Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 12047 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 1205  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: STARACZKI 6
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 29 sty 2010, o 19:32 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 13:14
Branetka umowa wygasa ale możesz do 3 miesiecy siedziec na L4 i zus ci bedzie płacić. Tak zrobiła moja koleżanka umowa jej sie skończyła i w ostatni dzień poszła na L4 i siedziała 3 miesiace i nikt jej nic nie zrobił.... Każdy moze się źle czuc tym bardziej tyu po zabiegu mozesz sobie isc do lekarza ze masz depresje itp a pieniazki dostaniesz do 3 miesiecy od zusu. Pisałam do ciebie na gg ale cie nie ma.... :(
U mnie 22dc i jakas słaba jestem to pewnie przez pogode... Jeszcze 2 tygodnie i urlop :D :D :D :D :D

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 29 sty 2010, o 19:43 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 16:40
Dzi─Öki mada:):):)

W poniedziałek zadzwonię jeszcze do Państwowej Inspekcji Pracy i dowiem się co i jak.

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 19:56 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sty 2010, o 17:52
Skoro mada tak pisze, to mo┼╝na wnioskowa─ç, ┼╝e umow─Ö rozwi─ů┼╝─ů, a reszta to ju┼╝ sprawa ZUS. Tylko nie wiem, czy nie trzeba mie─ç jakiego┼Ť okresu przepracowanego, ┼╝eby mie─ç uprawnienia do otrzymania jakiej┼Ť kasy d ZUS. Zadzwo┼ä do PIP a potem do ZUS. Jak b─Öd─ů sprzeczne informacje, to zadzwo┼ä do tych instytucji w innych miastach. One mimo wszystko dosy─ç cz─Östo i niestety wprowadzaj─ů w b┼é─ůd, zar├│wno ZUS-y jak i PIP.

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 20:03 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 16:40
No i w┼éa┼Ťnie zapomnia┼éam doda─ç,┼╝e ja pracowa┼éam dopiero pierwszy raz-tak mia┼éam tylko praktyki,albo umow─Ö zlecenie-i teraz mam pierwsze 3 miesi─ůce przepracowane ale na okresie pr├│bnym

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 20:17 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 13:14
To nic nie znaczy i takci sie nalezy

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 21:12 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 09:53
Magda a ty jak si─Ö tam czujesz???????

Daj zna─ç co z tob─ů......

Pozdrawiam;***

Obrazek

Obrazek

Teraz musi by─ç tylko lepiej !

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 22:49 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 15:59
Czesc dziewczyny.

U mnie nic nowego, zadnych objawow na cokolwiek :P .

Mada23, gdzie jedziecie na narty. Polska czy inne kraje :?: . Baw sie dobrze i nie polam sie :mrgreen: .

Branetko, ja moze znowu popytam moja szefowa z Polski, to dam Ci znac w poniedzialek wieczorem badz we wtorek.

Zmykam

G├│ra

PostNapisane: 30 sty 2010, o 10:55 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 09:53
Hej dziewczyny ;)

Atu co taka cisza.....???????

Wiecie mo┼╝e co tam z Magda?????

A u was co tam.... :?: :?: :?: :?: :?:

Pozdrawiam wszystkie staraczki .... :)

Obrazek

Obrazek

Teraz musi by─ç tylko lepiej !

G├│ra

PostNapisane: 30 sty 2010, o 11:19 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 14:43
Cze┼Ť─ç dziewczyny!
Ju┼╝ jestem, wysz┼éam dzisiaj ze szpitala. Zabieg mia┼éam jednak wczoraj, a nie w czwartek. Fizycznie czuj─Ö si─Ö ju┼╝ dobrze - zabieg mia┼éam pod narkoz─ů, wi─Öc nic nie czu┼éam i nic z niego nie pami─Ötam. Brzuch mnie bola┼é w zasadzie tylko przez godzin─Ö po zabiegu - najpierw si─Ö przestraszy┼éam, tzn wystraszy┼éam si─Ö tego, ┼╝e jeszcze mi dobrze znieczulenie nie zesz┼éo, a ja ju┼╝ mam b├│le, ale po godzinie praktycznie ca┼ékiem min─Ö┼éy. Od czasu do czasu zabola┼éo przy wstawaniu czy zmianie pozycji, ale od wieczora do teraz ju┼╝ nic mnie nie boli.
Trafi┼éam na ┼Ťwietnych lekarzy i piel─Ögniarki, w sumie w szpitalu to nawet salowe pyta┼éy jak si─Ö czuj─Ö i czy czego┼Ť nie potrzebuj─Ö. I cho─ç le┼╝a┼éam sama na sali to nie musia┼éam si─Ö niczego obawia─ç.
Lekarz tylko mi powiedzia┼é ┼╝ebym przez miesi─ůc nie k─ůpa┼éa si─Ö w wannie - tylko prysznic, ┼╝ebym przez miesi─ůc nie wsp├│┼é┼╝y┼éa, a po trzech miesi─ůcach mog─Ö si─Ö zacz─ů─ç stara─ç znowu i zapewnia┼é mnie, ┼╝e tym razem na pewno si─Ö uda. By┼é te┼╝ dzisiaj u mnie ksi─ůdz, kt├│ry <szok> powiedzia┼é, ┼╝e jak tylko b─Ödzie ju┼╝ mo┼╝na mam sprawi─ç m─Ö┼╝owi tak─ů noc, ┼╝e rano b─Ödzie ┼Ťpiewa┼é "Tylko ty┼Ť moja jedyna".
Tak wi─Öc powiem Wam, ┼╝e postawa lekarzy, piel─Ögniarek i personelu szpitalnego przekona┼éa mnie, ┼╝e mog─Ö by─ç tylko dobrej my┼Ťli, a mi┼éa atmosfera sprawi┼éa, ┼╝e odgania┼éam od siebie z┼ée my┼Ťli i teraz jestem pe┼éna nadziei i wiary, ┼╝e wszystko si─Ö u┼éo┼╝y.

http://www.szkolnapracownia.blogspot.com

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 30 sty 2010, o 13:22 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 14:36
Magda to powiem ci ze faktycznie dobrze trafilas takich szpitali u nasz mozna szukac ze swieczk─ů. Wida─ç trafiaj─ů si─Ö jeszcze dobrzy ludzi wsr├│d nas :)

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 12047 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 1205  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: