Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 437 ]  Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna strona
  Drukuj

Re: Majóweczki 2014 :) !!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 maja 2014, o 17:31 

Ja jutra ide do gin sie okaze co i jak, mam tylko nadzieje ze nie powie mi ze mam isc do szpitala i lezec tam z miesiac. Mi z usg ze szpitala wychodzi różnica dwoch tyg wiec teraz to by był ok 39 /40 tyg

Obrazek

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 6 maja 2014, o 20:37 

Jak Dziewczyny trzymacie się jeszcze "w dwupaku"? ;) mocno trzymam za Was :kciuki: i życzę powodzenia! Zresztą na pewno wszystko będzie dobrze :)

Mi minęły trzy tygodnie, a że jutro pierwsza wizyta u pediatry, to chciałam uszykować wszystkie papiery ze szpitala i jak zaczęłam je czytać, to rozpłakałam się ze wzruszenia.
Strach, zmęczenie, ból, stres... ale gdybym miała przeżyć to jeszcze raz - nie zawahałabym się.
Sesunia ja też miałam/mam mega problem ze swoim metabolizmem. A to dziwne, bo jak byłam w szpitalu, to nie było tak źle, ale jak wyszłam + przyjazd i kuchnia mojej mamy (mimo, że dietetyczna dla karmiącej)....to się zaczęło..
Wczoraj mama wyjechała, więc teraz owsianki na śniadanie, więcej wody i przede wszystkim mniej jem.
Zauważyłam, że córci szkodzi nawet pomidor czy ogórek, więc zrezygnowałam ze świeżych warzyw :( Bardzo ją męczył brzuszek, dużo prężyła się i płakała. A Twój synek też ma dolegliwości trawienne?

Dziewczyny, przenosicie się gdzieś po narodzinach dzieci? W sensie - inny/nowy wątek?

PostNapisane: 7 maja 2014, o 13:13 

kropka Ja też uważam bardzo na dietę :/ Małemu lubią się gazy zbierać niestety i nawet jabłka nie mogę bo działają na niego wzdymająco :/ Tak więc owoców praktycznie nie jem, bo albo właśnie wzdymają, albo mogą silnie uczulać ( córa jest alergikiem i atopikiem, więc też muszę na to zważać), warzywa...pfft, ziemniaki, marchewka, pietruszka...i co tam w zupie...o pomidorze i ogórku marzę, ale mam stracha...ogólnie trzymam się diety i nawet jeżeli nużąca i monotonna, wolę mieć spokojne dziecko...

I tak co chwila coś nam wyskakuje...jak nie dostał jakiejś wysypki, która na szczęście już znikła, to znów zaczęło mu ropieć oczko, a i pępek niby trzyma się na włosku, ale odpaść jeszcze nie odpadł i nie wygląda mi to ładnie :/ Jeszcze dziś ma cycowy dzień, od 5 rano do 12 non stop na cycku, myślałam, że zwariuję już, bo nawet do wc nie dał od siebie odejść, bo od razu płacz...o 12 w końcu zasnął i śpi...

Jak tam nasze ciężaróweczki?

A z tym nowym wątkiem to całkiem wyleciało mi z głowy, że na ciężarówkach wiecznie siedzieć nie wypada :jezyk1: No, ale poczekamy na resztę, żeby nie było :)

Obrazek

PostNapisane: 7 maja 2014, o 15:33 

Wiec rozwarcie na 1.5 cm cisnienie 155na73 lekkie skurcze na ktg. A po wizycie jak wrocilam pojawil sie sluz jakby z krwia to czop czy co bo sie denerwuje moze do szpitala jechac ?

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 7 maja 2014, o 16:17 

balbinka20 napisał(a):
Wiec rozwarcie na 1.5 cm cisnienie 155na73 lekkie skurcze na ktg. A po wizycie jak wrocilam pojawil sie sluz jakby z krwia to czop czy co bo sie denerwuje moze do szpitala jechac ?

Tak to czop ale póki skurczy częstszych nie masz to lepiej sobie w domu posiedz:) Mi czop odszedł a i tak akcja porodowa nie ruszyła prze kolejne dni i sie cesarką skończyło.

PostNapisane: 7 maja 2014, o 20:29 

Jeszcze nic sie nie dzieje wiec pewnie za szybko sie nie zacznie. Ale bardzo sie stresuje :-\. Mam nadzieje ze pojdzie szybko.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 8 maja 2014, o 07:37 

Balbinka ja też miałam nadzieje że szybko pójdzie i nic z tego czo mi odszedł już chyba 2 tyg temu od paru dni mam rozwarcie na 4 i nic dwa razy skurczę przepowiadające, rzyganko itp a późnij cisza mam nadzieje że do 3 razy sztuka i teraz już jak się zacznie to pójdzie. Wykańczają mnie te ciągłe pytania jak się czuje i kiedy będę rodzić, uwierzcie nie wiem już nic nie wiem. Właśnie czekam na męża i jedziemy do miasta na zakupy mam nadzieje ze jak pochodzę po sklepach to raz że się zrelaksuje i przestane o tym myśleć a dwa ze może mnie coś ruszy.
Odezwę się wieczorem. dziękujemy dziewczyny że czekacie na Nas, chętnie przeniosłybyśmy się już na niemowlaczki :21:

PostNapisane: 8 maja 2014, o 11:29 

chilimama no to czekamy dalej. Mama mówi ze jutro w nocy pojadę zobaczymy czy wykraka.
Najgorsze te oczekiwanie ta nie wiedza kiedy się zacznie.
a jak wasze dzieciaczki, dajecie rade :)?

dobra ja idę sprzątać może jak się poruszam to się ruszy :P

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 8 maja 2014, o 12:12 

My już po wizycie w poradni...eh nalatamy się po lekarzach jak widzę, a ja tego tak nienawidzę :? Mały waży 3875 g, czyli w sumie przez półtora tygodnia przybrał 300g...niby w normie...a poza tym dostał właśnie krople na te ropiejące oczko, z pępkiem jeśli coś się dziś będzie brzydkiego działo, to jutro mamy podejść na oddział i tam mu go przeczyszczą...a na oddział i tak musimy się zgłosić w poniedziałek przez żółtaczkę, zbadają mu aparacikiem bilirubinę, jeśli będzie ok, to spoko, jak nie, to wtedy dopiero pobiorą mu krew i z krwi oznaczą...no i mamy skierowanie na USG przezciemiączkowe, by zbadali, czy czasem nie ma obniżonego napięcia...no jak nie urok to sraczka...A tak ogólnie, pani bardzo miła, pokazała nam jak małego nosić, by go stymulować, w jaki sposób na brzuszek kłaść i do odbicia, no i ogólnie jak nosić i nie nosić takiego malucha...w sumie pomocne, bo na parę pozycji bym nie wpadła, lub się bała...

Obrazek

PostNapisane: 8 maja 2014, o 17:02 

Na wzdęcia dobre jabłka, ale przetworzone, tzn. pieczone, gotowane itp. ja tarłam jabłko, gotowałam i jadłam z ryżem albo sam mus.
Też musiałam sobie odpuścić surowe owoce i warzywa i niestety odczuwam skutki :(

Sesunia ja nawet nie przypuszczałam, że właśnie tyle jeżdżenia po lekarzach będzie. Już byłyśmy u pediatry, jeszcze "tylko":
USG stawów biodrowych i USG główki przezciemiączkowe, ortopeda, neurolog, okulista (bo mała miała fototerapia przez żółtaczkę) i na koniec znów pediatra, który skieruje na szczepienia..a po miesiącu znów powtórka u okulisty i kolejne szczepienia...ehh gdyby to wszystko jeszcze było na nfz i np. w jednej przychodni. A tu tak zwiążą terminami, że nie da rady zdążyć zarejestrować się na bezpłatne wizyty i wypadnie tu 130, tu 150...itp.
Aha, Sesunia, ta pępowina w 15 dniu dopiero odpadła, a czytałam, że czasem utrzymuje się nawet do 3tyg.
Mateuszek ładnie przybiera, to dobrze, u takich maluszków to b.ważne. Moja przybrała w 3tyg. 510g, teraz waży 2790g.

Chilimama i Balbinka słyszałam i czytałam, że na przyspieszenie najlepszy seks albo wchodzenie po schodach ;)

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 437 ]  Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1