Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 122 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Pa┼║dziernikowe mamusie 2014
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 2 lut 2014, o 21:19 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 lip 2010, o 11:06
Witam mam nadziej─Ö ┼╝e znajdzie si─Ö jeszcze kilka przysz┼éych mamu┼Ť z terminem na pa┼║dziernik 2014 :001200:

Ja dowiedzia┼éam sie o ci─ů┼╝y w czwartek w dniu spodziewanego okresu. Nie by┼éo to zaskoczeniem bo po 6 miesi─ůcach uda┼éo mi si─Ö przekona─ç m─Ö┼╝a na drugie dziecko ;) termin wypada na 9 pa┼║dziernika a moja pierwsza c├│rka urodzi┼éa si─Ö 12.10.2010 czyli r├│┼╝nica b─Ödzie 4 lata miesi─ůce te same. Przynajmniej ciuszki b─Öd─ů dobre no chyba ze b─Ödzie ch┼éopak ;) Co do objaw├│w to nie mam ┼╝adnych przy pierwszej ci─ů┼╝y by┼éo podobnie tylko wtedy co jaki┼Ť czas l─ůdowa┼éam w szpitalu z powodu kolki nerkowej - mam nadziej─Ö ┼╝e si─Ö to nie powt├│rzy :?

Serdecznie zapraszam inne mamy - napiszcie co┼Ť o sobie :30:

Nasz druga c├│reczka Izabelka
Obrazek

G├│ra

Pa┼║dziernikowe mamusie 2014
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Pa┼║dziernikowe mamusie 2014
PostNapisane: 18 lut 2014, o 20:43 

Do┼é─ůczy┼é(a): 18 lut 2014, o 20:24
Witam ;) Tak┼╝e mam nadziej─Ö ┼╝e b─Ödzie nas wi─Öcej. Ja o ci─ů┼╝y dowiedzia┼éam si─Ö w zesz┼é─ů sobot─Ö (15.02) wtedy zobaczy┼éam dwie pi─Ökne kreski 4 dni po terminie @. chocia┼╝ z pocz─ůtku si─Ö za┼éama┼éam bo wysz┼éa tylko jedna ale po 3 minutach wysz┼éa druga mocna krecha :)
To jest moja druga ci─ů┼╝a. Mam 2-letni─ů c├│rk─Ö Amand─Ö ;) Wed┼éug moich oblicze┼ä termin wypada na 21 pa┼║dziernika
Ponieważ jeszcze nie byłam u lekarza dopiero idę 26.02 ;)
a co do moich objaw├│w to s─ů nast─Öpuj─ůca xD :
- mam bardzo wra┼╝liwe piersi (ka┼╝de otarcie nawet ubrania mnie dra┼╝ni)
-jestem ci─ůgle ospa┼éa
-szybko si─Ö m─Öcz─Ö (nawet przebieraj─ůc bluzk─Ö c├│rce hehe...)
-wydaje mi si─Ö ┼╝e mam wi─Öksz─ů wra┼╝liwo┼Ť─ç na b├│l (lekko si─Ö uderz─Ö np w r─Ök─Ö to ju┼╝ mam ┼ézy w oczach)
-jestem rozdra┼╝niona (po wszystkich krzycz─Ö hehe)
-i zmienny apetyt ci─ůgle mam na co┼Ť smak a sama nie wiem na co to podgryzam to tu tamto a za chwile nie mog─Ö nic prze┼ékn─ůc
-czuj─Ö si─Ö jakby zbiera┼éo si─Ö na gryp─Ö wszystko mnie boli i mam san podgor─ůczkowy
-skurcze w podbrzuszu czasami bolesne ale krótkotrwałe...
W sumie to sama czu┼éam to jako┼Ť instynktownie ┼╝e jestem w ci─ů┼╝y

No to na tyle sorki że się tak rozpisałam ;P

Wszystkim mamusi─ů gratuluj─Ö oby male┼ästwa by┼éy zdrowe...
Czekamy na inne mamu┼Ťki Pa┼║dziernikowe :* Piszcie jakie macie objawy bo jestem ciekawa ;)

G├│ra

PostNapisane: 19 lut 2014, o 18:27 

Na szcz─Ö┼Ťcie nie jestem sama :D
Ja mam dra┼╝liwe piersi, czasami b├│le brzucha te┼╝ szybko si─Ö m─Öcz─Ö, bol─ů mnie nerki no i oczywi┼Ťcie jestem rozdra┼╝niona. Ja u lekarza by┼éam w pi─ůtek zobaczy┼éam ┼Ťliczne male┼ästwo z mocnym serduszkiem i d┼éugo┼Ťci─ů 5 mm. Nast─Öpna wizyta pewnie ok 14 marca ;)

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 19 lut 2014, o 21:38 

Juz sie nie moge doczekac az zobacze malenstwo na usg... ;) A to twoja pierwsza ci─ů┼╝a?

G├│ra

PostNapisane: 20 lut 2014, o 13:22 

To moja druga ci─ů┼╝a mam ju┼╝ 3,5 letni─ů c├│reczk─Ö Zuzi─Ö :D

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 20 lut 2014, o 21:12 

A widac ci juz brzuszek? przy pierwszej ciazy kiedy zauwarzyłas brzuszek?

G├│ra

PostNapisane: 23 lut 2014, o 10:56 

ja og├│lnie mam du┼╝y brzuch bo do chudych to nie nale┼╝─Ö wi─Öc ci─Ö┼╝ko to okre┼Ťli─ç. Przy pierwszej ci─ů┼╝y nie pami─Ötam kiedy pojawi┼é si─Ö brzuch ale mia┼éam olbrzymi niekt├│rzy my┼Ťleli ze b─Öd─Ö mia┼éa bli┼║niaki :D Gdy zasz┼éam w pierwsz─ů ci─ů┼╝─Ö wa┼╝y┼éam 71 kg a teraz wa┼╝─Ö tyle z Zuzi─ů w 6 miesi─ůcu :( troch─Ö mnie to za┼éamuje ale staram si─Ö o tym nie my┼Ťle─ç

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 24 lut 2014, o 19:25 

Nie przejmuj si─Ö ja mia┼éam gorzej zawsze nalezalam do grubask├│w ;) tyle co doszlam do wymarzonej wagi 63 kg zrobil mi si─Ö p┼éaski brzuszek a tu ci─ů┼╝a przed porodem warzylam 94 kg ;/ brzuch mialam dokladnie tak jak opisujesz tez mysleli ze bede miala blizniaki. Teraz waze 74 kg i boje sie co bedzie pozniej... Ale staram sie o tym nie myslec byle by dzidzi bylo zdrowe ;) A jak tam z objawami pojawily sie nowe lub jakies ustaly ;)

G├│ra

PostNapisane: 25 lut 2014, o 08:51 

na szcz─Ö┼Ťcie nie mam ┼╝adnych objaw├│w i nerki te┼╝ mi przesz┼éy. Lekarz na ta dolegliwo┼Ť─ç doradzi┼é mi wod─Ö Jan i pomog┼éo :D ja wa┼╝─Ö ponad 75 kg dok┼éadnie nie wiem ile bo od 3 dni si─Ö nie wa┼╝y┼éam wol─Ö sobie nie psu─ç humoru. Przy pierwszej ci─ů┼╝y si─Ö tym nie przejmowa┼éam ale teraz si─Ö obawiam jak b─Öd─Ö wygl─ůda┼éa po ci─ů┼╝y :( nie rezygnuje z niczego ale staram si─Ö nie je┼Ť─ç na noc ;) w razie czego zjem dwa jab┼éka i mam dosy─ç ;)

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 25 lut 2014, o 19:43 

W pierwszej ci─ů┼╝y mia┼éam ostre odmiedniczkowe zapalenie nerek nawet pojawily sie drgawki i wysoka temperatura prawie 40 stopni w ci─Ö┼╝kim stanie wyl─ůdowa┼éam w szpitalu w 34 tygodniu ale na szczescie wszystko dobrze si─Ö skonczylo wypisali mnie do domu po 6 dniach jak spadla juz temperatura i zmniejszyla si─Ö infekcja nerek reszte mia┼éam doleczyc w domu to lekarka w┼éa┼Ťnie kaza┼éa mi pic wod─Ö Jana ja j─ů wy┼Ťmia┼éam ale z ciekawo┼Ťci kupi┼éam i pi┼éam 3-4 razy dziennie po szklance i rzeczywi┼Ťcie ta woda dzia┼éa cuda szybko si─Ö pozby┼éam infekcji do ko┼äca...

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 122 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: