Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
  Drukuj

Re: Majowe/Czerwcowe mamusie 2013 !
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 kwi 2013, o 10:34 

hejka!!
moja torba do szpitala dalej leży i czeka na ostateczne spakowanie....dalej nie znalazłam biustonosza do karmienia....mgr czeka na ostatnie szlify...aaaa...kiedy ja się w końcu ogarnę?? :jezyk1: :jezyk1:
zmierzyłam się dzisiaj i albo tydzień temu byłam jakoś wzdęta, albo brzuch się zaczął obniżać, bo mam 115 cm, czyli cm mniej niż przed tygodniem :glupek:
Bartek to super imię :10: My dla Dziewczynek planujemy Zuzanna i Joanna, myślimy jeszcze nad drugim imieniem dla każdej. No i ciągle się zastanawiamy, która będzie się jak nazywać. Urodzą się, popatrzymy na nie i wtedy podejmiemy decyzję :wink:
poprałam wczoraj beciki, wyschły szybciutko na słoneczku, został mi tylko worek skarpetek. Wczoraj w końcu przyjechał tapczanik Bartoszka!! ładnie w nim zasnął, ale już o 2 w nocy wylądował u Mężusia w łóżku...przez 3 miesiące zdążył się na nowo przyzwyczaić do spania z Nim, więc teraz pewnie kilka dni potrwa odstawianie :jezyk1: ale ja w to się już nie wtrącam, zapowiedziałam Mężusiowi, że to Jego zadanie, skoro On przyzwyczaił Dziecię do wspólnego spania :jezyk1:
Zrobiłam rano wyniki, Mężuś jutro odbierze, bo WR trzeba osobiście...a morfologię i mocz będę miała jeszcze dzisiaj, bo sprawdzam zawsze przez internet. Jutro wizyta, weźmiemy skierowanie na cc i poprosimy od razu o zaświadczenie do becikowego, bo chcemy jak najszybciej kasę załatwić, żeby na wózek była. W czwartek chyba się do szpitala wybiorę, żeby się umówić na termin :10: jejku, to coraz bliżej!! pewnie jak już będziemy znali "ostateczną" datę to się wtedy stres zacznie :jezyk1: chociaż w sumie to jesteśmy przygotowani: brakuje wózka, przewijaka na łóżeczko i jednego ręczniczka z kapturkiem. W weekend się widzimy ze znajomymi, od których pożyczamy drugie nosidełko, więc wszystko będzie. Zostaje psychiczne przygotowanie na 2 noworodki w domu... :10:

Obrazek

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 18 kwi 2013, o 10:19 

Hej!! a ja mam wrażenie, że mój brzuchol robi się codziennie większy :10: koniec dobrego, zaczynam się kulać :17: do tego będzie rósł jeszcze 1,5 m-ca więc może być ciekawie. Na szczęście (odpukać!!) nogi mi nie puchną więc jest ok :11: ja nadal proszku dziecięcego nie kupiłam więc moje pranko czeka, ale na początek wszystko ciuszkowe mam, zostanie dokupienie pieluch, chusteczek, siatkowych majtasów i podkładów do szpitala i byłoby w miarę wsio :11: mężuś mi znika po majowym weekendzie na wczasy sanatoryjne więc muszę się do tego czasu z większymi zakupami ogarnąć, żeby móc potem działać na spokojnie. No i też wózka jeszcze nie mam, cały czas czekam na spłatę skarbówkową, ale coś im się nie spieszy :co:
My się w zeszły weekend "przeprowadziliśmy", panna śpi już w swoim pokoju, od soboty nie obudziła się ani razu w nocy, zachwycona :jupi2:

