanie do szpitala. Oczywi┼Ťcie tylko w Polsce musia┼éam na izbie przyj─Ö─ç czeka─ç 5godzin i by─ç wysy┼éana od chirurga do ginekologa po 5razy by w ko┼äcu mogli orzec, ┼╝e nie wiedz─ů co mi jest.
T┼éumaczy┼éam ┼╝e b├│l jest silny i przypomina rwanie od ┼Ťrodka i ┼╝e nasila si─Ö w ruchu. Dosta┼éam 2tabletki rozkurczowe i skierowanie na oddzia┼é na obserwacje.
Dopiero wczoraj o 12po usg stwierdzili ┼╝e winna jest nerka w kt├│rej zalega mocz ale do dzi┼Ť nikt nie powiedzia┼é mi co zamierzaj─ů z tym zrobi─ç.
Czytam trochę w necie i niby jest to częsta przypadałosc ale trzeba to kontrolować.

Czy kt├│ra┼Ť z was zmaga si─Ö lub zmagala z takim lub podobnym problemem?
B─Öd─Ö wdzi─Öczna za jakkolwiek wasze relacje i do┼Ťwiadczenia.
Niby wiem, ┼╝e dziecko jest bezpieczne ale czytam te┼╝ o r├│┼╝nych komplikacjach gdy jest to nieleczone i bagatelizowane. Boj─Ö si─Ö- ┼╝e tabletki nie pomog─ů a czyta┼éam, ┼╝e z ci─ů┼╝y cewnika si─Ö nie zak┼éada jak w normalnych przypadkach.
Prosz─Ö o rady i wsparcie!
Z g├│ry Wam dzi─Ökuje!

G├│ra

Mocz zalegaj─ůcy w prawej nerce- II trymestr
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Mocz zalegaj─ůcy w prawej nerce- II trymestr
PostNapisane: 7 wrz 2012, o 16:14 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 16:52
witam. Kochana ja sie z tym zmagam mozna brac tylko nospe przy nolu i kontrołowac robic usg zeby niedoszlo do wodonerczabo wtedyzakladaja dj cewnik do wewnetrzny zeby nerke odciazyc ja mam to poraz 2 i musze pilnowac jej stanu bo u mnie nie jest juz dobrze :(

Obrazek
Obrazek
Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 7 wrz 2012, o 17:08 

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 sie 2012, o 10:13
witam cie Sylwio... w┼éasnie dowiedzialam si─Ö, ┼╝e w┼éasnie takie mog─ů by─ç skutki, nawet pomimo tego, ┼╝e mocz zalega w ┼Ťladowych ilo┼Ťciach. wypisali mnie dzisiaj- dali antybiotyk i na b├│le mam stosowa─ç tylko no-spe. Co wizyte kontrolowac nerke- czy sie nie powieksza zastoj, lekarze mowili, ┼╝ejesli tak sie dzieje, czesto jest tak, ze kobieta ma cesarke bo "moze wraz z dzieckiem urodzic nerke"- ale to w przypadkach gdy nerka jest bardzo obciazona moczem.
Trzymaj sie dzielnie kochanie... na pewno jako┼Ť nam sie uda. Trzymam za nas kciuki i za inne kobietki, kt├│re borykaj─ů si─Ö z ci─ů┼╝owymi problemami.

G├│ra

PostNapisane: 9 wrz 2012, o 11:28 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 16:52
Kochana trzymam kciuki za ciebie zeby sie nic wiecej u ciebie nie rozwinelo :)
U mnie beda kontrole i usg i badania co jakis czas zeby ominac wodonercze a pozniej zeby nie doszlo do zalozenia cewnika bo to juz cos strasznego zastrzyki bo mocz nie chcial schodzic i bolalo jak diabli ale po cweniku bylo juz ok ale teraz juz 2 raz jest ta sama nerka wiec lekarz sie boi zebym jej nie stracila bo to juz za duze obciazenie dla tej samej nerki tym bardziej ze ona jest oslabiona a przy porodzie mialam atak nerki wiec wymiotowalam krzyczalam bo bolalo jak niewiem co :(

Obrazek
Obrazek
Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: