Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1035 ]  Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: Wrze┼Ťniowo Pa┼╝dziernikowe Mamusie 2013
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 24 wrz 2013, o 13:53 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 pa┼║ 2011, o 17:53
ania to zalezy od gminy/miescie gdzie mieszkasz. u nas bylo tylko 1000 zl zwyklego becikowego.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 24 wrz 2013, o 15:07 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 lut 2010, o 01:19
Agnieszka dok┼éadnie nie ka┼╝da kobieta chce karmi─ç piersi─ů wi─Öc nie ma sensu robi─ç tego na si┼é─Ö bo z tego nic dobrego nie b─Ödzie. Jak tam Natankowi mine┼éa pierwsza nocka

Ania dobrze ┼╝e ju┼╝ wida─ç popraw─Ö i oby tak dalej :kciuki:

A co u reszty kobitek?

Ja dzisiaj wybra┼éam si─Ö na grzybki :10: nazbierali┼Ťmy ca┼ékiem ca┼ékiem :11:

Wiecie co dziewczyny normalnie nie wierze co si─Ö dzieje w tej Polsce w ci─ůgu 2 dni 3 informacje o pobitych (zakatowanych) dzieciaczkach :boohoo: :boohoo: :boohoo: Normalnie serce p─Öka jak s┼éyszy si─Ö ┼╝e dziecko 3mies mia┼éo po┼éamane 6 ┼╝eber :beksa:

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 24 wrz 2013, o 19:16 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 cze 2011, o 10:29
Paulina, tez mna wstrzasaja takie historie. Nie umiem sobie wyobrazic jakim trzebabyc zwyrodnialcem zeby cos takiego zrobic! Przeciez takie dzieci ufaja begranicznie swoim rodzicom, ktorzy powinni ich chronic i dawac milosc a nie cierpienie....

Wlasnie wczoraj o tym myslalam jak usypialam Hanie po poludniu. Jest ostatnio strasznie wredna. Bunt dwulatka przezywamy w pelni. Mialam ochote ja pogryzc. I tak sie wkurzalam az doszly do mnie dwie wiadomosci o Nikosiu (z watku styczniowek) i Michalku od sasiada, ktory ma podejrzenie raka kosci. I doszlo do mnie ze niech te nasze dzieci krzycza i fochy strzelaja byleby tylko zdrowe byly...

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 24 wrz 2013, o 20:50 

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2010, o 15:03
dziewczyny ja tez po obejrzeniu uwagi w szoku jestem...najbardziej jednak mna ta sprawa tej 3msc nadii wstrzasnela jak mozna takiego niemowlaka bic malego to to raz uderzysz i zabic mozna a to ani wredne jeszcze..nawet juz te wredne to jak mozna tak lac az zabic ...ja mam wyrzucty sumienia jak raz na jakis czas klapsa dam ze ledwo poczuje a tu patrze takie rzeczy na porzadku dziennym moda jakas czy co? szczerze mi sie wydaje ze przez ta niepewna sytuacje w kraju ludzie tacy agresywni...wieczna pogon za jakimkolwiek pieniadzem na przezycie i siada ludziom na lby...

musze sie pochawalic jestem szczesliwa sprzedalam samochod myslalam ze przed zima nie ma szans na to teraz szukam czegos nowego po 1 duzo bardziej oszczednego paliwowo

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 25 wrz 2013, o 08:32 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 lut 2010, o 01:19
Asia super że udało się sprzedać auteczko oby tak szybko poszło kupno nowego :kciuki:

U mnie na razie ok czyli czuje si─Ö ca┼ékiem dobrze :oczko: i ca┼éy czas my┼Ťl─Ö tylko ile jeszcze mi zosta┼éo do 9 tego :jezyk1:
Wczoraj Zuzi tłumaczyłam że za 2 tyg będzie już braciszek to była w szoku ale już mu planuje co będzie z nim robić :12: Tłumacze jej że on będzie bardzo malutki i na razie będzie tylko leżał to mówi że będzie go trzymała na kolankach :10:

Dziewczynki bo by bardziej w temacie czym si─Ö r├│┼╝ni─ů pomara┼äczowe pampersy od zielonych :17:

Idę ogarniać mieszkanie bo kawkę już praktycznie wypiłam :111:

Dzisiaj mam rocznice ┼Ťlubu ale nie mam pomys┼éu jak─ů zrobi─ç niespodziank─Ö m─Ö┼╝ulkowi :co:

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 25 wrz 2013, o 08:48 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 cze 2011, o 10:29
Te pomaranczowe to pampers play czy jakos tak. Sa w sumie dla starszych dzieci. Zamiast elastycznych boczkow maja elastyczny tyl i sa wg mnie mniej chlonne i mniej izoluja.

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 25 wrz 2013, o 15:05 

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 kwi 2011, o 10:01
Zgadzam si─Ö z Nutell─ů, pomara┼äczowe s─ů mniej ch┼éonne.

G├│ra

PostNapisane: 25 wrz 2013, o 19:08 

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 mar 2011, o 14:23
hej
pisze jedna reka bo mala przy cycu...
u nas kolkowe popoludnie :111: z trzy godz wyła... dobrze ze maz w domu to Oliwka sie zajał.
ale jutro do roboty na dwa dni idzie :111: a mi czasem tak zal Oliwki ze nie mam dla niej tyle czasu, nawet czasem nie ma jak sie z nia pobawic :111:

tez ogladałam wczoraj uwage...brak słów :111:

Aga tez sie zastanawiam nad karmieniem piersia... Otylka czesto mi sie krztusi, poza tym ja nerwowa jestem( z mezem roznie, sama calymi dniami i wychodzi zmeczenie) i ona to czuje

Asia my tez sprzedalismy auto i tez szukamy nowego- oby Ci sie udało znalezc cos porzadnego :kciuki:

Paulina i co wymysliłas za niespodzianke?Zuzia juz duza to zrozumie ze dzidzia jest

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 26 wrz 2013, o 11:37 

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2010, o 15:03
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 26 wrz 2013, o 19:27 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sty 2010, o 18:33
Hej Masakra masakra z tymi matkami. Napisze tak co u Nas bo na tel nie doczytam.
Jutro nadrobie.
Ja jednak karmie i jest megaa! To w szpitalu to ja glupia nie zauwazylam ze maly ulewal i sie nie najadal.
Potem bylo ok i jest. Je i spi ladnie. Za to Oskar daje czadu. Nie dobry na maksa. M
Wszystko jak on chce glosny balaganiarz aj az mi go teraz szkoda.

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1035 ]  Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: