Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 17 ]  1, 2  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Na ile wiarygidne okre┼Ťlenie p┼éci dziecka w 1trymestrze
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 19 cze 2013, o 12:39 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 15:06
Witam :)
Mam takie pytanie odnosnie płci maluszka . Otóż w poniedziałek byłam na Usg (11tydz i 2 dni) Pani dr powiedziała, zeby nie nastawiać sie na 100% ale ze prawdopodobnie bedzie chłopiec.
Ciesz─Ö sie, cho─ç skrycie tak po cichutku marzy┼éa mi sie teraz do pary c├│rka . Zastanawiam sie na ile wiarygodne s─ů s┼éowa lekarki. gdzies czyta┼éam ,ze w pierwszym trymetrze narz─ůdy zenskie i meskie wygl─ůdaja tak samo i ze zmienia sie to dopiero troche p├│┼╝niej.
Sama niewiem, czy mam juz szykowac wyprawke dla chłopca :jezyk1:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

G├│ra

Na ile wiarygidne okre┼Ťlenie p┼éci dziecka w 1trymestrze
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Na ile wiarygidne okre┼Ťlenie p┼éci dziecka w 1trymestrze
PostNapisane: 20 cze 2013, o 09:42 

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2010, o 15:03
powiem Ci tak....wiem ze jest cos takiego http://www.chlopiecczydziewczynka.com.pl/ na ile wiarygodne nie wiem ale jest cenowo szalu nie ma ale tragedii tez nie...
http://78.28.2.91/dziecko/forum/pokaz.php?id=10061 ==>tutaj sobie poczytac tez mozesz...
Jak masz jakies zdj z usg poszukaj o tych nubachi popatrz moze sama cos wywnioskujesz nie wiem ...

Ogolnie ja bym sie nie nastawiala na konkretna plec na tym etapie ciazy po slowach lekarki...znam pare przypadkow gdzie "siusiaki odpadaly" na usg w 20 tyg ciazy na polowkowym albo "przyrastaly" i z corek robili sie chlopcy :oczko:

chyba oprocz tego testu z moczu jedynie cierpliwosc moze pomoc :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 20 cze 2013, o 10:04 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 cze 2011, o 10:29
Popieram Asie, musisz sie uzbroic w cierpliwosc i nie brac sobie zbytnio do serc "przepowiedni" lekarki bo jak to moj gin mowi okreslanie plci tak wczesnie to jak wrozenie z fusow. Poza tym jestem przykladem tego, ze z corki zrobil sie syn. W obecnej ciazy wymusilam na lekarzu okreslenie plci dosc szybko i skonczylo sie tym ze najpierw byla Zuzia a teraz po sercem nosze ponad kilogramowego Stasia. :-)

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 20 cze 2013, o 10:22 

Dzieki za posty dziewczyny :)
Mnie ten temat tak zainteresowa┼é ,ze przewertowa┼éam ca┼éy internet . Rzeczywi┼Ťcie okreslenie p┼éci na tym etapie -jest sporo przypadk├│w , ale raczej to loteria raz sie sprawdzi a raz nie:)
Ja mia┼éam czuja na c├│rke i my┼Ťle teraz czy moja intuicja jest co┼Ť warta hehe:)
Asia z tym zdjeciem nie pokombinuje, mam fotki z których nic nie wywnioskuje nawet jakbym potrafiła .
pozostaje czeka─ç , a do cierpliwych raczej nie nale┼╝e :17:

G├│ra

PostNapisane: 20 cze 2013, o 18:10 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sty 2010, o 18:33
Podobno chlopiec na 99% mi i koledze sie sprawdzilo. Chyba ze jak to pan Dr powiedzial bierze sie duzo tabletek anty przed i niunia moze miec przerosnieta lechtaczke dlatego ten 1%

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

G├│ra

PostNapisane: 20 cze 2013, o 19:53 

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 cze 2012, o 14:11
┼üechtaczk─Ö w 11 tygodniu?? No nie.. Moj lekarz podobnie jak kt├│rej┼Ť z Was powiedzia┼é mi w 13 tygodniu ┼╝e na tak wczesnym etapie narz─ůdy wygl─ůdaj─ů tak samo i u ch┼éopca i u dziewczynki ! A dodam ┼╝e sprz─Öt moj lekarz ma nowoczesny..

G├│ra

PostNapisane: 20 cze 2013, o 20:40 

kalatka napisał(a):
┼üechtaczk─Ö w 11 tygodniu?? No nie.. Moj lekarz podobnie jak kt├│rej┼Ť z Was powiedzia┼é mi w 13 tygodniu ┼╝e na tak wczesnym etapie narz─ůdy wygl─ůdaj─ů tak samo i u ch┼éopca i u dziewczynki ! A dodam ┼╝e sprz─Öt moj lekarz ma nowoczesny..

No w┼éa┼Ťnie Kalatka , w prawie ka┼╝dym artykule na temat p┼éci dziecka jest wspomniane, ze na tak wczesnym etapie narz─ůdy wygl─ůdaja tak samo.
st─ůd te┼╝ moje nie ma┼ée zdziwienie na s┼éowa lekarki :) Na po┼é├│wkowym pewnie dowiem sie konkretnie :)Ale wiadomo, pierwszorz─Ödna sprawa to zdrowie. :wink:

G├│ra

PostNapisane: 20 cze 2013, o 21:23 

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 lip 2012, o 18:21
hej , ja tez marzylam o coreczce , zeby miec parke :) i mialam usg w 16 tyg na bardzo nowoczesnym sprzecie ( ogladalam moja dzidzie na wielkich ekranach w gabinecie) i pan ordynator szpitala zdecydowanie powiedzial ze bedzie dziewczynka ( choc ciaza byla zagrozona i to radosc byla przez lzy :( )i od tamtej pory mowilam ze raczej dziewczynka , potem moj ginekolog w 28 tyg, powiedzial, ze dziewczynka , dalej mialm obawy , a moze jednak to chlopiec , potem kolejna wizyta w szpitalu w 35 tyg i pani doktor stwierdza , ze dziewczynka , nadzieje rosna ,ale dalej watpliwosci, i ostatnie upewnienie sie po porodzie czy aby na pewno dziewczynka ? tak dziewczynka i wtedy pelnia szczescia , (oczywiscie jak by byl chlopiec ta radosc by byla taka sama :D) i teraz spi obok mnie w kolysce moja 3,5 coreczka , moral jakos do konca nie wierzylam w usg , mojej bratowej usg pokazywalo na dziewczynke a urodzil sie chlopiec :D

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 21 cze 2013, o 01:33 
Moderator

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 pa┼║ 2010, o 16:59
Pierwsze s┼éysz─Ö, ┼╝eby tak wcze┼Ťnie lekarz m├│wi┼é o p┼éci. :szok2:
Najbardziej pewne jest to po 20 tygodniu, ale jak wy┼╝ej dziewczyny pisz─ů, nigdy nie ma 100% pewno┼Ťci.
Bratowa mojej przyjaci├│┼éki mia┼éa mie─ç c├│rk─Ö, do ko┼äca m├│wili ┼╝e c├│rka, a urodzi┼é si─Ö Piotru┼Ť :12:
Ja z kolei do końca byłam Karolem, więc.. :lol:
Pamiętam jak i ja byłam niecierpliwa, ale wytrzymasz, czas zleci moment :)
Ja czu┼éam od pocz─ůtku ┼╝e b─Ödzie syn i jest :11:
i te┼╝ po cichu licz─Ö ┼╝e kolejna ci─ů┼╝a to b─Ödzie c├│rcia :17:
powodzenia :)

1 maja 2011 r. godz. 8:00 3660g/55 cm
Obrazek
19 sierpnia 2015 r. godz. 10:20 3260g/55cm
Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 21 cze 2013, o 08:25 

Nebrot po moim poniedzia┼ékowym USG przewertowa┼éam , r├│┼╝ne fora i uwierz mi sporo dziewczyn pisalo ze w pierwszym trymestrze pozna┼éo p┼ée─ç. Oczywi┼Ťcie jak wspomnia┼éam to tak jak loteria wielu z nich sie sprawdzi┼éo ale znacznej cz─Ösci nie :)
Westsylwia gratuluje Ci parki:)

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 17 ]  1, 2  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: