Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 532 ]  Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Następna strona
  Drukuj

Re: Marcowe skarby 2015
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 mar 2015, o 21:43 

Dziewczyny pomóżcie
Dostałam straszne uczulenie na nogach i rękach..
Bylam u lekarza dala wapno nie pomaga
Odrazu pisze nie zmieniłam kosmetyków ani jedzenia ani nic innego
Strasznie swędzi...
Nawet lekarka nie wie od czego to
Miała któraś z was cis takiego ?

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 21 mar 2015, o 12:22 

Hej dziewczyny. Ja jakoś nie umie sie zorganizować ale to przez zmęczenie bo mała bardzo złe śpi w nocy, mam nadzieje ze je sie odmieni dziś i wczoraj ńie było tak złe bo nie spał od 22-1.30 i potem do 7 spała wiec w miarę ok. A tak to mała jest przesłodka, Zosia na poczatku była zazdrosna teraz tez jeszcze jest ale juz widzę ze godzi sie ze tym ze Ania jest z Nami i potrzebuje wiecej uwagi niż ona, chociaż staram sie jak najwiecej spędzać z nią czasu to i tak dziękuje ze jest przedszkole bo tam wiem ze sie wyszaleje i potem w domu juz spokojńiejsza jest :wink: .
therga ty sie boisz ze mały nie dojada to jak by ci jadł tak jak Ania to byś dopiero sie martwiła, mała mi wypija z dwóch cycow po ok 10-15 min i koniec potem nie potrzebuje i ztrz godziny czasami cztery, a nie raz jest tak ze jes co godzinę przy cycu i by Piła i Piła ale to tez nas chwilkę bo po 10 min zazwyczaj zasypia biorę ja na odbicie to zńowu chce pic i tak w kółko.
A co chodzi o uczulenie jak to wyglada bo ja przy Zosi miałam tak ze mnie całe ciał siedziało robiły sie takie kosteczki i jak je drapalam robiły sie większe i tylko sama woda zimna mi pomagała no i balsam dla AZS. Teraz tez mnie zaczyna swędzieć skóra ale to zaraz sobie namocze chusteczkę i przykładam w to miejsce i przestaje nie drapie bo to tylko pogarsza sprawę.
Panda ja teraz biorę tabletki antykoncepcyjne dla kqrmiacych a potem pomyśle zastanawiam
sie nas spirala. To mały Ci rośnie jak n drożdżach moja jeszcze 56 ma za duże hehe.

PostNapisane: 21 mar 2015, o 12:35 

Hej :) dzisiaj wazylam swojego małego i wazy 5,11 kg , początki naszego karmienia tez były ciężkie , tzn krótko o mało jadł , musiałam go budzić co 2h ,prawie wogole nie był głodny i mocno spadł na wadze , odrobił wagę urodzeniowa po 3tyg , ale juz nadrabia . Marcelek obecnie nosi ubranka na 56 cm i niektóre sa za duze a 50 cm za małe odrobinkę , co do zabezpieczenia to myśle o spirali ale trochę sie boje ,bo juz wiecej dzieci nie chcemy , muszę die w koncu do ginekologa umówić , bo jakos brAkuje czasu

Obrazek

PostNapisane: 26 mar 2015, o 08:08 

Hej :30:

Tcherga i jak z Twoim uczuleniem? Przeszło już? Ja w tym temacie nie pomogę, bo u nas alergie atakują raczej układ oddechowy, a nie skórę :nie1: Taka alergia to może być na wszystko, na jedzenie, wodę, nowe ubranie... Mam nadzieję, że szybko przeszło i już nie wróci.

Sylwia, Aga, jak ogarniacie trójkę? Bo ja przy mojej dwójce ledwo daję radę ze wszystkim...

Jeszcze mama mnie tylko dołuje, jak przychodzi, bo co chwile mi powtarza "Pamiętaj, że masz dwójkę dzieci", a ja już mam wyrzuty sumienia, że starszemu mniej czasu poświęcam, ale co mam zrobić, jak Witka trzeba nakarmić albo jak płacze i muszę go pokołysać? A oprócz dzieci jest jeszcze dom, obiad trzeba ugotować, posprzątać... Wczoraj też mi powiedziała "Czemu sobie tych naczyń nie zmyłaś od razu"? No bo wychodziłam z dziećmi na dwór, starszego chciałam zabrać na rynek, bo jest jarmark wielkanocny, są dmuchańce, karuzele, malowanie twarzy... Dla mnie to jest ważniejsze niż pusty zlew i lśniące naczynia. Swoją drogą mąż był w domu jeszcze 1,5h zanim szedł do pracy to mógł się ruszyć :evil: A on nawet kosza na śmieci pod zlew nie wstawił, a musieliśmy wyjąć, bo wodomierze wymieniali. Wszystko stało dokładnie tak samo, jak w momencie kiedy wychodziłam...

Nie napiszę Wam nic więcej, bo młody jęczy cały czas w łóżeczku, wezmę go do siebie na chwile. Nakarmiony, przewinięty, ale domaga się towarzystwa. Dzisiaj mamy szczepienie, napiszę Wam później ile waży. A wieczorem wizyta u gina, zobaczymy, bo mi zaproponuje.

PostNapisane: 26 mar 2015, o 19:17 

Hej dziewczyny
Uczulenie jak bylo tak jest dalej :40:
Lekarka przepisała mi zyrtex ale mam obawy czy brać
bo przenika do pokarmu :(
Niby nic dziecku nie będzie ale wole pocierpieć niż żeby miał to w pokarmie
A tak to u nas bez zmian Jasio je spi i ..... dokończcie sobie same :jezyk1:
Mąż juz pracuje ... Ale są u mnie rodzice chociaż moja mama daje mi sie we znaki juz
Cały czas cos jej nie pasuje :screwy:

PostNapisane: 27 mar 2015, o 09:02 

Babcie naszych dzieci często myślą, że są dla nich lepsze od matek :jezyk1: Dlatego też mi bardzo zależało, żeby od teściów się wyprowadzić jeszcze przed urodzeniem Witka :oczko:

My po szczepieniu, mały waży 5kg, starszy mierzy 106cm :lol1: Mąż chory, dostał antybiotyk i L4, więc teraz mam w domu trójkę dzieci...
Byłam u gina wczoraj, zaproponował wkładkę hormonalną. Wszystko po ciąży wróciło do normy, powiedział, że okresu jeszcze przez jakiś czas mieć nie będę, ale jajeczka już są, więc w ciążę mogłabym zajść. Teraz musimy zdecydować, czy i kiedy zakładamy wkładkę, bo to 700zł kosztuje... :nuda:

Dziś mieliśmy usg bioderek, wszystko jest ok. Mały płacze, muszę lecieć, odezwę się później...

PostNapisane: 28 mar 2015, o 06:08 

Dziewczyny jak u Waszych Maluszków z odbijaniem?
Bo Jasiek w ogóle nie chce odbijać mogę nosić go godzinami i nic
Czasem mu się odbije ale bardzo rzadko :40:

PostNapisane: 28 mar 2015, o 10:19 

Hej

Panda, z trójką jest ciężko, ale jak Mikołaj jest w przedszkolu to jakoś daję radę. Ja też myślę że bałagan w domu poczeka, a ja np, układam z Miłoszem puzzle, albo klocki. A gary poczekają. Ja idę na kontrolę do gina na początku kwietnia, nie wiem jak ja to zorganizuję, bo muszę po 6 pojechać i stanąć w kolejce, a potem o 7 się zapisać, i nie wiem o której wejdę. Zależy do którego lekarza się zapiszę, będę się starać zapisać do tego co jest od samego rana. I też chyba wezmę tą wkładkę

Therga, Olek mi bardzo ładnie odbija. Jeśli nie odbije, to potem mu się ulewa. A jak tam uczulenie?

Olek ma kaszelek, zaraził się od Miłoszka, on tak kocha brata, że go ciągle całował i w końcu mały coś złapał. Dziś byłam u pediatry, to mam robić inhalacje, a w poniedziałek kontrola. A poza tym jest bardzo grzeczny i kochany

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 28 mar 2015, o 10:27 

Hej,

Na niemowlaczkach jest nowy wątek, zapraszam :)

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 21 lip 2015, o 15:48 

Świetne dzieciaki. Niech się zdrowo chowają!

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 532 ]  Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1