Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12047 ]  Poprzednia strona  1 ... 1201, 1202, 1203, 1204, 1205
  Drukuj

Re: STARACZKI 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 22:14 

Witam wszytskie Staraczki,

długo się wahałam, czy już czas się tu zapisać. Byłam kiedyś już Staraczką (czekanie na synka to 4,5 roku), a potem Kwietniową Mamusią 2010. Już od dawna myślimy z mężem o drugim dziecku, choć nasz sytuacja życiowa nie jest jakoś specjalnie zachęcająca.
Cóż jeszcze mogę napisać na wstepie? Może to, że od narodzin naszego pierwszego dziecka (ponad 3 lata) nie używaliśmy prawie w ogóle antykoncepcji, licząc po cichu na to, że płodność sama wróci / unormuje się po jednej udanej ciąży. No ale nic z tego nie wychodzi, czas więc chyba sie POSTARAĆ a nie liczyc na łut szczęścia. Sama nie wiem od czego by tu zacząć.
W każdym razie - melduję się (swoją gotowość).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 28 kwi 2013, o 20:28 

Witam nową staraczkę :30: Mam nadzieję, że uda ci się szybko zaciążyć drugi raz. Bierzesz kwas foliowy? Byłas u lekarza? Może musicie zrobić jakieś badania?

Mam nadzieję, że wasz wątek w końcu ruszy i coś zacznie się dziać. Gdzie jesteście staraczki?

PostNapisane: 28 kwi 2013, o 21:08 

Witaj Braneta - nie uwierzysz pewnie ale twój nick rozpoznałam po tych trzech latach bez pudła, bo pamietam Cie jeszcze na starym forum :) Gratuluję córeczki !!! :yahooo:

Migotka poleciła mi się przenieść na wątek Staraczek które sa juz Mamami, choć ja pewnie bym została tutaj.
Co do badań, przygotowań itp. Wróciło mi się PCOS i hyperprolaktynemia. Cykle mam koszmarne - dziś np. jest 96 dzień mojego cyklu, gin. chciał zacząć wszystko od regulacji luteiną, ale źle reaguję. Co dziwne zaczełam tyć, więcej niż zazwyczaj przybywało mi w sezonie zimowym. Musze uporac się z nadwagą - prikaz i pierwszy cel. Nie jest to łatwe, oj nie.

Już to wszytsko przerabiałam starając się o pierwsze dziecko, więc niby optymizm jest - skoro się jakoś udało (choc nikt nie wie jakim cudem, ale o tym innym razem). Tego sie trzymam.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że jakies staraczki jeszcze tu są :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 12 maja 2013, o 21:52 

Hej dziewczyny....dawno nie pisałam....wchodzę często ale brak weny na pisanie :(( Witam malame ! :) u nas dalej bez zmian...cięzko to wszystko ogarnąć...tymbardziej, ze mój juz siedzi 3 miesiąc zagranicą :(( wraca dopiero za dwa tyg....juz tak tęsknie ze masakra...niemówiąc juz o małym jak tęskni....no ale jeszcze troche musimy wytrzymac.... z plusów to tyle, ze zaczynam nową pracę za miesiąc...moze pomoze mi się "odkorbić" z tej sytuacji...bo 4 lata to trochę długo :(( tylko mam mnóstwo nauki i egzaminy zaniedługo mam nadzieje, ze jakos dam rade....pozdrawiam :*

PostNapisane: 26 maja 2014, o 11:03 

Witam, pamiętacie mnie? :10: wybaczcie bardzo dawno mnie tu nie było i wybaczcie za to że nie nadrobiłam zaległości już się pogubiłam ze wszystkim co u Was :co: u mnie nadal bez dzidziusia ale dużo się dzieję, 21 maja miałam swoją pierwszą IUI . Nie wiem od kiedy zacząć was nadrabiać, ale się postaram. przyjmiecie mnie znowu? :6:

a serce to nie serce
to tylko kawał mięsa!

PostNapisane: 19 cze 2014, o 10:57 

Pewnie że cie przyjmiemy. Ja mam już dzidzie, ma 16 miesięcy. Nie staramy się o drugie bo ja nie chcę, ale co ma być to będzie. onie zabezpieaczamy się.

PostNapisane: 25 cze 2014, o 16:32 

Chciałam się z wami podzielić dobrą nowiną. Po roku starań w końcu jestem w ciąży :) Tak bardzo się cieszę że sobie nie wyobrażacie. Chciałam również podziękować koleżance z forum która podsunęła komuś tę stronę i ja również na nią trafiłam: macierzynstwo.wix.com/poradnik , jestem Ci tak bardzo wdzięczna że chętnie bym cię przytuliła. Oby mój maluszek urodził się zdrowy, trzymajcie kciuki :D

http://macierzynstwo.wix.com/poradnik

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12047 ]  Poprzednia strona  1 ... 1201, 1202, 1203, 1204, 1205

Strefa czasowa: UTC + 1