Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
  Drukuj

Re: Październikowe mamusie 2014
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 kwi 2014, o 11:34 

Iza coś wiem o wymiotach w tej ciąży myślałam ze się wykończę i ze wyląduje w szpitalu,ale mino ze bardzo dużo wymiotowałam i schudłam 15kg to wyniki miałam bardzo dobre i nie byłam odwodniona.Ale to zasługa 5litrów wody której codziennie potrafiłam wypić.
Teraz na szczęście mało kiedy wymiotuje,ale za to mdłości mnie meczą. Ciągle coś...
Teraz się przeziębiłam ,wczoraj ledwo gadałam ale inhalacje robiłam i dziś jest o wiele lepiej :)
Następną wizytę mam 13maja,mam nadzieje ze tym razem się dzieciątko dokładnie pokaże.

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 29 kwi 2014, o 16:24 

cześć dziewczyny :30:
ja jestem osobą której ciąża służy, żadnych dolegliwości, na początku miałam problemy z biodrem ale przeszło a teraz nic. Brzuch mam jak na 6 miesiąc, czuje juz silniejsze ruchy ale zazwyczaj w nocy bo w dzień nie zwracam na to uwagi. Na wizytę umówię się chyba na 9 maja na szczęście usg będzie teraz przez brzuch ;) tamtym razem było widać ze chłopak ale teraz się upewnimy bo różnie to jest ;) Ostatnio chodziłam po sklepach i widziałam piękne ciuszki dla niemowlaków ale nie wiem co kupować na dziewczynkę ciuszki mam a na chłopczyka nie. Jak na razie przytyłam ok 2 kg mam nadzieję że waga zbytnio mi nie wzrośnie bo i tak jestem gruba :111:

Nasz druga córeczka Izabelka
Obrazek

PostNapisane: 1 maja 2014, o 15:44 

Jestem po po psełdo genetycznym usg...wściekła. 22Kwietnia byłam u swojego lekarza żeby zobaczył jak dziecko rośnie i wtedy sie okazało że jest 12 tydz 1 dzien i maluch wyprzedza o te 10 dni. Dziś byłam umówiona do p. doktor ktora robi te genetyczne. Wchodze a ona w progu ze za wczesnie jeszcze.(Dziś zaczynam 13 tydz z miesiaczki). To jej mówie że dziecko podobno szybciej rośnie.Ona że ok i do badania. Zewnętrzne usg wogóle niewidoczne bo mam tyłozgiętą macicę i gdzieś pod kręgosłupem maluszek siedzi. Wenętrznie mnie tak wymaglowała i potem znó zewnętrznie i uznała że maluch za mały nic nie widać. I że to 12 tydz 2 dzień. Pokazałam jej poprzednie usg i mówie ze jakim cudem skoro ty był 12 a ona że ona dzis widzi to samo co wtedy moj dr. Gdzie parametry pokazują że dziecko urosło. Dobrze że dała mi zniżkę i nie zaplaciłam 200 a 130 ale za tydz znów mam przyjsc i po godzinach ma mnie przyjąć to tez zabulę tyle. Wiec genetyczne wyniesie mnie 260 a nie 200 a dodatku teraz mnie wszystko boli i jestem wkurzona o co tu chodzi... W pt ide po zwolnienie do swojego dr to zapytam... Bo dziś na jakąś wariatkę wyszłam, w dodatku mnie wszystko boli tak mi tam naciskała i merdała tą sondą...

Alina zazdroszczę braku objawów a co do wagi to się nie martw spadnie po ciąży:) Jak to mąż koleżanki mówi: teraz macie labę możecie się nie odchudzać a wszystko na ciążę zwalić :) Ja też nie należe nawet do w normie tylko do większych bab ;) Choć po synku moja waga zmalała o 16 kg mniej niż sprzed ciążya el potem sobie pofolgowałam i wróciło mi 6. Bądź co bądź mam nadzieje że do końca ciąży nie dobije do wagi startowej z Antkiem.
A co u Reszty? Jak tam zdrówka badania i dzieciaczki?

PostNapisane: 2 maja 2014, o 20:18 

Witam dziewczyny też dawno tu nie zaglądałam. Widzę, że wątek się rozkręcił ;) mamy 15 tyg i 2 dni ;) juz miedzy 12-13 tyg czułam lekkie muśnięcia jakbym miała motylki w brzuszku ;) z czasem czułam je coraz częściej i stało się :32: nareszcie dzisiaj poczułam mocniejsze kopniaczki, czuję jak moje szczęście się obraca :klaszcze: szczególnie jak przyłożę rękę do brzuszka. Aż się wzruszyłam jak to poczułam. Piękne uczucie... a jak u was czujecie już?
Życzę zdrówka dla wszystkich przyszłych mam i ich skarbów...

PostNapisane: 5 maja 2014, o 14:08 

Hej! no ja rzadko ale czuję czasami motylka:) W czw znów badanie.. Zobaczymy co i jak u dzidzi:) Jak tam DZiewczyny po majowce? Coś tu cisza znów nastała :40:
Sandrelkunia71 gratuluję i wierzę że się wzruszyłaś bo to taki fajny moment:) Późniejsze kopniaki to już czasami bolesne są i nie są już wtedy takie fajne he he

PostNapisane: 5 maja 2014, o 18:52 

Oj wiem coś o tym ponieważ mam 2,5 letnia córcię ;) mimo tego, że bolało i tak się cieszyłam ;) A na majówkę pogoda akurat nie dopisywała zimno i deszcz padał przynajmniej u nas w Katowicach i okolicach ;/ a jak tam u was?

PostNapisane: 6 maja 2014, o 10:20 

Hej...
U nas na majówkę też pogoda nie dopisała było bardzo zimno.Do tego trochę samochód nam się popsuł i dalej nie mogliśmy jechać a było w planach Zoo.
Co do kopniaków to umnie są już coraz mocniejsze w niedziele musiało się przekręcić główką do góry albo do dołu .I do tego wróciły wymioty;/ Masakra.
A dziewczyny czy bolą was pachwiny??

Obrazek

PostNapisane: 6 maja 2014, o 20:10 

To nie ciekawa majówka ;/ pachwiny mnie nie bolą ale w pierwszej ciąży bolały, aż promieniowało... ale za to bardzo mnie bolą nogi czasami do tego stopnia że nawet leżenie nie pomaga poprostu masakra, nie wiem czy to wina ciąży czy mojego problemy z kręgosłupem (mam blok kostny kręgosłupa szyjnego) bo zdziwiłam się, że tak wcześnie ponieważ w pierwszej ciąży nogi zaczęły mnie bolec jak już miałam spory brzuszek. A jak tam u was z nogami?

PostNapisane: 7 maja 2014, o 08:23 

:30: hej dziewczyny
U nas majówka nawet spoko szkoda ze pogoda troszkę się popsuła ale źle nie było ;) u mnie łobuz najbardziej figluje od 22 do 23 i coraz mocniej kopie ale nie jest źle. Pamiętam jak moja Zuzia mnie kopnęła w 8 miesiącu w wątrobę to trzy dni chodziłam obolała ze łzami w oczach ale mimo wszystko radość była bo to moje szczęście :D
Co do pachwin to czasami mnie pobolewają ale nie jest źle z nogami nie mam problemu ale jak dużo sobie pochodzę zaczynają puchnąć i pojawiają sie żyłki :111: na szczęście biodro mi przeszło choć czasami mam jeszcze problem. Brzuch mam ogromny juz teraz chodzę w ciuchach w których z Zuzia chodziłam w 6-7 miesiącu a w niektórych sie nie mieszczę chodzi o cycki :?

Załączniki:
Komentarz: Oto mój brzuszek
Zdjęcie2147.jpg [18.74 KiB]
Pobrane 46 razy

Nasz druga córeczka Izabelka
Obrazek

PostNapisane: 7 maja 2014, o 16:11 

W pachwinach bolało mnie wpierwszej ciąży teraz jeszcze nie odczówam ale boli mnie kość w zgórku szczególnie jak śpie na boku a potem chce się przewrócić po ciąży z Antkiem długo miałam takie dolegliwości i teraz znó nawróciły. Z nogami nie mam problemu ciekawe jak będzie przy upałach. Ja też zcasami już nakłądam spodnie cążowe takie od koleżanki bo moje są duuużo zaduże na mnie bo w pierwszej ciąży byłam duużo większa. Jutro lece na tą powtórkę genetycznego mam nadzieję że wszystko będzie ok....

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1