Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 122 ]  Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: Pa┼║dziernikowe mamusie 2014
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 2 pa┼║ 2014, o 09:24 

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 wrz 2011, o 19:40
Ja wczoraj troche z lataniem i sprzataniem przesadzi┼éam i skurcze mnie z┼éapa┼éy te przepowiadaj─ůcemy┼Ťle bo takie zo┼Ťne troche trwa┼éy ale nic wiecej si─Ö nie wyda┼╝y┼éo opr├│cz standardowego przykucia do ┼éuzka z powodu rwy kulszowej i tych skurczy. My┼Ťl─Ö ┼╝e mimo ┼╝e maluch du┼╝y to poczeka do tej planowanej cesarki 30.10. Daj zna─ç jak po ktg.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 2 pa┼║ 2014, o 18:55 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 lip 2010, o 11:06
Po ktg wszystko w porz─ůdku kilka nieregularnych silnych skurczy i to wszystko. Szyjka d┼éuga, brak rozwarcia czyli musimy jeszcze poczeka─ç. Ale to dobrze bo we wtorek otwieraj─ů oddzia┼é i pewnie wytrzymamy. Ja dzisiaj te┼╝ sobie troszk─Ö porobi┼éam ale ┼║le nie jest, jutro pewnie kolejny nudny dzie┼ä, dobrze ┼╝e ju┼╝ prawie weekend bo w domu b─Ödzie c├│rka i m─ů┼╝ czyli nie b─Öd─Ö sie tak ju┼╝ nudzi┼éa.

Nasz druga c├│reczka Izabelka
Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 6 pa┼║ 2014, o 16:15 

Ala co do nudy to mam jj pod dostatkiem... Od czw by┼é m├│j brat z dziewczyn─ů do wczoraj to jako┼Ť zlecia┼éo ale dzi┼Ť zn├│w to samo... D┼éu┼╝y mi si─Ö strasznie... Wczoraj zn├│w mia┼éam skurcze z┼éapa┼éy mnie na spacerze za miastem ale jak juz wr├│cili┼Ťmy do domu i si─Ö praktycznie nie rusza┼éam z kanapy to si─Ö wyciszy┼éy. Dzi┼Ť ogl─ůda┼éam ten program "Porody-cud narodzin" i Anto┼Ť przychodz patrzy na te noworodki i m├│wi: ja tez chce dzidzie. Zacze┼éam mu t┼éumaczy─ç ┼╝e musi jeszcze poczeka─ç ale on polecia┼é do drzwi otworzy┼é zamek i m├│i ┼╝e idzie po dziedzie he he. Jeszcze tydz i zobacze tego brzd─ůca na usg. Rozpycha si─Ö strasznie co jest bolesne ju┼╝. Troche rwa mi odpu┼Ťci┼éa ostatnimi czasy ale te skurcze i b├│l krzy┼╝a mnie m─Öcz─ů. Jeszcze troche... Chcia┼éabym ┼╝eby ten pa┼╝dziernik szyko min─ů┼é...d┼éu┼╝y mi si─Ö....

Ala zazdroszcz─Ö ┼╝e jeste┼Ť ju┼╝ na samej mecie praktycznie :)

G├│ra

PostNapisane: 9 pa┼║ 2014, o 09:40 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 pa┼║ 2011, o 05:48
Hej dziewczyny.
Jak tam si─Ö trzymacie ??Urodzi┼éa ju┼╝ kt├│ra┼Ť??

Ja tydzie┼ä temu trafi┼éam z maj─ů ma┼é─ů do szpitala z zapaleniem p┼éuc.Le┼╝a┼éy┼Ťmy do niedzieli ma┼éa ju┼╝ zdrowa ,wczoraj by┼éy┼Ťmy na kontroli i jest wszystko ok.A tak to ro┼Ťnie jak na dro┼╝d┼╝ach w szpitalu jak j─ů wa┼╝yli to wa┼╝y┼é 5,570 i 57cm.

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 9 pa┼║ 2014, o 11:12 

ja ci─ůgle si─Ö trzymam :( jestem ju┼╝ strasznie zm─Öczona tym ci─Ö┼╝arem. Czekam cierpliwie du┼╝o chodz─Ö po schodach a nawet troszk─Ö ─çwicz─Ö :(

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 9 pa┼║ 2014, o 12:50 

Ja mam jeszcze czas i pewnie do tego 30 dochodz─Ö. Alna nie dziwi─Ö si─Ö ┼╝e Ci ci─Ö┼╝ko ja dzi┼Ť sprzata┼éam tak generalnie z m─Ö┼╝em to masakra jak mi brzuchal przeszkadza najgorzej ze schylaniem hehe ale nie d┼éugo juz to minie ;)
Martyna fajnie ┼╝e malutka ro┼Ťnie i dobrze ┼╝e juz ze zdrowiem wporzadku, szpital to nic fajnego brrr

G├│ra

PostNapisane: 14 pa┼║ 2014, o 17:49 

Alina jakie┼Ť dobre wie┼Ťci? Mi cc przeni├│s┼é lekarz na 6.11 z czego nie jestem zadowolona no ale wytrzymam bo co innego mam zrobi─ç no chyba ┼╝e syu┼Ť si─Ö zlituje i szybciej zechce :) Pkoik gotowy czeka i wszyscy czekaj─ů :)

G├│ra

PostNapisane: 15 pa┼║ 2014, o 14:31 

Hej ja ju┼╝ urodzi┼éam :) dok┼éadnie w sobot─Ö o 14 por├│d by┼é wywo┼éywany bo mia┼éam skurcze dwa dni wcze┼Ťniej rozwarcie na 3 palce a ma┼éa by┼éo strasznie wysoko. Ale wszystko posz┼éo sprawnie por├│d trwa┼é 8 godzin ale powiem szczerze ze by┼é okrutnie bolesny. pierwszy por├│d mia┼éam ┼éatwy i powiem ze by┼é jak bu┼éka z mas┼éem ale ten drugi to maskara. Chodzi┼éam po ┼Ťcianach dar┼éam si─Ö wrzeszcza┼éam i potem by┼éo mi g┼éupio ale wiadomo ┼╝e to nie byle co. Zw┼éaszcza ┼╝e ma┼éa wa┼╝y┼éa 4 kg gdzie pierwsza 3 kg. Ale po pierwszy porodzie znowu du┼╝ej dochodzi┼éam do siebie bo by┼éam dwa razy szyta a tutaj w og├│le nie czuje szw├│w chodz─Ö jak gdyby nic :D

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 15 pa┼║ 2014, o 18:22 

Alina gratulacje!!! Du┼╝a dziewczynk─Ö urodzi┼éa┼Ť:) Zdr├│wk dla Ciebie i szkraba:) Zazdroszcz─Ö ┼╝e ju┼╝ po.

G├│ra

PostNapisane: 25 pa┼║ 2014, o 12:22 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 pa┼║ 2011, o 05:48
Alina gratulacje :)
To d┼éugo chodzi┼éa┼Ť z kropl├│wk─ů,bo jak m├│wisz ze mia┼éa┼Ť wywo┼éywany to pewnie dali ci kropl├│wk─Ö chociaz mog─Ö si─Ö myli─ç.
Ja to chodzi┼éam tylko 3godz przy obu ci─ů┼╝ach.Ale dla mnie drugi por├│d by┼é ┼éatwiejszy.Przy pierwszym ma┼éo bola┼éo ale ci─Ö┼╝ko by┼éo i mia┼éam du┼╝o szw├│w ,a przy drugiej ci─ů┼╝y bola┼éo zaj....ale lekko by┼éo i mia┼éam tylko 4szwy.

A jak reszta???

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 122 ]  Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: