Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 201 ]  Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: Majowe/Czerwcowe mamusie 2013 !
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 6 maja 2013, o 11:45 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 mar 2010, o 13:27
Hejka!!! To juz pewnie moj ostatni post jako nierozpakowanej mamuski,nastepny bedzie z "pustym" brzuszkiem. Az mi troche zal, na pewno bedzie brakowalo kopniaczkow,dlatego dzisiaj sie napawam ostatnimi;) szybciutko zlecialo,nie tylko ten przymusowy pobyt tutaj,ale w ogole cala ciaza,przynajmniej teraz mi sie tak wydaje. Jejku,jejku,jutro od rana pewnie po scianach bede chodzic z nerwow,jestem druga w kolejce,wiec jak nic nieplanowanego nie wyskoczy to kolo 10 powinni sie mna zajac. Takze na pewno dam znac,jak juz bedzie po wszystkim i troche sie ogarne po cieciu. A Ty biedna zaraz bez Meza zostaniesz,ale Synus grzecznie zaczeka i spokojnie sie dotoczysz do terminu:)

Obrazek

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 7 maja 2013, o 08:14 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 21:10
Anulina trzymam kciuki za Ciebie i za dziewczynki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Powodzenia :11:

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 7 maja 2013, o 14:34 

Melduje na rodziny Dwoch Slicznotek!! O 10.54 urodzila sie Zuzia, 2730g, 50 cm,10 pkt, a o 10.57 urodzila sie Asia, 2810g, 51 cm, 8 pkt - byla lekko sina. Obie cudowne,mamy za soba pierwsze karmienie- na razie Zuzi, bo Asia spala. Teraz obie cwicza pluca,bo slychac je na caalym oddziale. Ja czuje sie coraz lepiej,choc mialam straszne dreszcze, no i brzuch dosc mocno boli-ale wiadomo,macica 2 razy wieksza,to i obkurczanie bolesniejsze. Juz mi wraca czucie w nogach,takze jest dobrze. Dziekujemy za kciuki i zyczenia!!

Obrazek

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 7 maja 2013, o 15:36 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sty 2010, o 12:10
Gratulacje!!!!! Mamu┼Ťka jeste┼Ť wielka :28: ale du┼╝e panienki, super, ┼╝e tak d┼éugo czeka┼éy!! w ko┼äcu mo┼╝ecie odetchn─ů─ç! pozdrawiamy cieplutko i ┼Ťciskamy!

G├│ra

PostNapisane: 14 maja 2013, o 09:06 

Hej mamu┼Ťka!!! jak si─Ö czujecie? wypu┼Ťcili Was ju┼╝ do domku? jak tam panny?
Zap┼éon do pisania mam ostatnio straszny (jak do wszystkiego zreszt─ů) dlatego dopiero si─Ö odzywam. U nas powolutku... Leszek w pi─ůtek pojecha┼é na te swoje "wczasy", na szcz─Ö┼Ťcie powinien na sobot─Ö i niedziel─Ö wr├│ci─ç, niefajnie jest :40: ale na szcz─Ö┼Ťcie ma┼éy ca┼éy czas grzecznie siedzi - w przysz┼é─ů ┼Ťrod─Ö kolejna wizyta, mam dosta─ç skierowanie na cc i wtedy b─Ödziemy mie─ç jaki┼Ť konkretny termin. moja ginka m├│wi, ┼╝e je┼Ťli tylko co┼Ť niespodziewanego si─Ö nie wydarzy to przed terminem nie powinnam si─Ö wypakowa─ç, wszystko szczelnie pozamykane :11: czuje si─Ö ok, chocia┼╝ nie powiem-coraz ci─Ö┼╝ej, w nocy w miar─Ö, chocia┼╝ raz ┼Ťpi─Ö od pocz─ůtku do ko┼äca, a nast─Öpnego dnia przez p├│┼é nocy przewracam si─Ö z boku na bok. Ale masz super, ┼╝e ju┼╝ po wszystkim!!

G├│ra

PostNapisane: 14 maja 2013, o 19:03 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 21:10
Anulina gratulacje :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: Jak tam si─Ö miewacie? Wysz┼éy┼Ťcie ju┼╝ ze szpitala? Jak sobie radzicie? Je┼Ťli chodzi o macice to b─Ödzie mocno bola┼éa przy obkurczaniu si─Ö o wiele mocniej ni┼╝ przy pierwszej ci─ů┼╝y, skurcze podobne w sile jak te przy porodzie. Ale minie po kilkunastu dniach. Daj zna─ç co tam u was, wstaw fotki Ksi─Ö┼╝niczek :10: Jak tam Bartu┼Ť przyj─ů┼é siostrzyczki? Buziaki dla was i jeszcze raz gratuluje i ┼╝ycze wszystkiego dobrego :11:

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 24 maja 2013, o 18:17 

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 gru 2010, o 14:13
itajcie;0

Gratuluje Nowym Mamusia:) trzymam Kciuki za nieRozpakowane jeszcze.

ja nie udzielalam sie za bardzo ale pochwale sie ze Mamy juz 4 Pocieche w Domku:)

Synke-Kajetan Marek-nie Kacper-waga 3560/52-SNg:11;22 porod expres od 8 rano;) :jupi2: :jupi2:

Ja narazie maly jest cudowny Dzieci sa zachwycone;

pozdrawiam

Syn:Obrazek
C├│ra:Obrazek

Najmłodsze Dziecie w Rodzinie-Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 27 maja 2013, o 18:44 

Jejku jaka cudna gromadka!! Gratuluje synusia :28: w wolnej chwili napisz jak rodze┼ästwo zareagowa┼éo na male┼ästwo, udaje Ci si─Ö pogodzi─ç wszystkie obowi─ůzki z opiek─ů nad dzieciaczkami? Podziwiam!
Ja ca┼éy czas si─Ö kulam, teoretycznie zosta┼éo mi 1,5 tygodnia, pojutrze id─Ö na kolejn─ů wizyt─Ö, najprawdopodobniej dostan─Ö skierowanie na cc, w ubieg┼é─ů ┼Ťrod─Ö powiedzia┼éa, ┼╝e jeszcze ten tydzie┼ä poczekamy. Generalnie wszystko ok, na szcz─Ö┼Ťcie nogi nie puchn─ů, mam za to od pewnego czasu problemy ze spaniem, p├│┼é nocy potrafi─Ö przele┼╝e─ç i nic... no i walcz─Ö z hemoroidami, masakra... czopki nie zadzia┼éa┼éy, tabletki te┼╝ do kitu, zaciskam z─Öbiska, mam nadziej─Ö, ┼╝e po porodzie si─Ö z nimi uporam. Jeszcze do ko┼äca tygodnia mam m─Ö┼╝usia w sanatorium, potem ju┼╝ wszystko wr├│ci do ┼éadu, razem damy rad─Ö :10: Anulinka jak tam??? pi┼Ťnij jak panienki!!

G├│ra

PostNapisane: 12 cze 2013, o 10:08 

Bartu┼Ť urodzi┼é si─Ö 06.06.2013 r. przez cc... od niedzieli jeste┼Ťmy ju┼╝ w domku. M┼éody cudny (wiem, wiem - obiektywizmu u mnie brak :10: ) wa┼╝y┼é 3280, 52 cm d┼éugi. Samo ci─Öcie wspominam ┼Ťrednio - tak jak przy poprzednim podej┼Ťciu wszystko bylo na spokojnie, tak tym razem strasznie si─Ö zdenerwowa┼éam, do tego znieczulenie te┼╝ nie by┼éo ┼éatwe... w pierwszym momencie strasznie mnie zemdli┼éo, dopiero po podaniu lek├│w posz┼éo z g├│rki. Trafi┼éam na bardzo gor─ůcy okres w szpitalu - miejsc praktycznie na styk, ci─Ö─ç po cztery dziennie (szpital niewielki), do tego porody naturalne, po┼éo┼╝nych i piel─Ögniarek pi─Ö─ç na krzy┼╝, nie wyrabia┼éy si─Ö totalnie, na szcz─Ö┼Ťcie po le┼╝─ůcym czwartku szybko dosz┼éam do siebie, w trzeciej dobie powiedzieli, ┼╝e mo┼╝emy sobie i┼Ť─ç :jupi2: Bartek grzeczny, na zmian─Ö je i ┼Ťpi, jedynie przewijanie wi─ů┼╝e si─Ö z wielkimi rykami, mam nadziej─Ö, ┼╝e uda nam si─Ö doj┼Ťc do ┼éadu :10:

G├│ra

PostNapisane: 13 cze 2013, o 21:08 

hejka!!!Aga serdeczne gratulacje!!!!ciesze sie,ze wszystko przebieglo bez problemow i ze tak szybko Was wypuscili!!!Miedzy naszymi Malenstwami jest prawie miesiac roznicy,latwo bedzie zapamietac.ja sie nie odzywalam,bo z jednej strony duuuuuzo roboty przy Trojeczce dzieciaczkow,a z drugiej strony mamy male zawirowania zdrowotne.postaram sie znalezc jutro chwilke i napisac conieco.poki co zycze Wam duzo sil i wytrwalosci,najgorsze sa pierwsze 3 miesiace,pozniej juz z gorki!buziaki!!

Obrazek

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 201 ]  Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: