Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 152 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: MAMY- sierpień 2013
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 2 maja 2013, o 02:00 

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 maja 2013, o 01:55
Zapraszam do uzupe┼énienia ankiety, mo┼╝e niekt├│re z proponowanych sposob├│w ┼éagodzenia dolegliwo┼Ťci b─Öd─ů przydatne, a je┼Ťli ju┼╝ nie to prosz─Ö podzieli─ç si─Ö Swoim do┼Ťwiadczenie dolegliwo┼Ťci lub ich brakiem. :)
https://docs.google.com/forms/d/1OijfkL ... nKZnUOv4Vg
Z g├│ry dzi─Ökuj─Ö! :)

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 8 maja 2013, o 08:12 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 07:01
Marta gratrulacje :men:
nasze dziecko to w og├│le jaja sobie z nas robi hehe
na pocz─ůtku ci─ů┼╝y niby 99%ch┼éopak a teraz zawsze si─Ö tak u┼éo┼╝y ze nic nie wida─ç.
także pewna nie jestem tego chłopaka :jezyk1:
za tydzień w czwartek ide do lekaRza to się może co okaże

Ja tez mam apetyt i tyje tyj─Ö. tzn brzuch mi ro┼Ťnie bo tak to nie tyj─Ö

Ula co tam u Ciebie?

Ja mam ko┼éysk─Ö po c├│rci, w├│zek ca┼ékiem niez┼éy od siostry, rzeczy te┼╝ jakie┼Ť i dla ch┼éopca i dla dziewczynki, tak┼╝e tylko popra─ç i poprasowa─ç
dzisiaj przyje┼╝d┼╝a te┼Ťciowa
tak┼╝e dopiero b─Öd─Ö si─Ö leni─ç:D
pozdrawiam brzuszki:)

G├│ra

PostNapisane: 8 maja 2013, o 08:41 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 cze 2012, o 13:29
Czesc :) no u mnie sytuacja wyglada tak w sobot─Ö mam wizyt─Ö u lekarza i oka┼╝e si─Ö czy mog─Ö lecie─ç za 3 tygodnie do Polski bardzo bym chcia┼éa,ale dzidziu┼Ť najwa┼╝niejszy :) warze ju┼╝ 70 kg a przed ci─ů┼╝─ů warzy┼éam 55 wi─Öc sporo przyty┼éam :) w├│zek,┼é├│┼╝eczko i reszt─Ö mamy w Polsce trzeba wys┼éa─ç kurierem wszystko dlatego te┼╝ tak ci─ůgnie mnie do Polski :) og├│lnie czuje si─Ö super nie puchn─Ö nic mnie nie boli jedynie co to skurcze n├│g mam :) pracuje nadal codziennie i pokonuje dziennie mn├│stwo kilometr├│w bo ca┼éy czas na nogach:) a Ty Bietka jak si─Ö czujesz?

G├│ra

PostNapisane: 8 maja 2013, o 08:51 

dodam fotke :)

Za┼é─ůczniki:
Komentarz: teraz czekam na wasze brzuszki:) :) :) :)
26tydz (4).JPG [94.71 KiB]
Pobrane 1100 razy
G├│ra

PostNapisane: 9 maja 2013, o 14:01 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 07:01
Ula ciesz─Ö si─Ö ┼╝e czujesz si─Ö dobrze :11:
i trzymam kciuki za tw├│j przyjazd do Polski

m├│j brzuch jest chyba wi─Ökszy........
postaram si─Ö wkr├│tce umie┼Ťci─ç fot─Ö;)

G├│ra

PostNapisane: 16 maja 2013, o 17:07 

Halo halo co tam slychac u mamusiek??:) czekam na zdjecia brzuszkow:)

G├│ra

PostNapisane: 10 cze 2013, o 21:19 

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sty 2012, o 18:29
oj ula jakie piekne zdjecie
ja to juz wygladam jak hippopotam no i tak sie tez czuje bo niezreczna jestem, np. jak nalewam dziecku zupe czy ze zmywarki wyciagam porcelane...w nic sie juz nie mieszcze, np. w zadne spodnie a co to sprzatania to nie moge sie przecisnac zeby parapet umyc miedzy wymoczynkiem a telewizorem :rozpacz: :rozpacz:
20 jedziemy do polski na 2 tyg. :jupi2: ale troszke sie tego wyjazdu obawiam :111: mam nadzieje ze nie urodze 2 miesiace wczesniej bo mi sie to wczesniej nie zdazylo, chodzilam 10 miesiecy z corka.
ja jestem teraz na urlopie a potem od 20 czrewca ide na chorobowe, nie dam rady juz pracowac.
maly w brzuch kopie niesamowiecie :men: az mnie wszystko boli
a co u was kobity :pytajnik: :pytajnik:

G├│ra

PostNapisane: 18 cze 2013, o 07:49 

czesc wiesz co tez sie bardzo balam lotu,ale naszczescie wszystko bylo ok. teraz wracamy w piatek do irlandii tez mam nadzieje ze wszystko sie uda termin mi sie przesun─ů na 4 sierpnia a co do zdjecia to stare teraz wygladam tez jak slon heheh przytylam juz wsumie 20 kg. udanego urlopu ci zycze i nie przejmuj sie co ludzie pisza o lataniu bo to bzdury mnie kaszdy straszyl,ale poszlam do lekarza i w irlandi i tu w polsce i nie ma problemu wez tylko ze soba karte ciazy i zaswiadczenie od lekarza ze mozesz leciec ze nie ma przeciwskazan tylko takie zaswiadczenie jest wazne 72 godz nie zapomnij:)

G├│ra

PostNapisane: 18 cze 2013, o 15:23 

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sty 2012, o 18:29
my mieszkamy w szwecji i tez takie mamy obywatelstwo i nie lecimy samolotem ale jedziemy samochodem a potem wsiadamy na prom- a tak poza tym to pochodze z rejonu miedzy poznaniem a wroclawiem, z leszna. dziasiaj bylam u poloznej i mam male obawy :? nawet moj maz to zauwazyl. polozna mowi ze nie da sie nic przewidziec co do porodu przedwczesnego a ja mam termin na 20. co do obywatelstwa to moze i mam nadal to polskie obywatelstwo ale od jakis dziesieciu lat nie place zadnych skladek czy jak sie tam to nazywa.
druga sprawa to zostawiamy naszego psa pod opieka PEWNEJ nastolatki jak i dom wiec o to tez sie martwie :111: bo dom to wszystko co tu mamy...
a tak wogule ula to taniej macie w irlandii czy w polsce :pytajnik: ubranka czy tez zabawki,pampersy.... :pytajnik:
kupilam truskawki i pedze zrobic z bita smietana. pozdr.

G├│ra

PostNapisane: 25 cze 2013, o 08:13 

halo halo czy sa tu jakies mamuski??:) ja juz wrocilam z urlopu i teraz tylko czekanie zostalo,bylam u lekarza i dzidzi duzy jest z usg termin mi sie zmienil na 4 sierpnia juz , tak┼╝e duzo juz nie zostalo nam:) co u was slychac??

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 152 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: