Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 122 ]  Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: Pa┼║dziernikowe mamusie 2014
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 25 wrz 2014, o 20:33 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 lip 2010, o 11:06
jeszcze nie ;) i lepiej niech poczeka bo oddzia┼é w szpitalu mi zamkn─Öli ze wzgl─Ödu na dezynfekcje :( Jestem za┼éamana musz─Ö jako┼Ť wytrzyma─ç do 7 pa┼║dziernika (termin mam na 9). Z pierwsz─ů c├│rk─ů chodzi┼éam do innego szpitala i te┼╝ ze wzgl─Ödu na dezynfekcj─Ö musia┼éam jecha─ç do innego, tam spotka┼éam ┼Ťwietnego lekarza i teraz prowadzi moj─ů ci─ů┼╝─Ö no i szpital te┼╝ jest zajebisty. Teraz mog─Ö trafi─ç na oddzia┼é do szpitala do kt├│rego chodzi┼éam w pierwszej ci─ů┼╝y - jaka┼Ť masakra :0020: . Zawsze mia┼éam pod g├│rk─Ö. Dzisiaj mia┼éam ktg i na szcz─Ö┼Ťcie wszystko w porz─ůdku, teraz musz─Ö le┼╝e─ç i przeczeka─ç ten czas :0020:

Nasz druga c├│reczka Izabelka
Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 26 wrz 2014, o 07:57 

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 wrz 2011, o 19:40
U mnie pa┼╝dziernikowo-wrze┼Ťniowe ci─Ö┼╝ar├│wki ju┼╝ urodzi┼éy... Zosta┼éa jedna co ma termin na 7 pa┼╝dziernika no i ja... Doczeka─ç si─Ö nie mog─Ö bo ju┼╝ plecy mi siadaj─ů turlam si─Ö niesamowicie... Niby 9.5 kg do przodu tylko ale przy mojej startowej wadze to wystarczaj─ůco.... My┼Ťl─Ö ┼╝e Olek pom─Öczy mnie dok┼éadnie jeszcze do terminu ci─Öcia i szybciej nie zechce wyj┼Ť─ç cho─ç lekarz m├│wi ┼╝e mo┼╝e mo┼╝e bo mi si─Ö brzuch spina. Nawet syndrom wicia gniazda mi gdzie┼Ť min─ů┼é i nic mi si─Ö nie chce.M─ůz przej─ů┼é mycie pod┼é├│g bo ja po samym sprzataniu kuchni wysiadam. Nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç 13 pa┼╝dziernika bo zobacze szkraba po raz ostani w brzuchu. A jak Twoje samopoczucie?

G├│ra

PostNapisane: 26 wrz 2014, o 09:31 

u mnie syndrom wicia gniazdka ju┼╝ przeszed┼é bo wszystko ju┼╝ mam zrobione w ┼Ťrod─Ö nawet okna pomy┼éam i teraz si─Ö nudz─Ö :( mi te┼╝ jest ci─Ö┼╝ko ja przyty┼éam tylko 3-4 kg ale czuje si─Ö okropnie. Ruszy─ç sie nie mog─Ö ca┼ée podbrzusze mnie boli a lekarz m├│wi ┼╝e to wi─Özad┼éa i mi─Ö┼Ťnie, ale jak mnie z┼éapie to to k┼éad─Ö si─Ö po pod┼éodze. Co do samopoczucia ju┼╝ troch─Ö mi przesz┼éo ┼╝e oddzia┼é mi zamkn─Öli :( Gdzie urodz─Ö to urodz─Ö byle dziecko by┼éo zdrowe. Mi brzuch strasznie si─Ö spina ju┼╝ od 6 wrze┼Ťnia a sa dni przy kt├│rych p┼éacze przez skurcze - ale co z tego :111: i tak nic sie nie dzieje. Mimo ze nie b─Öd─Ö rodzi┼éa tam gdzie chcia┼éam to CHC─ś JUZ RODZI─ć.

Jedno jest dobre w razie czego mog─Ö teraz wezwa─ç pogotowie. Wcze┼Ťniej nie chcia┼éam tego robi─ç bo zawie┼║li by mnie nie do mojego szpitala a tego pobliskiego, a ┼╝e m├│j szpital jest zamkni─Öty to wyboru nie mam

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 26 wrz 2014, o 11:00 

Alina a nie ma kto Ci─Ö zawie┼║─ç w razie czego? U nas to pewnie by kazali wzi─ů─ç takse a karetki by nie wys┼éali. jak mia┼éam atak kamicy nerkowej to pod 112 powiedzieli ze blisko mamy to sobie poradzimy bo oni karetek nie maja...masakra. Ja to si─Ö zastanawiam jak ja to ogarne jak mi si─Ö wczesniej zacznie jak m─ů┼╝ bedzie na nocy w pracy a ja sama z Antosiem w domu. Nie raz o tym myslalam. Czy najpierw do m─Ö┼╝a dzwoni─ç zeby przyjechal i mnie wi├│z┼é a po drodze gdzie┼Ť synka zawiezc( mamy tylko dwie opcje by┼éa niania 73 lata albo szwagierka z szwagrem co r├│┼╝nie pracuj─ů wi─Öc mo┼╝e ich nie by─ç albo na 6 do pracy ) Czy najpierw tel do szagra ┼╝eby do malego przyjechal zeby go nie budzic a potem sama w takse... nie wiem... Ale jestem m─ůdrzejsza o jeden por├│d ┼╝e to tak szybko si─Ö nie dzieje i napewno do szpitala zd─ů┼╝e:) Nie wiem w sumie jak to przy odejsciu w├│d ale m─ů┼╝ z pracy ma 7 min a do szpitala tez z 10 min samochodem mamy wi─Öc luz.

G├│ra

PostNapisane: 26 wrz 2014, o 13:36 

m├│j m─ů┼╝ jedzie 45 min z pracy a tak nie ma mnie kto zawie┼Ť─ç taks├│wek na wsi te┼╝ nie ma, wi─Öc jakby co┼Ť to mog─Ö wezwa─ç karetk─Ö ;) ale to sie jeszcze oka┼╝e jak wszystko b─Ödzie ok to te 45 min poczekam albo jak b─Öd─ů moi rodzice i b─Öd─ů mieli wolne auto to mnie zawioz─ů. Tym akurat si─Ö nie przejmuje :) pr─Ödzej czy p├│┼║niej do szpitala trafi─Ö. Tylko w niewielkim % wody odchodz─ů gwa┼étownie zazwyczaj sie s─ůcz─ů a por├│d nie trwa 20-40 min tylko kilka godzin wi─Öc nie masz sie co przejmowa─ç na pewno na czas trafisz do szpitala a m─ů┼╝ wtedy zajmie sie synkiem ;) My musimy my┼Ťle─ç o tym nienarodzonym ┼╝eby wszystko by┼éo tak jak ma by─ç a reszta si─Ö u┼éo┼╝y ;)

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 26 wrz 2014, o 17:40 

Nie no ja jestem ┼Ťwiadoma ile trwa por├│d ale u mnie b─Ödzie cc dlatego wola┼éabym by by┼é przy mnie m─ů┼╝ bo pami─Ötam jak to jest po cc. ja mia┼éam w dzie┼ä robion─ů i kto┼Ť musia┼é by─ç by si─Ö m┼éodym zaj─ů─ç bo ja przez 12 godz nie mog┼éam wstawac a na noc ju┼╝ mi go zostawili mimo ┼╝e mia┼éam nadal cewnik i nie wstawa┼éam. We wt cc mia┼éa kole┼╝anka o 20 to jej na noc ma┼éa zabrali i o 6 przywie┼╝i nawet nie pokazuj─ůc jak do piersi przystawi─ç itd. Masakra opieka tu u nas na poporodowej jest.

G├│ra

PostNapisane: 26 wrz 2014, o 21:12 

mi te┼╝ nikt po porodzie niczego nie pokazywa┼é, sama musia┼éam jako┼Ť sobie poradzi─ç. Przywie┼║li dziecko i poszli, przy przewijaniu poprosi┼éam o pomoc to mi piel─Ögniarka pokaza┼éa co i jak. A poza tym nic a nic. Jak w drugiej dobie dziecko cz─Östo p┼éaka┼éo zacz─Ö┼éam si─Ö niepokoi─ç wi─Öc wezwa┼éam piel─Ögniark─Ö a ta wzi─Ö┼éa mi dziecko potem przywioz┼éa po 3-4 godzinach z informacj─ů ┼╝e zjad┼éa ma┼éo mleka. Przecie┼╝ ja j─ů karmi┼éam non stop i powinna mnie si─Ö zapyta─ç czy ┼╝ycz─Ö sobie ┼╝eby karmi┼éa j─ů sztucznym mlekiem ale ta po co. Wiedzia┼éam ┼╝e ma┼éa je z piersi wi─Öc wiedzia┼éam ┼╝e nie z tego p┼éacze. Ale kto by mnie tam s┼éucha┼é przecie┼╝ pierwsze dziecko to nic jeszcze nie wiem. Pami─Ötam ┼╝e wysz┼éam w pi─ůtek a w sobot─Ö wracali┼Ťmy z powrotem bo ma┼éa prawie non stop p┼éaka┼éa. Po kilku godzinach szukania pomocy trafi┼éa si─Ö m┼éoda lekarka, kt├│ra j─ů zbada┼éa i nie robi┼éa nam awantur, wiedzia┼éa ┼╝e to nasze pierwsze dziecko i zrozumia┼éa ┼╝e si─Ö martwimy. Jak si─Ö okaza┼éo dosta┼éa kolki i prawdopodobnie w 2 dobie ┼╝ycia mia┼éa ju┼╝ bole┼Ťci. A w szpitalu dokarmiali mi c├│rk─Ö sztucznym mlekiem bo my┼Ťleli ┼╝e ┼║le j─ů karmie. Ale kto by mnie wtedy s┼éucha┼é. Tylko pogorszyli wtedy sytuacj─Ö.
Teraz si─Ö tak nie dam znam troch─Ö swoje prawa i wiem co mog─Ö a co nie

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 27 wrz 2014, o 10:07 

Ja te┼╝ jestem teraz bojowo nastawiona! Nie dam si─Ö! Ju┼╝ nawet wiem co odpowiem jak mi np zapytaja dlaczego nie rodz─Ö w prywatnej klinice w kt├│rej prowadz─Ö ci─ů┼╝e bo pewnie nie omieszkaj─ů takiego komentarza. I tez je┼Ťli ma┼éy b─Ödzie spa┼é tak jak Antek to go dokarmia─ç nie mam zamiaru. ciekawe o kt├│rej mi zrobia t─ů cc. Wola┼éaym wstaw─ç prz kim┼Ť pierwszy raz przed noc─ů ┼╝eby potem ju┼╝ w nocy wstawa─ç do m┼éodego i nie liczy─ç na ich ┼éask─Ö.

G├│ra

PostNapisane: 2 pa┼║ 2014, o 08:00 

Alinka jak tam? :)

G├│ra

PostNapisane: 2 pa┼║ 2014, o 08:07 

Ci─ůgle czekam na rozw├│j wydarze┼ä, ma┼éa nie chce wychodzi─ç. Dzisiaj jad─Ö na ktg wi─Öc mo┼╝e sie co┼Ť dowiem

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 122 ]  Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 3 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: