Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3748 ]  Poprzednia strona  1 ... 370, 371, 372, 373, 374, 375  Następna strona
  Drukuj

Re: Mamy- LUTY 2013
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lut 2013, o 13:31 

Aniu to co piszesz potwierdza regułę, że sa ludzie wykonujacy swój zawód z powolania i dla pieniędzy- niestety Ty trafilaś na to drugie (czego ja nie mogę powiedzieć o obie- mialam bardzo miłą i pomocną opiekę podczas i po porodzie). Wszystkie Twoje przeżycia i to, że się z nimi uporałaś swiadczą o tym, że jesteś silną i dzielną kobietą!!! Naprawdę nie zazdroszczę Ci tych przeżyć- takie pielegniarki powinni z miejsca pozwalniać :wykrzykmik: Najważniejsze, że jesteś już w domu z najbliższymi, gdzie masz wsparcie i dużo milości!!! trzymaj się kochana dzielnie!
Caroll nikt by nie powiedział, że Jaśminka jest wcześniakiem!!! Jest cudowna i tak jak piszesz wygląda na najwyzej miesięcznego bobaska!

Ja po wczorajszym wyjściu z domu na imprezę u znajomego, twierdzam, że nie było to takie proste jak myślałam, o ile Gabrysie zostawiłam dość spokojna i jako tako przebieglo to bez wiekszego przeżycia o tyle pobyt 15km od dziecka z poczatkowych spokojnych dwóch godzin, stał się troszkę niepokojacy... Co chwile atakowaly mnie myśli co robi mała, czy nie śpi, czy nie płacze, czy jest jej dobrze... I tak po czterech godzinach- niewiele po tym jak skończyla się walka nie mogłam już usiedzieć i wróciliśmy z M do domu- o dziwo on tez czuł niepokój i nawet nie nalegal byśmy dłużej zostali.
W domu oczywiście wszystko bylo ok, tesciowa dobrze zajęła się małą, a z chwilą gdy przekroczylismy próg domu mała się wybudziła do cycucha! Normalnie wyczucie jak nic!!!
Za 2 tyg znowu mamy zaproszenie na urodziny drugiego przyjaciela i jestem przekonana, że bedzie podobnie... zobaczymy :) Pierwsze dłuższe rozstanie mamy już za sobą, teraz powinno być juz tylko lepiej. :ok2:

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 24 lut 2013, o 20:06 
Moderator

hej :)
Braneta najprawdopodobniej jutro wychodzi z malutką do domu :klaszcze:
Pokarmu ma coraz więcej i mała je tylko jej mleko! :10:
Problem z ulewaniem też póki co ustał - więc wszystko zmierza ku dobremu :)

Może już jutro Braneta do Was napisze osobiście :11:

1 maja 2011 r. godz. 8:00 3660g/55 cm
Obrazek
19 sierpnia 2015 r. godz. 10:20 3260g/55cm
Obrazek

PostNapisane: 24 lut 2013, o 20:15 
Moderator

Czekamy na Ciebie Braneta,ciekawe jak obojczyk małej :co:
Mam nadzieje że wszystko dobrze!

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

"Rodzina daje mi siłę"

PostNapisane: 24 lut 2013, o 20:36 

Ania jestem w szoku jak potraktowali Cię w tym szpitalu!! Na Twoim miejscu napisalabym skargę na personel tego oddziału, to ich praca dostają za to pieniądze i łaski nie robią!! To jakąś paranoja jak mogły mówić do Ciebie w ten sposób i oceniać jak zajmujesz się dzieckiem?! Ja nie potrafiłam wziąć małej na ręce ani przystawić do piersi!! To paranoja.. Wiem, że już to masz za sobą ale nie zostawiaj tego tak bo nie zasłużyłaś na takie traktowanie zwłaszcza po tylu godzinach męki!

Dobrze że u Branety i Justynki wszystko ok, oby jutro wyszły tak jak jest w planie!

Caroll malenka jest śliczna, malutka jak na 2 miesiące ale dopiero powinna się urodzić!! Pięknie się rozwija!

Dziewczyny Ryśka wczoraj pisała do mnie że jest zła, bo nadal jest w dwupaku, nic się nie dzieje, oxy na nią nie działa.. Mieli czekać i przez weekend nic z nią nie robić w poniedziałek przychodzi ordynator i miał zadecydować. Dziś koło 16 napisała do mnie, że odeszły jej wody ale, że nie ma żadnych skurczy i nadal nic z nią nie robią, nie zabrali jej na porodówkę. Osobiście jestem w szoku.. Niedziela i nikomu się nic nie chce oczywiście. Tragedia. Oby do jutra urodziła bo to paranoja.. Trzymam za nią kciuki !!

