Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 12047 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 1205  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: STARACZKI 6
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 28 sty 2010, o 18:30 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 16:40
Suzi wszystko b─Ödzie dobrze zobaczysz(kciuki) :)

Magda trzymaj si─Ö jutro(glaszcze)

A mi lekarz przepisał progesteron mam brać go przez 14 dni dwa razy dziennie i po nim dostanę @
Da mi te┼╝ dwa tygodnie zwolnienia z pracy a p├│┼║niej si─Ö zwolnie,bo i tak czeka na mnie wypowiedzenie :cry:
Powiedzia┼é mi tak┼╝e,┼╝e po tym jak dostan─Ö @ to po kolejnym cyklu a wi─Öc drugim mog─Ö zacz─ů─ç starania o dzidzi─Ö,ale na razie chc─Ö znale┼║─ç prac─Ö, obroni─ç si─Ö i wtedy zobaczymy

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 28 sty 2010, o 22:42 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 15:59
Witam.

U mnie nic ciekawego sie nie dzieje, czekamy do 8-go lutego :D . Wczoraj bolalo mnie dosyc mocno podbrzusze i nie wiem z jakiej to okazji :shock: . Ale dzis juz bylo dobrze :mrgreen: .

Branetko i mada23, milo, ze sie o mnie marwilyscie ;) .

Zmykam spac, bo ostatnio coreczka robi w nocy przeboje :roll:

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 09:49 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 09:53
Witam kochane;***;)

Co tam u Was????
Suzi trzymam kciuki zęby nie przyszła.... (kciuki)
Monika a mam wcze┼Ťniej o 2dni dosta─ç @ i ciekawe czy przyjdzie ale nie nastawiam eis za bardzo eh... A za Ciebie r├│wnie┼╝ trzymam kciuki z─Öby nie przysz┼éa hihi (kciuki) ;)

Pozdrawiam Wszystkie staraczki;)

Obrazek

Obrazek

Teraz musi by─ç tylko lepiej !

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 11:01 

Witajcie kochane.Co tam u was?
Moni┼Ť trzymam mocno (kciuki) ┼╝eby @ nie przysz┼éa,do Suzi te┼╝ i do Martynki:)

U mnie jako┼Ť leci.Dzisiaj dzwoni┼éa do mnie Pani z kadr i ze wzgl─Ödu,┼╝e nie jestem w ci─ů┼╝y to umowa ze mn─ů wygasa z dniem 1 lutego-do tego czasu mam zwolnienie L4. A pozosta┼ée dwa tygodnie zwolnienia,a wi─Öc od 2 lutego(ma mi wystawi─ç je lekarz we wtorek) mam zg┼éosi─ç do ZUSu i ZUS wyp┼éaci mi pieni─ůdze za to.A wiecie mo┼╝e jak to jest? Co ja mam zg┼éosi─ç,┼╝e straci┼éam prac─Ö,ale mam jeszcze zwolnienie?

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 15:02 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 17:54
Branetko,NIE JESTEM PEWNA ale jesli nadal masz prace i jestes na zwolnieniu lekarskim to pracodawca nie moze cie zwolnic do czasu wygasniecia zwolnienia.Nie wiem czy pamietasz ale nie dawno bylo w tv o tych zwolnieniach lekarskich ze ludzie zalatwiali sobie zwolnienia aby pracodawca ich nie zwolnil (to byla afera bo ludzie zalatwiali na lewo te zwolnienia ale pracodawca nie mogl nic z tym zrobic i musial czekac az wyzdrowieja) wiec wydaje mi sie ze twoja pracodawczyni nie moze cie teraz zwolnic, musi czekac az skonczy ci sie zwolnienie.Ale moze znasz kogos kto by byl bardziej obeznany w tych sprawach,mysle ze nawet lekarz powinien wiedziec a moze twoj ojciec bedzie cos wiedzial jak to jest z tym.Daj znac ci sie dowiedzialas

Obrazek

Obrazek

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 15:37 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 14:36
no wlasnie tez mi sie wydaje ze nie moze cie zwolnic jak jestes na zwolnieniu i nie ma tutaj nic do gadania zaden zus. a ja na twoim miejscu dalej bym pociagnela zwolnienie za to ze ci takie problemy na poczatku robila jeszcze z miesiac a za miesiac moze sie okazac ze znowu w ciazy jestes. Wiem ze to nie fer ale ona tez nie byla calkiem fer.

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 16:27 

Bernetko mi si─Ö r├│wnie┼╝ wydaje ze nie powinny cie zwolnic do ko┼äca twojego zwolnienia... M├│j narzeczony tak mia┼é ze jak szef chcia┼é zamkn─ů─ç firm─Ö to on poszed┼é na L4 na 2miesiace i nie mia┼é prawa go zwolnic dopiero potem jak mu si─Ö sko┼äczy┼éo L4 dosta┼é jeszcze 3miesieczne wypowiedzenie i dopiero.... Teraz na szcz─Ö┼Ťcie ma ju┼╝ nowa prace:) Cho─ç ja jak pracowa┼éam w pabie to mia┼éam umowe na zlecenie i jak szefowa si─Ö dowiedzia┼éa ze je by┼éam w ci─ů┼╝y to odrazu mnie zwolni┼éa ale jakby nie by┼éo to umowa na zlecenie a normalna to co innego jest....
Ja dzi┼Ť jakie┼Ť smaki na s┼éodkie dosta┼éam eh :D :lol: :lol: I jako┼Ť pobolewa mnie podbrzusze.... :| :| :| Chyba id─Ö si─Ö troszk─Ö zdrzemn─ů─ç... B─Öd─Ö wieczorkiem na forum kochane....;P :D

Obrazek

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 17:39 

Ja jestem na umowie o prac─Ö na okresie pr├│bnym od 5 listopada do 31 stycznia,a L4 mam do 2 lutego 2010r.

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 18:20 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sty 2010, o 17:52
Branetko witaj, kiedy┼Ť by┼éam Ani─ů ;D na lipc├│weczkach 2010, teraz jestem Antkiem hmm.. no c├│┼╝ kto┼Ť mi zaj─ů┼é m├│j login buu. Pracuj─Ö akurat w miejscu do kt├│rego mo┼╝esz si─Ö odwo┼éa─ç zgodnie z pouczeniem na wypowiedzeniu. Jestem teraz na zwolnieniu, bo w innym przypadku bym si─Ö podpyta┼éa kogo trzeba. We┼║ tylko pod uwag─Ö jedn─ů rzecz: tobie umowa sama ulga rozwi─ůzaniu z up┼éywam czasu na kt├│ry by┼éa zawarta. W przypadku ci─ů┼╝y to wiadomo samo si─Ö przed┼éu┼╝a, ale nie jestem pewna czy zwyk┼ée zwolnienie przed┼éu┼╝y umow─Ö. Je┼Ťli mog─Ö poleci─ç, to przejd┼║ si─Ö do Pa┼ästwowej Inspekcji Pracy, tam udzielaj─ů porad prawnych bezp┼éatnych z zakresu Prawa Pracy i si─Ö od razu dowiesz. Je┼Ťli zdecydujesz si─Ö na pozew, to nie przekrocz terminu siedmiodniowego (liczy si─Ö od dnia nast─Öpnego, wchodz─ů soboty, niedziele), za pozew nic nie zap┼éacisz, bo to nie roszczenie maj─ůtkowe i b─Ödzie do pozew o uznanie wypowiedzenia umowy za bezskuteczne albo o przywr├│cenie do pracy. Pa┼ästwowa Inspekcja Pracy pomaga r├│wnie┼╝ pisa─ç pozwu. Sprawd┼║ w necie gdzie jeszcze u was udzielane SA bezp┼éatne porady prawne. Jak b─Ödziesz mia┼éa jakie┼Ť pytania to napisz na prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç. Trzymam kciuki.

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 29 sty 2010, o 18:52 

Ale zrobi┼éam sobie drzemk─Ö ze pod koniec Pierwszej mi┼éo┼Ťci si─Ö obudzi┼éam hmmm...Przespa┼éam m├│j serial eh :D Jako┼Ť tak jakby macica w ┼Ťrodku mnie pobolewa┼éa ale nie wiem dlaczego... :?: :?: :?: :( :| :| :| :| EH...;/

A co tam u was kochane.... :?: :?: :?:

Obrazek

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 12047 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 1205  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: