http://twoja-ciaza.com.pl Forum Serwisu Twoja Ciążą" - serwis dla matek i dzieci.
http://forum.twoja-ciaza.com.pl/

JAK MU O TYM POWIEDZIEĆ?
http://forum.twoja-ciaza.com.pl/viewtopic.php?f=18&t=1258
Strona 1 z 1

Autor:  Monia27 [ 11 lip 2012, o 12:34 ]
Tytuł:  JAK MU O TYM POWIEDZIEĆ?

Hej kobietki!! W zeszłym tygodniu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, była to dość zabawna sytuacja. Wszystko opisałam w pamiętniku ciążowym :). Chciałabym w piątek obwieścić to Łukaszowi -mojemu partnerowi, ale ostatnio był na mnie zły ... planuje kolację, ale może wy macie jakiś inny fajniejszy i bardziej oryginalny pomysł . piszcie ! :001200:

http://blog.twoja-ciaza.com.pl/u/Monia27

Autor:  kalatka [ 11 lip 2012, o 12:49 ]
Tytuł:  Re: JAK MU O TYM POWIEDZIEĆ?

Witam w gronie przyszłych mam!!! Myślę, że kolacja to świetna okazja do tego, żeby mu o tym powiedzieć, facet jak to facet, na bank będzie w szoku.... Mój chłopak np. czekał na mnie przed gabinetem gin. wyszłam wzięłam głęboki wdech.... i mówię -szósty tydzień. Chwila ciszy... popatrzył na mnie i zapytał -Chłopak czy dziewczyna?:P Ogólnie był w szoku przez 3 tygodnie chyba... każdy przeżywa to po swojemu, ale wiadomo kłótnie kłótniami, to jest sytuacja w której takie rzeczy schodzą na dalszy plan... Jesteście razem, kochacie się, planowaliście ślub tak czy inaczej więc na pewno nie będzie zawiedziony tą wiadomością.. Oboje oswoicie się z myślą, że będziecie rodzicami i z pewnością wszystko się ułoży!! Życzę powodzenia i daj znać jak już mu o tym powiesz!!:) Pozdrawiam:)

Autor:  braneta [ 11 lip 2012, o 13:16 ]
Tytuł:  Re: JAK MU O TYM POWIEDZIEĆ?

Wiesz, możesz zrobić tak:
Po kolacji wygoń go do kuchni i wtedy połóż na miejscu jego talerza malutkie buciki lub skarpetki:) Sam się zorientuje :) :jupi2:

Autor:  Monia27 [ 13 lip 2012, o 16:16 ]
Tytuł:  Re: JAK MU O TYM POWIEDZIEĆ?

haha fajne ;) ale jeszcze nie mam bucików ( chyba , że połoze swoje :17: ) to juz dziś wieczorem, nawet nie wiecie jak sie denerwuje, a miało byc po kolei , napierw zaręczyny za rok ślub i dziecko, jak Bóg da ;) i teraz wszytko za przeproszeniem ,,od d***" strony :D ale takie jest życie i trzeba sie z tego cieszyć, fajnie , ze jesteście :D

p.s. o kurka, własnie pomyślałąm ze potem nie zmieszcze sie w suknie ślubną no chyba ze kupie xxL, dziewczyny wiecie jak nie utyc tak bardzo ?

Autor:  Katarina [ 14 sie 2014, o 09:37 ]
Tytuł:  Re: JAK MU O TYM POWIEDZIEĆ?

Kochana,wystarczy, że będzie normalnie jadła i się ruszała :) W klubie fitness, do którego chodzę są specjalne zajęcia dla mam. Nie dość, że poród jest łatwiejszy, bo kobita się nie zastanie przez te 9 miesięcy, to można z głową kontrolować wagę. Na pewno nie stosuj żadnych diet. Dzidzia jest najważniejsza. Zrezygnuj tylko z objadania się. Gratulacje!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/