PostNapisane: 19 kwi 2013, o 11:47 

hej,hej!!
chyba faktycznie zaczął mi brzuch opadać, bo taki jakby luźniejszy jest pod pępkiem, no i już nie mogę siedzieć ze złączonymi nogami, bo Brzuszek przeszkadza :jezyk1:
Spakowałam torbę!! wyszła przeogromna, mimo, że zrezygnowałam ze szlafroka, bo mam tylko taki grubaśny. No i oczywiście cały czas mam wrażenie, że czegoś ważnego tam nie wpakowałam, ale to chyba tak zawsze jest :10:
Na środowej wizycie u gin w miarę ok, choć po raz pierwszy badanie mnie bolało :5: Dziewczynki leżą główkami w dół, ja mam już 15 kg na plusie, ale pocieszam się, że co najmniej 5 to Maluchy :jezyk1: niestety nogi ciągle spuchnięte - od niedzieli takie są, odkąd wróciliśmy z zoo, chyba im nie posłużył 2,5 godzinny spacerek :jezyk1: no i ciśnienie ciut za wysokie - 140/85, więc tak w górnej granicy. Dostałam skierowanie do szpitala, ale nie na cc, tylko gin wpisała, że jestem w ciąży bliźniaczej, po cięciu, z obrzękami i wysokim ciśnieniem - wg niej na takiej podstawie na pewno zrobią cc. Zmartwiła mnie tylko tym, że jakbym poszła się umówić na termin, to mogą mnie zostawić na patologii...dlatego jedziemy dopiero w poniedziałek, bo muszę jeszcze na uczelni być teraz - napisałam pracę - tylko oddać promotorce, no i jedne ćwiczenia zaliczyć. W sumie w poniedziałek będzie już 37 tc, więc spokojnie mogą już ciąć :10: udałoby mi się wrócić do domu na długi weekend :jezyk1:
Ostatnio aż mi dech zapiera, jak się Dziewuszki kręcą - zwłaszcza, jak próbują nogi prostować - przynajmniej mi się wydaje, że to robią, bo karate inaczej wygląda :jezyk1: będzie mi tego brakować :wink:
Bartek chyba się zadomowił w tapczaniku - ostatnie 3 nocki przespał calusieńkie, bez pobudki - pierwszy raz od narodzin!!
Wczoraj naszło Nas na ciasteczka, znalazłam kilka przepisów i pokazuję je Smykowi, żeby wybrał - oczywiście najbardziej spodobały Mu się ciasteczka z lentilkami. Szybko wyrobiłam ciasto, posadziłam Młodego przy stole i mówię, żeby powkładał cukiereczki w ciasteczka, a ja pozmywam. Odwracam się po chwili, a tam w 3 ciasteczkach po kilka lentilek, a talerzyk po nich pusty. Pytam, gdzie cukierki, a Bartek na to: no w brzuszku przecież :10: mały Łasuch :10:

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 20 kwi 2013, o 11:51 

Aparat :11: moja Sandra też uwielbia takie wypieki, w końcu cieplutko więc całe popołudnia spędza na dworze, najgorzej że ja nie mogę z nią biegać więc ostatnio najciekawsze jest wymyslanie zabaw podczas których brzuszek "da radę". Najlepsze i tak są soboty i niedziele kiedy tata jest w domu i wtedy ja już nie jestem taka potrzebna :10: w ogóle ostatnio wszystko mi z coraz większym trudem przychodzi, tak jak jeszcze tydzień czy dwa temu pół dnia mogłam biegiem wszystko zrobić, tak teraz szybko się mecze i ciągle mnie plecy bolą:-( no ale... taki urok ostatnich miesięcy.
Mały za to nadrabia za mnie-kręci się przez większą część dnia, na szczęście w nocy daje pospać, ale zapowiada się bardzo energiczne dziecię. Sandra była bardzo grzeczna i spokojna więc możliwe że braciszek nadrobi! Wczoraj wzięłam się w końcu za przejrzenie jej letnio/wiosennej garderoby, w ciągu roku bardzo wyciagnely się jej rączki i nóżki ale nadal jest strasznie drobna więc koszulki, spodniczki, sukienki i inne "krótkie" cuda które mamy nadal świetnie pasują :yahooo: zawsze się śmieje że ona z ciuszkow rzadko wyrasta, do tego nie niszczy więc dobrze mamy, pewnie mały da do wiwatu.
Zazdroszczę wyprawy do zoo... my pewnie za szybko nie dotrzemy z tym roku.
Nie mogę uwierzyć że jeszcze chwilka i panienki będą już z Wami, trzymam mocno kciuki! Ja też najbardziej się boję że nawet jak pójdę że skierowaniem na cc to poloza mnie na patologii i kilka dni każą leżeć zanim się zabiorą za cięcie.

PostNapisane: 20 kwi 2013, o 11:54 

Wiesz co... jak Sandra dostała swoje łóżko to też od razu zaczęła sama spać, że zasypianiem nie bylo żadnego problemu mimo tego że wcześniej lozeczko ja dosłownie parzylo :17:

PostNapisane: 23 kwi 2013, o 12:55 

hejka!!
jeszcze się toczę :jezyk1: i jak wszystko ładnie pójdzie, to równo za dwa tygodnie będę już miała Dziewczynki w ramionach :10: :10: mamy wyznaczony termin cc na 07.05!! :10: już się nie mogę doczekać, choć pewnie im bliżej, tym większego stresa będę miała :wink: co innego, jak się wszystko po prostu zaczyna, a co innego, jak się dokładnie wie, kiedy idzie się pod nóż :wink: ale szczęśliwie, będę na ten moment czekać w domu z rodzinką, poleniuchujemy razem w długi weekend, a później...zacznie się jakiś 2-3 miesięczny huragan :10:
jestem druga w kolejce do cięcia, mam się stawić w szpitalu o 7.rano, na czczo oczywiście - lekarz się śmiał, że do północy wszystko wolno, poleca pizze :jezyk1: a później ani jedzonka, ani wody. Z jedzonkiem problemu nie widzę, ale za to z wodą - ja ostatnio jak smok piję...do tego coraz cieplej - przynajmniej mogę w japonkach wyjść, inaczej byłoby ciężko :jezyk1: także cięcie zrobią tak do 12.00 na pewno. Później 8 godzin leżenia, a po 48 h - wypis, jak wszystko będzie grało - także jak dla mnie szybciutko :10: ale ponieważ mam jeszcze te 2 tygodnie, to poza mega leniuchowaniem - bo ubranka gotowe, pokój też już przemeblowany - mogę wszystko dopiąć na ostatni guzik - jakieś pierogi w końcu Chłopakom zamrozić, poukładać w dawno nie segregowanych szufladach i grzecznie czekać na 7.maja, nadrabiając lekturkę - Hobbit czeka od grudnia - i seriale - właśnie zaczęłam Misję Afganistan. Studia uznaję za zakończone - praca zaakceptowana, tylko wydrukować wg dziekanatowych zaleceń, wykłady i ćwiczenia zaliczone!
Dziewczynki dostały pierwszy prezent od mojej Przyjaciółki - przywiozła z Anglii 2 takie same 3-paki śpiochów Early Days - dla mnie to najlepsza firma ciuszkowa, jaka może być - Bartek prawie cały pierwszy rok przeleżał i przeraczkował w bodach i śpiochach tej firmy, a mimo to są w super stanie, nie naciągają się - po prostu super!
Dzięki słoneczku i temu, że nie muszę leżeć na patologii mam ostatnio świetny humor - gdyby nie spuchnięte stopy, byłoby wręcz rewelacyjnie :10:

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 23 kwi 2013, o 13:38 

Super!!! gratuluje skończenia pracy!!!! poszłaś ekspresowo :klaszcze: tak dziwnie jak się zna dokładny termin, nie? teraz tylko odpoczywać na maxa!!! ja mam nadzieję, że miesiąc dłużej dociągnę, termin mam na 8 czerwca więc jest szansa, że do tego czasu dotrzymam, poprzednim razem miałam cięcie dwa dni przed terminem. Z tym, że dzień wcześniej trafiłam do szpitala i nie bylo tak dobrze, bo dodatkowy dzień musiałam leżeć, ale damy radę :11: przede mną jeszcze miesiąc bez mężusia, bo czeka nas jeszcze perspektywa sanatorium i szczerze mówiąc na ten moment bardziej mnie to przeraża niż sam poród :jezyk1: wolę jak jest na miejscu, ale... mam nadzieję, że nie mały do jego powrotu poczeka :10:
Ja też uwielbiam Early Days, jak Sandra była mała innych body nie kupowałam, były nie do zdarcia, teraz takie najmniejsze po niej jeszcze mam więc później będę robić większe zakupy.
U nas też pogoda cudna :yahooo: strasznie mnie ciągnie na dalszy spacer, ale brzuch niestety nie chce współpracować i po 15 minutach kłuje, w wakacje sobie odbiję!!!!

PostNapisane: 2 maja 2013, o 10:28 

Hejka!!!jak tam dlugi weekend? U mnie szpitalnie! Od wtorkowego wieczoru leze na patologii ciazy,bo mi cisnienie skoczylo,a w moczu caaala masa bialka-to pojechalismy na SOR. Zrobili ktg,usg,badanie ogolne,cisnienei wyszlo 158/99! Takze przyjeli mnie na oddzial-ja juz mialam depresje z tego powodu-mialam weekend spedzic na spokojnie w domu z moimi Chlopakami!a tu lezenie do wtorkowego ciecia w szpitalu-ale przynajmniej Dziewczynki sa ciagle pod kontrola,mam 2 razy dziennie ktg,cisnienie w tej chwili juz jest w normie,zostalo bialko-ale to tez kontroluja.takze byle do wtorku-obym z nudow nie zwariowala,bo odlezyny juz mam,hehe.moze chociaz nadrobie zaleglosci w lekturze,albo przespie te kilka dni!

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 3 maja 2013, o 09:34 

Hej!!! nie daj się! jeszcze tydzień i panny będą już z Wami!! masakra tylko z tym szpitalem, ale najważniejsze, żeby z dzieciaczkami było wszystko ok. Ja ostatnio nieszczególnie się czuje, wczoraj byłam zrobić badania, idę na następną wizytę w środę-zobaczymy co powie. Jutro albo w poniedziałek odbiorę odpis wyników - będę wcześniej coś wiedziała. wyprałam już ostatni rzut ciuszków, dzisiaj albo jutro poprasuje, miejsce w szafce zrobione, zostało mi tylko kilka kosmetyków do szpitala do kupienia. Leszek jedzie w przyszły piątek do sanatorium, bardziej mnie przeraża jego wyjazd niż poród. Mam mamę na miejscu od kilku dni i szczerze mówiąc odzwyczaiłam się od obecności innych osób w domu, po całym dniu jestem bardziej zmęczona niż kiedy sama sobie wszystko zrobię... ale dam radę :17: mam nadzieję, że do czerwca dociągnę, z Sandrą byłam spokojniejsza i dużo lepiej się czułam, a teraz na zmianę bolą mnie plecy, żebra, nogi (mam dni jakbym zrobiła kilka kilometrów rowerem na niedopasowanym siodełku) o brzucholu nie wspomnę :10:
no i w końcu kupiliśmy wózek - taki jak ten http://allegro.pl/wozek-espiro-vector-4 ... 34067.html tylko czerwony, muszę troszeczkę gondolę doprowadzić do porządku, kupić nowy materacyk do niej, ale poza tym jest fajny :jupi2:
Jak tam się dzisiaj czujesz??

PostNapisane: 5 maja 2013, o 18:53 

Hej :28: jak się czujesz? Dajesz rade w szpitalu? Panny grzecznie czekają na wtorek? Mocniutko trzymam kciuki! Ale ten czas szybko przeleciał, przed chwilka pisalysmy o bożym narodzeniu :17: a jak tam Bartus w domu bez Ciebie? Mi też ten czas leci jak pokrecony, brzuszysko mam takie że boję się sięgać pi miarę, żeby zmierzyć. Został nam dokładnie miesiąc więcej niż Tobie i dziewczynkom.
Nie daj się!!!

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1