Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj

Lot samolotem w ci─ů┼╝y???
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 16 mar 2013, o 11:07 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 cze 2012, o 13:29
Cze┼Ť─ç dziewczyny mam pytanie czy ktora┼Ť z was lata┼éa samolotem w 3 trymestrze ci─ů┼╝y??:) czytam na internecie ,┼╝e mo┼╝na lata─ç do 36 tyg z za┼Ťwiadczeniem lekrskim,ale chcia┼ébym sie dowiedzie─ç czy kt├│ra┼Ť mo┼╝e lecia┼éa:)

G├│ra

Lot samolotem w ci─ů┼╝y???
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Lot samolotem w ci─ů┼╝y???
PostNapisane: 16 mar 2013, o 15:46 

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 cze 2012, o 14:11
Witaj Ula, Ja nie lata┼éam samolotem w ci─ů┼╝y ale nie jestem takim do ko┼äca laikiem sko┼äczy┼éam studia na kierunku turystyka lotnicza i niejako z wykszta┼écenia jestem stewardess─ů. Osobi┼Ťcie nie polecam latania podczas ci─ů┼╝y je┼╝eli nie musisz... A je┼Ťli ju┼╝ musisz to koniecznie skonsultuj to ze swoim lekarzam, wa┼╝ne, ┼╝eby wyrazi┼é swoj─ů opini─Ö i ewentualnie zgod─Ö na Tw├│j lot. Sam lot nie jest niebezpieczny, zagro┼╝enie stanowi─ů starty i l─ůdowania, podczas kt├│rych dochodzi do ogromnych przeci─ů┼╝e┼ä, a to z kolei powoduje zmiany w przep┼éywach naczyniowych co mo┼╝e po┼Ťrednio prowadzi─ç do obumarcia p┼éodu niestety.. To s─ů oczywi┼Ťcie rzadkie przypadki, ale do┼Ť─ç cz─Östo zdarzaj─ů si─Ö krwawienia i zagro┼╝enia ci─ů┼╝y po locie.. w┼éa┼Ťnie ze wzgl─Öd├│w na te przeci─ů┼╝enia i zmiany ci┼Ťnienia. Je┼Ťli musisz rozumiem, je┼Ťli nie musisz, wybierz inn─ů opcj─Ö komunikacji lub zrezygnuj z podr├│┼╝y.. po co nara┼╝a─ç dzidziusia je┼Ťli mo┼╝emy odpu┼Ťci─ç...

G├│ra

PostNapisane: 16 mar 2013, o 17:43 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 cze 2012, o 13:29
Dzi─Ökuje za odpowiedz, troszke sie zasmucilam:( bo chcialam leciec w 7 miesiacu na 3 tyg na urlop znajome lataly i nie mialy niby problemow,ale lepiej nie bede ryzygowac po tym co przeczytalam:( dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam

G├│ra

PostNapisane: 3 sie 2015, o 12:41 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 sie 2015, o 12:30
Personel na lotnisku ma prawo nie zgodzi─ç si─Ö na przelot osoby w widocznej ci─ů┼╝y. Przekona┼éa si─Ö moja kole┼╝anka, kt├│ra by┼éa w ├│smym miesi─ůcu.

G├│ra

PostNapisane: 25 sie 2015, o 12:11 

Do┼é─ůczy┼é(a): 25 sie 2015, o 11:58
Te┼╝ uwa┼╝am, ┼╝e nie ma co ryzykowa─ç w 3 trymestrze. W pierwszym te┼╝ nie zalecaj─ů, ja lecia┼éam w 7 tyg ci─ů┼╝y, ale nie wiedzia┼éam, ┼╝e jestem w ci─ů┼╝y. Nic si─Ö nie sta┼éo, ale teraz w kolejnej ci─ů┼╝y zrezygnowa┼éam z wakacji w 3 trymestrze.

G├│ra

PostNapisane: 19 lut 2016, o 20:24 

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 lut 2016, o 20:20
wszystko zale┼╝y od stanu zdrowia, moja kole┼╝anka lata┼éa w 8 miesi─ůcu. oczywi┼Ťcie za zgod─ů lekarza

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: