Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 437 ]  Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44
  Drukuj

Re: Maj├│weczki 2014 :) !!
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 18 maja 2014, o 06:22 

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 lis 2013, o 12:30
Chilimama serdeczne gratulacje zdrowej i ┼Ťlicznej c├│rci!!!
No to teraz Balbinka się nie odzywa...może już urodziła :)

Ja zn├│w si─Ö rozchorowa┼éam, przele┼╝a┼éam kilka dni w ┼é├│┼╝ku, wstaj─ůc na karmienie. M─ů┼╝ mnie zarazi┼é mimo, ┼╝e spali┼Ťmy osobno od czasu jego przezi─Öbienia. Nosimy maski, gdy zbli┼╝amy si─Ö do ma┼éej, narazie jej nie zarazili┼Ťmy, to mam nadziej─Ö, ┼╝e to ju┼╝ si─Ö nie stanie.
W najgorszym czasie mia┼éam temp. 38.9 st.C. Ba┼éam si─Ö, ┼╝e przy tak wysokiej gor─ůczce nie mog─Ö karmi─ç... i intuicja macierzy┼äska dobrze mi podpowiada┼éa. Lekarka powiedzia┼éa, ┼╝e gdy przekroczy si─Ö 39 st. C, to ju┼╝ nie powinno si─Ö karmi─ç. Na szcz─Ö┼Ťcie jako┼Ť zbi┼éam t─ů temp. Kilka razy paracetamol i by┼éo ju┼╝ 37.
Heh przez to przezi─Öbienie to waga jeszcze bardziej spad┼éa. Teraz wa┼╝─Ö mniej o 2kg ni┼╝ przed ci─ů┼╝─ů. Zaczynam docenia─ç t─ů "diet─Ö laktacyjn─ů". Mam plan jeszcze zrzuci─ç tak 7-8kg. Co do pas├│w poporodowych - w┼éa┼Ťnie kupi┼éam sobie, chocia┼╝ na jaki┼Ť mega du┼╝y brzuch nie mog─Ö narzeka─ç, jednak po cesarce zrobi┼éa mi si─Ö nad blizn─ů taka brzydka fa┼édka sk├│ry i mojego t┼éuszczyku, ┼╝e mnie to denerwuje i licz─Ö, ┼╝e pas troch─Ö mi pomo┼╝e to zredukowa─ç (+ewentualne ─çwiczenia).

Dziewczyny, zastanawia┼éy┼Ťcie si─Ö ile czasu b─Ödziecie karmi─ç piersi─ů swoje male┼ästwa?

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 20 maja 2014, o 06:11 

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 lis 2011, o 22:13
My┼Ťl─Ö ┼╝e b─Öd─Ö karmi─ç tyle co przy Ma─çku czyli do roku, on tak od 10-11 miesi─ůca przeszed┼é na butle bo by┼é w nocy strasznie g┼éodny,a cycu┼Ť tylko wieczorem i mi fajnie pokarm zanika┼é i sam si─Ö od cyca odstawi┼é.

Balbinka chyba faktycznie ju┼╝ po porodzie, to czekamy kiedy si─Ö odezwie i przejdziemy na niemowlaczki :13:

A my┼Ťla┼éy┼Ťcie ju┼╝ o chrzcinach, kiedy robicie ? My mo┼╝e na pocz─ůtku lipca jak zd─ů┼╝ymy si─Ö ogarn─ů─ç.

G├│ra

PostNapisane: 21 maja 2014, o 14:41 

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 wrz 2013, o 08:08
Hej:)

Ci─Ö┼╝ko u mnie z czasem bo ma┼éemu ostatnio bardzo dokuczaj─ů gazy i j─Öczy ca┼ée dnie :( Dzi┼Ť ju┼╝ ratujemy si─Ö espumisanem...

Balbinka ju┼╝ zapewne po :)

Co do karmienia, raczej nie zamierzam karmi─ç tyle co Julk─Ö :jezyk1: Dwa lata cyckania to raczej ju┼╝ nie dla mnie...pewnie g├│ra do roku...

Chrzciny pewnie na wakacjach, ale raczej w sierpniu, bo siostra z rodzin─ů w lipcu w rozjazdach, a chcemy by jej m─ů┼╝ by┼é chrzestnym...jak na razie ci─Ö┼╝ko nam jako┼Ť u┼éo┼╝y─ç plan dnia, bo przez te bole┼Ťci ma┼éego jest bardzo r├│┼╝nie, wi─Öc mam zamiar poczeka─ç a┼╝ sko┼äczy te 3 miesi─ůce i mo┼╝e b─Ödzie ┼éatwiej...

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 24 maja 2014, o 18:27 

Sesunia ja te┼╝ ratuj─Ö si─Ö czym mo┼╝na..dora┼║nie herbata z kopru w┼éoskiego, a codziennie ma┼éa dostaje probiotyk. Teraz ju┼╝ drugi z kolei (Dicoflor), bo pierwszy nie skutkowa┼é w naszym przypadku (Bio Gaia). Nie m─Öczy si─Ö tak bidulka przy b─ůczkach i kupkach.

Z chrzcinami to my chcemy poczeka─ç troszk─Ö, a┼╝ ma┼éa podro┼Ťnie, czyli najwcze┼Ťniej na koniec wakacji lub wrzesie┼ä/pa┼║dziernik.

G├│ra

PostNapisane: 26 maja 2014, o 15:27 

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 pa┼║ 2013, o 14:31
Witajcie :) w ko┼äcu jestem :) tzn jeste┼Ťmy :)

Wojtu┼Ť przyszed┼é na ┼Ťwiat przez cesarskie ci─Öcie 19.05.2014 o 10:10 :)

Ważył 4010g, mierzył 56 cm :)

Musiałam mieć cesarkę bo był za duży, miałam zagrożenie stanem przed rzucawkowym i ułożenie potyliczno- tyle było.
Wyszli┼Ťmy wczoraj bo ma┼éy mia┼é podejrzenie ┼╝├│┼étaczki i krostki na szyjce, ale ju┼╝ jest wszystko dobrze.
Nie karmie piersi─ů korzystamy z butelki. Ma┼éy jak na razie jest bardzo grzeczny praktycznie je i spi a jak nawet nie spi to sobie grzecznie lezy zobaczymy co b─Ödzie jak podro┼Ťnie :).
A dzi┼Ť mija mu pierwszy tyg :)

Ja już można powiedzieć ze doszłam do siebie rana goi się bardzo ładnie ale jeszcze troszkę boli jak za dużo pochodzę ale da się przeżyć.

Obrazek

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 26 maja 2014, o 18:27 

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 lis 2011, o 22:13
Balbinka moje gratulacje. Dobrze ze mialas dobra opieke i wszystko dobrze siie skonczylo. Jakdojdziesz calkiem do siebie to wstaw zdjecie swojego aniolka
To teraz juz mozemy sie przenies na niemowlaczki :11:

G├│ra

PostNapisane: 29 maja 2014, o 11:51 

Balbinka moje gratulacje!!!! Dobrze, ┼╝e z Wami wszystko w porz─ůdku i jeste┼Ťcie ju┼╝ w domku :) Tylko pami─Ötaj, by nie przed┼║wign─ů─ç si─Ö, uwa┼╝aj bardzo na ran─Ö po ci─Öciu.

Ale pogoda si─Ö zrobi┼éa...my zamiast spacer├│w mamy maratony po lekarzach ;/ to okulista, to ortopeda, tam neurolog, zn├│w pediatra itd...ughh czekamy do prawdziwego lata i na ┼é─ůk─Ö siup!

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 437 ]  Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: