http://twoja-ciaza.com.pl Forum Serwisu Twoja Ciążą" - serwis dla matek i dzieci.
http://forum.twoja-ciaza.com.pl/

Prośba o wypełnienie ankiety - POMOC
http://forum.twoja-ciaza.com.pl/viewtopic.php?f=18&t=1624
Strona 1 z 1

Autor:  marta.n [ 14 mar 2016, o 08:59 ]
Tytuł:  Prośba o wypełnienie ankiety - POMOC

Szanowne Panie,

Jestem studentką 2. roku studiów magisterskich w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności. Obecnie, pod kierunkiem dr Katarzyny Kozłowskiej z Katedry Żywienia Człowieka SGGW, piszę pracę magisterską na temat: "Analiza preferencji żywieniowych w grupie kobiet w ciąży". W związku z tym, zwracam się do Pani z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Gwarantuję, że ankieta ta jest całkowicie anonimowa, a Pani odpowiedzi posłużą mi wyłącznie do celów naukowych.

Do udziału w badaniu serdecznie zapraszam kobiety ciężarne w wieku do 35 lat, bez względu na to czy jest to pierwsza czy kolejna ciąża. Jeśli spełnia Pani podane kryteria, bardzo proszę o wypełnienie ankiety.

Na pytania zawarte w ankiecie nie ma odpowiedzi dobrych lub złych! Prosimy o udzielenie odpowiedzi odzwierciedlające stan faktyczny. Prosimy także wziąć pod uwagę, że zebrane dane będą miały dla nas pełną wartość naukową tylko wtedy, gdy odpowie Pani na WSZYSTKIE pytania ankiety!

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wypełniania ankiety i prowadzonego badania bardzo proszę o kontakt mailowy: preferencje.ciaza@gmail.com

Pani udział w badaniu będzie stanowił nieocenioną pomoc w rozwoju wiedzy w obszarze żywności i żywienia kobiet w ciąży. Z góry serdecznie dziękuję - w imieniu swoim oraz promotora pracy - za wypełnienie ankiety.

LINK DO ANKIETY:
http://goo.gl/forms/GqiGIY6d97

Z góry dziękuję za poświęcony czas,
Marta Niciejewska

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/