PostNapisane: 24 lut 2013, o 21:46 

Ania, tak jak dziewczyny mówią, nie powinnaś tak zostawiać tej sprawy z pielęgniarkami, nie powinny nikogo tak traktować!

Caroll, jaka piękna Jaśminka! :)

Ewa, na pewno z każdym kolejnym wyjściem będziesz się mniej martwić ;) mi jest przykro nawet jak tylko na chwilkę muszę wyjść z domu i małą zostawić ;)

Ryska, trzymam kciuki, żebyś do jutra urodziła :kciuki: :kciuki: :kciuki:

I dobrze, że Braneta i Justynka wychodzą jutro do domu - oby nic się nie zmieniło :) :281:

PostNapisane: 25 lut 2013, o 08:38 

Jaśminka nie wygląda na wcześniaka :notsofast: śliczna dziewczynka :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
Super, że Braneta wychodzi dziś z Justynką :jupi2: :jupi2: :jupi2:
A Ryśka tak czy siak dziś najpóźniej zostanie mamusią :kciuki: bo skoro jej wczoraj wody odeszły to muszą jej zrobić dziś CC jak sie akcja nie rozwinęła :nuda: a może już tuli maleństwo :co:
Ania skandaliczne zachowanie piguł :wykrzykmik: ja bym na Twoim miejscu złożyła skarge :ok2: bo one tam są by pomóc :wykrzykmik:

PostNapisane: 25 lut 2013, o 10:08 

cześc mamuski
NO JUZ TYLKO JEDNA ZOSTALA W DWUPAKU NO CHOĆ MOZE JUZ TULI SWOJĄ KRUSZYNKE
Ewasuper że masz pierwsze wyjście za soba, teraz będzie coraz lepiej choc wierze, że ciagle myslałas co i jak.ja tez tak mam jak wychodze z domu a Marysia zostaje z krzyskiem.no ale majac trójke dzieci, no to trzeba wyjść no bo kto ma kupic jakiś ciuch :) no i dalej cycam :) za każdym razem przed podaniem butelki podstawiam małą ale i zdarza sie jeszcze w miedzy czasie szczególnie jak chce iśc spać, to odrazu naturalny smoczek pomaga :) choc i sztuczny sie sprawdza.matko nasze dziewuszki juz będą miały 6 tygodni, jezusicku jak to zleciało :) czasami to bym chciała miec ja znowu w brzuszku i czuc jak kopie - ah niezapomniane doznanie :)
CAROLL wiesz co cycamy się bo szczerze mówiąc to taka jedyna chwila wytchnienia, kiedy moge usiąść i nikt mnie nie woła bo widzą że karmie małą, wogóle to ja zawsze miałam sentyment do cycania,mimo ze nie sa to jakies potoki i wielkie ilości jak u innych karmiacych dziewczyn ale zawsze to coś :) a karmienie butelka tez ma swoje ogromne plusy bo czlowiek nie jest uwiązany jak na smyczy bo butelke da tez spokojnie krzysiek.no a twoja kruszynka to faktycznie duża dziewczynka choć może tylko na zdjęciu tak wyszła tak jak nasza Marysia, na zdjeciach duża a w rzeczywistości to kruszynka :)
ANIA jestem zaszokowana opieka w szpitalu w którym rodziłaś,ale dzięku Bogu jestescie juz w domku, teraz wracaj do zdrowia fizycznego i psychicznego - chyba bardziej.
BRANETKA wracajcie szybciutko do domku, czekamy na zdjęcia Justysi :) życzę duzo mleczka i powrodtu do formy bo pewnie cesarka to nic przyjemnego.aa i zdrówka dla malutkiej, mam nadzieje ze ten bark nie sprawia jej bólu a swoją droga ci lekarze to patałachy :(

jeżeli chodzi o chrzciny no to u nas tak sie chrzci dzieci. chrzty sa w trzecią niedziele miesiąca i jak maluszek przyjdzie na świat no to oznacza że w nastepnym miesiacu będa chrzciny więc dla nas to nic strasznego.faktycznie Marynia była najmlodszym bobaskiem bo dzieci były starsze o 2 tyg.no ale mamy to za soba.

PostNapisane: 25 lut 2013, o 10:28 

Mam przyjemność poinformować, że dziś o godzinie 6.20 przez cesarskie cięcie na swiat przyszła Nadia, waży 3715g. :) - Nareszcie z mamusią!

Gratulacje Ryśka!!! :):)

PostNapisane: 25 lut 2013, o 10:30 

Gratulacje dla Ryśki i jest córeczki :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:

Obrazek

PostNapisane: 25 lut 2013, o 11:10 
Moderator

Ryśka GRATULACJE!!!!! Kawał babeczki z Nadki ;-) :32:

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3748 ]  Poprzednia strona  1 ... 370, 371, 372, 373, 374, 375  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1