Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12047 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 1205  Następna strona
  Drukuj

Re: STARACZKI 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 sty 2010, o 15:52 

Magdo dobrze że nic ci nie dolega i że czujesz się dobrze.
A jak psychicznie?To może razem odczekamy miesiąc bez przytulanek-ja tez mam zakaz-a później 3 miechy i do dzieła?Razem chyba będzie nam raźniej;)

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 30 sty 2010, o 16:59 

No razem na pewno będzie nam łatwiej, no i w razie niepowodzeń będziemy się wzajemnie podtrzymywać na duchu.
Myślę, że znoszę to całkiem dobrze, ale mam za sobą całą wspierającą mnie rodzinę, która nie pozwala mi myśleć negatywnie. Udział w badaniach do pracy mgr tej dziewczyny, która pisze o stracie dziecka w ciąży też mnie jakoś wzmocniła tam było dużo punktów dotyczących tego jak sobie z tym radzimy i zauważyłam, że jestem silna, nie chcę się poddawać. Do tego jeszcze (choć nie jestem szczególnie wierząca) dzisiejsze słowa księdza, który powiedział, że strata ciąży nie jest żadną karą czy próbą - tak się stało bo coś było nie tak. A skoro byłam już w ciąży to dusza MOJEGO dziecka jest już w niebie i czeka na swoje nowe ziemskie ciało. Tak sobie myślę, że w naszej sytuacji jesteśmy gotowe uwierzyć we wszystko, a tylko od nas zależy czy wybierzemy stronę optymistyczną czy negatywną.

Chyba zostanę filozofem od tego myślenia!

http://www.szkolnapracownia.blogspot.com

Obrazek

PostNapisane: 30 sty 2010, o 20:48 

Witajcie, dawno nie zaglądałam na forum...
Co u was słychować?
U mnie ok, Mała bez wykwitów no prawie:)
28.01 Zostałam przeszczęsliwą ciocią, moja siostra urodziła trzecią córeczkę, jest prześliczna aż się na nią napatrzeć nie mogę taka maluśka.... Cudo.
Pozdrawiam was serdecznie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 30 sty 2010, o 21:35 

magdalenardo napisał(a):
No razem na pewno będzie nam łatwiej, no i w razie niepowodzeń będziemy się wzajemnie podtrzymywać na duchu.
Myślę, że znoszę to całkiem dobrze, ale mam za sobą całą wspierającą mnie rodzinę, która nie pozwala mi myśleć negatywnie. Udział w badaniach do pracy mgr tej dziewczyny, która pisze o stracie dziecka w ciąży też mnie jakoś wzmocniła tam było dużo punktów dotyczących tego jak sobie z tym radzimy i zauważyłam, że jestem silna, nie chcę się poddawać. Do tego jeszcze (choć nie jestem szczególnie wierząca) dzisiejsze słowa księdza, który powiedział, że strata ciąży nie jest żadną karą czy próbą - tak się stało bo coś było nie tak. A skoro byłam już w ciąży to dusza MOJEGO dziecka jest już w niebie i czeka na swoje nowe ziemskie ciało. Tak sobie myślę, że w naszej sytuacji jesteśmy gotowe uwierzyć we wszystko, a tylko od nas zależy czy wybierzemy stronę optymistyczną czy negatywną.

Chyba zostanę filozofem od tego myślenia!

Kochana zobaczysz że razem będzie nam raźniej.Ja jak tylko zacznę brać progesteron to zaraz po nim będę miała @ i od jej zakończenia będę liczyć 3 miesiące a więc 3 kolejne cykle a po nich czas na <przytulanki> z myślą o dzidzi.Wiem,że wcześniej pisałam,że nie chcę na razie dzidzię,że odczekam dość długo,ale jakoś z dnia na dzień jest lepiej ze mną i chce mieć dzidzię...:)

Jak na razie tylko prześladują mnie złe sny z zabiegu-codziennie coraz bardziej przypomina mi się wszystko,co mnie dobija i dzisiaj wezmę sobie tabletkę na sen,bo od kilku nocy chodzę spać po 2.00-3.00 bo co zasnę to się budzę.

Aniu fajnie,że wróciłaś na nasze forum

PostNapisane: 30 sty 2010, o 23:37 

Hej :mrgreen:

U mnie 9 dni do spodziewanego @ ;) . Zadnych objawow, wiec czekamy.
Obiecalam, ze bede sie odzywala czesciej, wiec pisze nawet takie drobnostki, zeby bylo, ze jestem :P .

Tak czytalam, jak pisylascie o magdalenie i nie kumalam o kogo chodzi :?: Chyba na starym forum przeoczylam cala sprawe, bo mnie nie bylo w tym czasie. Dobrze Magdo, ze czujesz sie juz lepiej.

To tyle, zmykam :D

PostNapisane: 31 sty 2010, o 11:46 

Witam kochanie ;)

Miło słyszeć dziewczyny ze lepiej się już czujecie bardzo mnie to cieszy...:)
A to wiadomo ze razem zawsze będzie dużo raźniej kochane.... ;)
Trzymam mocno kciuki aby bo 3miesiacach wam się udało.... (kciuki)(kciuki)(kciuki)

A u mnie jakoś zaczęły występować bóle podbrzusza czasmi to mnie aż kuje w podbrzuszu i piersi jakoś mnie pobolewają jak się dotknę i czasami brodawki mnie swędzą.... Tylko nie wiem czy znowu sobie wkręcam takie objawy.... Czy to są objawy na @..... :( Oby nie na @.... Oby tym razem się udało...:) Trzymajcie kciuki kochane;** Ja zupełnie jak ty Aśka miałam ostatnią @ 6stycznia i również się zastanawiam kiedy mogę test zrobić.... ale chyba zrobię tak za tydzień bo jakoś wydaje mi się ze wcześniej i tak będzie negatywny... :( A wiec narazie nawet nie kupuje testów bo już bym je od razu zrobiła hehe ;D Dzień przed spodziewana @ sobie kupie a potem zrobię chyba ze wcześniej mnie na kusi do zrobienia testu...:)

Obrazek

Obrazek

Teraz musi być tylko lepiej !

PostNapisane: 31 sty 2010, o 14:06 

Asiu a ty kiedy panujesz zrobić test :?: :?: :?:

Bo jakoś się już nakręciłam na zrobienie tego testu hehe :P :P

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 31 sty 2010, o 15:20 

A tu dzisiaj jakaś cisza na tym naszym wątku heh ;D

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 31 sty 2010, o 17:29 

Ale sobie zrobiłam półtora godzinna drzemkę:) ;) I czuje się jak nowo narodzona heh... :P :P
A bóle podbrzusza i lekkie bóle piersi jak się dotknę dalej mi dokuczają...

A co tam u was kochane :?: :?: :?:

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 31 sty 2010, o 18:50 

Kochane powiedzcie mi co myślicie bo się martwię,otóż byłam w kibelku na...jak to się mówi dłuższe posiedzenie i gdy już skończyłam i się podcierałam to poczułam,że coś ze mnie leci i na papierze zobaczyłam,że była żywa krew taka czerwona i nie wiem do końca czy to z odbytu czy z drugiej strony mi leciało.Poszła od razu pod prysznic,ubrałam podpaskę,ale jak na razie nie ma ani kropli krwi i nie wiem co jest grane,bo nic mnie nie boli,a za to wystraszyłam się trochę,bo raczej tak nie miałam nigdy :cry:
Mam nadzieję,że nikogo nie uraziłam

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12047 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 1205  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1