Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj

Re: Jak długo czakałyście na dzidzię
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 paź 2010, o 08:53 

u mnie pierwsze dziecko(Maksymilian2007) 8msc, a drugie (Tosia2009) jakies pol roku z tym ze miedzy dziecmi bylam w ciazy i w 4tyg poronilam...na dodatekdzien po tym jak gin potwierdzila ciaze... no ale po paru msc "zrobilismy" Tosiulke :D teraz tez zaczynamy staranie i oby szybciej sie udalo...pozdrawiam. A i jeszcze jedno...nie myslec intensywnie o dziecku tylko kochac sie dla samego sexu bo mozna sie zablokowac i z tylko takiego powodu nie moc zajsc...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 6 paź 2010, o 15:37 

no hej

ja staralam sie z partnerem 3 miesiace no i wkoncu okazalo sie ze bede mama xd
a wiec zycze powodzenia i odezwij sie jak juz wynik bedzie pozytywny

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 7 paź 2010, o 18:04 

My z mezem staralismy sie 17 miesiecy wkoncu zobaczylam 2 kreseczki jak sobie odpuscilam i nie wierzylam ze jestem w ciazy kazdy mi to wmawial a janie no co ty ja nie jestem w ciazy mam zatrucie pokarmowe" bo zaczely sie wymioty.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: 30 lis 2010, o 09:29 

My staraliśmy się 6 miesięcy, udało się dopiero jak przestałam stosować testy owulacyjne, kompletnie straciłam nadzieje i przestałam o tym myśleć. A jak we wrześniu okres się spóźniał to wiedziałam że jestem w ciąży choć nie mogłam do końca w to uwierzyć :12: Dopiero 3 USG w 11 tygodniu, na którym zobaczyłam fikające Maleństwo upewniło mnie w tym szczęściu :yahooo:

PostNapisane: 3 mar 2011, o 16:03 

Mam dopiero albo już 20 lat i już jestem w ciąży :lol1: bardzo się cieszę bo miałam duże problemy z hormonami co mogło zaowocować tym, że będę bardzo długo starać się o dzidzię. Nie staraliśmy się z narzeczonym długo-po 2 miesiącach zaczął spóźniać mi się okres, zrobiłam dwa testy i na obu były dwie kreseczki :yahooo: potem wizyta u ginekologa-wystraszył mnie strasznie ale poźniej wszystko się wyjaśniło. Ale co się nastresowałam to moje:|

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

PostNapisane: 7 kwi 2011, o 10:09 

U nas udało się za 3 razem. Szybko, chociaż po pierwszych dwóch razach byłam rozczarowana, ale to chyba normalne. Jestem młoda, mam 22 lata, ale lekarz stwierdził tyłozgięcie macicy. Jak się okazało- to w niczym nie przeszkadza :)

PostNapisane: 7 kwi 2011, o 19:40 

witam. masz podobny problem jaki ja miałam kiedyś też bardzo chciałam mieć dziecko z partnerem starałam się o nie ponad pół roku. podczas każdego zbliżenia myślałam ze wkońcu tym razem się uda co tydzień robiłam testy i nic coraz bardziej się bałam tym bardziej że mój narzeczony już miał dziecko z poprzedniego związku wiec zaczełam się obwiniać ze to moja wina aż wkoncu znów zrobiłam test i było to pod koniec stycznia i na nim ujrzałam te dwie magiczne kreski oczywiście natychmiast poszłam do lekarza okazało sie ze w ciąży jestem juz od początku grudnia i nic o tym nie wiedziałam bo poprzednie testy zrobiły mnie w konia choć byłam w ciąży pokazywały jedna kreskę. ginekolog wytłumaczył mi to tym ze testy nie zawsze wykrywają wczesna ciąze... wiec głowa do góry napewno niebawem bedziesz miała to o czym tak marzysz :ok2: pozdrawiam

PostNapisane: 4 gru 2011, o 17:41 

My z mężem staraliśmy się 2 lata,aż w końcu kilka dni przed ślubem kościelnym dowiedziałam się że będziemy rodzicami.Teraz jestem w 26tygodniu i będziemy mieli synka :yahooo:

PostNapisane: 5 gru 2011, o 21:41 
Moderator

W sylwestra ostatnia tabletka, a w lutym juz ciaza :)

PostNapisane: 6 gru 2011, o 04:14 
Moderator

My się staraliśmy równo rok, odstawiliśmy antykoncepcję i się nie udawało, ale nie czułam wielkiego parcia na macierzyństwo, po prostu wiedziałam, że z obecnym partnerem chcę mieć dziecko a im wcześniej tym lepiej, bo na jednym nie chcę skończyć :11:
Według obliczeń zaszłam w ciążę w naszą rocznicę :12: [tj. 7 sierpnia]. Nie miałam objawów, ale wypadał mi okres 25 sierpnia a się nie pojawił,
jako że miałam czasami miesiąc przerwy (średnio raz do dwóch razy w roku nie miałam okresu) więc się tym specjalnie nie przejęłam.
Na początku września miałam straszną ochotę na banany, kupiłam 1 kg i zjadłam na raz :12: ale czasami i bez ciąży się miewa zachcianki więc i to "olałam". Ale kiedy odrzuciło mnie od papierosów i kawy zapaliła się kontrolka, czy może to jest to :17: poczekałam do 25 września [termin miesiączki], wstałam rano, zrobiłam test i bez czekania pojawiły się dwie grube czerwone krechy :D Na początku się przeraziłam, bo nie wiedziałam czy sobie poradzę itd. ale potem byłam w niebo wzięta, a kiedy ;poszłam na pierwsze usg [dokładnie byłam wtedy w 11 tyg. 6 dniu ciąży :10: ] i zobaczyłam wierzgającego słodziaka to się poryczałam! :D Mój D. z resztą też :D Od razu powiedziałam, że będzie syn i jest! :11:

Teraz poczekamy jeszcze ze 2-3 lata i postaramy się "wcelować" siostrzyczkę dla Wiktorka :12:

1 maja 2011 r. godz. 8:00 3660g/55 cm
Obrazek
19 sierpnia 2015 r. godz. 10:20 3260g/55cm
Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Strefa czasowa: UTC + 1