Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12047 ]  Poprzednia strona  1 ... 1198, 1199, 1200, 1201, 1202, 1203, 1204, 1205  Następna strona
  Drukuj

Re: STARACZKI 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lis 2012, o 22:08 

halo halo jest tam ktos?? napiszcie co u was zaglądam tutaj codziennie a tu taka cisza:(

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 24 lis 2012, o 18:39 

Witam dziewczynki
Widze że już mało która tutaj zagląda :)

Wiecie co muszę się pochwalić że złożyliśmy już papiery Julki do szkoły do pierwszej klasy :) pojdzie do szkoły jako 6 latek juz wszystko mamy załatwione. Teraz czekamy na opinie od psychologa bo ona jest najważniejsza ale ze wstępnych rozmów z panią psycholog nie będzie wiekszych problemów mimo ze Julka nie chodziła w zeszłym roku do przedszkola a jak chodziła to nic się tam kompletnie nie uczyli. Musze powiedzieć że przedszkole to do ktorego teraz młoda chodzi jest po prostu rewelacyjne co tydzień a nawet czasem 2 razy w tygodniu gdzieś chodzą. To do teatru to do filcharmoni to do stadniny koni to gdzieś jeszcze na roznych spektaklach byli juz ze 4 razy tez już ze 4 razy był teatrzyk u nich w przedszkolu. Dzieciaki duzo się uczą przez zabawe. Panie też ma rewelacyjne płące 200 zł podstawowej opłaty pluz wyzywienie i nie obowiązują nas godziny nadprogramowe bo to jest półprywatne przedszkole. dofinansowywane jak publiczne ale inne zasady tu panują Jeśli miałby ktoś do wyboru przedszkole publiczne a sióstr Urszulanek to ja polecam siostry. Siostry sprawują tylko piecze nad wszystkim a wychowawczynie są świeckie. :) do szkoły mam nadzieje że też młoda mi się dostanie do sióstr.

Co do staranek to hmmmm stoją u nas w miejscu. Moja waga dalej szaleje cykle rozpierniczone dalej i brak kasy na badania - są wazniejsze wydatki. Jak coś odłoże to wtedy je zrobie niestety musze starania odłożyć na dwa albo trzy miesiące. Mam nadzieję że w styczniu uda mi się porobić wszystkie badania i od nowego roku bedzie cos lepiej :) @ mi się znowu spóźnia wiec biore duphaston. Zaczełam łykać cyklodydon biore go jakies dwa tygodnie na razie wiec za wcześnie na jakieś wnioski. Na razie nowością w moim cyklu jest od 3 dni brak jakiegokolwiek śluzu jest sucho jak nigdy. Nie wiem czy to dobrze czy źle bo szczerze mówiąc nie pamiętam jak wygląda mój prawidłowy cykl :/
a poza tym to hmmmm boli mnie dzisiaj cały dzień głowa i spać mi sie chce ehhhh...

PostNapisane: 29 lis 2012, o 21:26 

hej dziewczyny...
U mnie bez zmian..zaglądam czasami ale nie mam weny do pisania, bo niema o czym....Z dobrych wiadomości dla mnie to tyle, ze mój wrócił i nareszcie jestesmy razem, dopiero w marcu wyjezdza....takze lzej mi psychicznie....chodź ostatnia niedziela nienalezała do łatwych..bylismy na chrzcinach...i dali mi malucha na ręce, po czym zaczęły sie wpaniałe komentarze typu: "najwyższy czas na drugie, niema co sie przyglądac tylko wziąść się do roboty, pokazać jak to się robi itp, itd....potargało mnie totalnie wsrodku znowu....bo niemam sił juz tłumaczyć wszystkim, ze jest u nas tak i ze prawie 3 lata walczymy....tam starałam się trzymać, ale wróciłam do domu, siadłam na podłodze w łazience i puściły mi nerwy, wybuczałam sie i zrobiło mi się lepiej......niewiem skąd mój ma tyle cierpliwosci do mnie, pociesza jak moze, ale chyba widzi ze okrutnie sie męczę...ehhh...masakra
a tak to Oskarka mamy chorego odpukać tylko zwykłe przeziębienie...ale posiedzi w domku tydzien...i generalnie bez zmian...jestem po @...i leci powoli do przodu....pzdr :*

PostNapisane: 29 lis 2012, o 21:37 

Kochana a może własnie skoro mas swojego M przy sobie to teraz uda wam się i szybko zajdziesz w ciążę :ok2: Kochana staraj się wyluzowac-wiem, to nie jest łatwe, ale zbliżają się Święta, czas poradków, gotowania, zakupółw itd. może to wam pomoże się rozluźnić?trzymam mocno kciuki :kciuki: :kciuki:

PostNapisane: 6 gru 2012, o 10:55 

ciężko jest wyluzować....tymbardziej jak co drugi dzień widzę brzuch dziewczyny brata mojego.....normalnie wyc mi sie chce ;(
chyba mnie dopadło jakies choróbsko, gardło i dreszcze i chyba temp. idzie, zeby tylko Oskarek sie niezaraził.....bo ledwo co był przeziębiony....a generalnie bez zmian...a co tam u reszty ?

PostNapisane: 15 gru 2012, o 09:48 

Czesc kochane, co u was slychac jak ida starania?u mnie @ spoznia sie prwie 2 tyg:) wiec zobaczymy co czas pokaze:) trzymajcie kciuki jutro z mezem lecimy do Polski na Swięta,wiec chyba nie bede tutaj narazie zagladc dlatego chcialam wam wszystkim życzyć Spokojnych, zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym
oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta
Niosą wszystkim betlejemski blask. :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3: :3:

Załączniki:
Xmas_Cat.jpg [23.04 KiB]
Pobrane 172 razy

PostNapisane: 15 gru 2012, o 10:31 

Ula, a robiłaś testa :17:
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
:001200: :001200: :001200: :001200: :001200:

PostNapisane: 15 gru 2012, o 11:30 

Nie narazie nie robilam bo co miesiac spoznia mi sie i nie chce sie nakrecc:) w przyszlym tyg mam wizyte u lekarza wiec jak nie dostane do tej pory to wszystko sie wyjasni:) wiec prosze trzymajscie kciuki :) brzuch mnie boli u dolu czasami i piersi tez wiec jeszcze mozliwe ze przyjdzie @.

PostNapisane: 15 gru 2012, o 12:18 

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

PostNapisane: 15 gru 2012, o 12:23 

Ula trzymam kciuki za prezent pod choinkę ;)
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12047 ]  Poprzednia strona  1 ... 1198, 1199, 1200, 1201, 1202, 1203, 1204, 1205  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1