Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3327 ]  Poprzednia strona  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333  Następna strona
  Drukuj

Re: STARACZKI-KTÓRE ZOSTAŁY MAMUSIAMI:)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 cze 2014, o 21:07 

Jeszcze wpadłam tylko na sekundkę

Sylwia Wszystkiego Najlepszego Mam nadzieję że kiedyś zajrzysz i zobaczysz :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: :jezyk1:

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 6 cze 2014, o 12:37 

Hej
A wiec spoznione zyczenia urodzinowe dla Sylwi no i wszystkiego dobrego rowniez dla Malame stu lat dla Was obu.

PostNapisane: 7 cze 2014, o 09:04 

Dzięki za życzenia :)

Jak słusznie zauważył syn: mamo ty nie masz 33 lata, tylko 6 bo 3 i 3 to 6. Ja mam 4 latka, zobaczysz dogonię cię.
Szczerze mówiąc, chciałabym to zobaczyć :)

Byłam wczoraj u gina na wizycie. Według USG Tygrysek ma 280 gramów i rozrabia, co ja bardzo dobrze czuję (dziecko kopnęło mnie pierwszy raz w Dzień Matki!), więc jedyne novum to moje beznadziejnie niskie ciśnienie. Mam nakazane mierzyć je trzy razy dziennie i notować. Dostałam zwolnienie i zalecenie, by łykać magnez i żelazo, bo mam anemię, która wpływa m.in na ciśnienie. Fajnie, że dziś akurat wróciłam do wagi wyjściowej 62 kilo :) czyli bilans wagowy póki co na zero, ale brzuszek już widać :) Mały bo mały ale jest :) Pokazuję go z dumą!

44% ciąży już za mną! Nie do uwierzenia! I pomyśleć, że rok temu dmuchałam świeczkę mając nadzieję, że marzenie o drugim dziecku się spełni. A teraz jestem bliżej tego niż kiedykolwiek :D

Mąż wraca 1 sierpnia (troszkę wcześniej niż planował, więc ja się cieszę choć z tych kilku dni na plus :). Tęsknimy za nim ogromnie. Miewam takie chwile słabości, że mnie mój czterolatek rozwala na łopatki, brakuje mu ojca, a ja nie wszystko jestem w stanie sama ogarnąć.

No i dalej ślęczę nad doktoratem. Teraz jak dostał zwolnienie lekarskie i do pracy nie będę musiała ganiać, to może pójdzie mi to pisanie sprawniej. Oby, oby!
Pozdrawiam Was i obiecuję zaglądać tu częściej!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 12 cze 2014, o 09:46 

Malame bardzo spóźnione ale serdeczne życzenia :281: :281: :281: :281: :281: :281: :281: Oczywiście zdrówka i szczęśliwego rozwiązania :281:
Jeszcze "chwila" a będziemy czytać opis z porodówki tak ten czas gna :jezyk1:
Ty dostałaś kopniaczka na dzień mamy, a u mnie usiadł Maksiu na dzień mamy :10: Takie małe a już wiedzą jaki prezencik mamie zrobić żeby była szczęśliwa :wink:
Fajnie że mąż wcześniej wraca :11: :11: :11:
Na którego masz termin?

My walczymy z bardzo silną alergią na trawę możliwe że i na żyto :092: :092: :092: :092: Maksio wygląda jak siedem nieszczęść :boohoo: łzy i katar lecą ciurkiem. Na całe szczęście udało mi się uprosić panią dr i przyjeła nas wczoraj choć jest na urlopie i w trakcie przeprowadzki. Dostaliśmy nowe leki a inne zastąpiła mocniejszymi. Ogólnie chyba mam już pół apteki w domu :wink:
Trzy dni temu mały mnie znowu nastraszył bo dostał duszności już byłam gotowa wychodzić na pogotowie ale opanowałam się zrobiłam inhalacje i przeszło.
Najlepsza była pani dr w przychodni bo poszłam na wizytę na drugi dzień żeby powiedzieć co sie działo i co mam robić a ta do mnie że to może krztusiec :screwy: :screwy: :screwy: Ale pani alergolog mnie uspokoiła że to od reakcji alergicznej. Ogólnie jesteśmy uwięzieni w domu :40: bo nawet wychodząc z Maksiem na balkon stan się pogarsza, jeszcze się łudzę że leki pomogą i chociaż na trochę będziemy mogli wyjść. Mam nadzieję że do końca czerwca uspokoi się to pylenie bo mamy spędzić urlop na wsi i jak nie przejdzie to chyba nici z wypadu :092:

A co u reszty laseczek :pytajnik:

Obrazek

PostNapisane: 13 cze 2014, o 09:00 

Hej. Termin mam na 08-11 listopada (lekarz się nie może zdecydować, bo usg wskazuje co innego, a późna owulacja jaką miałam co innego, a termin ostatniej miesiączki to już w ogóle należy wyrzucić do kosza :) W każdym razie ja liczę się z porodem na początku listopada.

Przykro mi Paulina, że jesteś z synkiem uziemiona, jak wreszcie pogoda zrobiła się przyzwoita :/
Alergie to takie cholerstwo, że dezorganizują życie.

Mój synek odlicza czas do wakacji, a ja panikuję że czas tak leci, a ja wciąż nie skończyłam pisać pracy!!! Niech mnie coś oświeci, bo inaczej będzie dramat.
Pozdrawiam was wszystkie :)
Buziaczki!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 13 cze 2014, o 14:37 

Hej :7: :7: :7: :7:
Obiecalam ze sie odezwe wiec pisze :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
U nas laby malemu zrobilam wagary 3 dniowe bo pogoda super wiec poszlismy do kina na bajke RIO 2 no i czas na zabawie na sloneczku trzeba korzystac puki jest bo juz mam dosyc deszczy po 9 mies.w roku :111: :111: :111: :111: :111:

Malame super ze wszystko dobrze ze maluszek rosnie no i juz praktycznie polmetek :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
lada moment sie obejzysz i malenstwo bedziesz miala na rekach no i Twoje zeszlo roczne zyczenie sie spelni :ok2: :ok2: :ok2: :ok2:
No niedlugo wakacje u nas tez maly podekscytowany i juz planuje co bedzie robic,a u Was jakies plany???
Super ze mezus wraca szybciej to masz mila niespodzianke :ok2: :ok2: :ok2:
A jaki temat pracy masz jak moge sie zapytac??

Paulinka po pierwsze gartulacje dla Zuzi widzialam ten piekny dyplom na fb zdolna mala :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
Co do Maksia to wspolczuje wiem jakie to meczarnie jeszcze z takim maluszkiem :glaszcze: :glaszcze: :glaszcze: :glaszcze: my malemu podawalismy wapno i zirteck ale fakt ze maly byl powyzej roku i bys musiala sie zapytac dr czy mozna podawac ale jak macie inhalator no to jednak najlepsze wyjscie...przed spacerem mozesz podac z 15 min.wczesniej i isc na krotki spacer nic sie nie stanie wtedy.
A jakie leki masz dla Maksia????uwazaj zeby nie podali mu odrazu sterydu bo to niezbyt bezpieczne i zdrowe dla tak malego dziecka....
U nas tez jakos od 2 tyg.problem z alergia no i maly na inhalatorze jedzie czasami sie przejdzie kawalek i juz go dusi no ale my mamy inhalator juz 4 razy na dobe wiec to dosc sporo i oprocz tego w razie potrzeby.
A wogoe jak sie udal weekend ????????no bo zdjeci super a jak wrazenia?????????

A teraz co z resztka dziewczyn?????
Agulek czy wszystko wporzadku jak czytasz to odpisz chociaz ze wszystko ok.
Anetka a Ty gdzie????

Zmykam wpadne przy sprzyjajacym wietrze bo ostatnio do kompa nie moge sie dostac jak siadam to na 5 min.a tak moj ciagle siedzi bo cos znowu tam robi.
Takze milego slonecznego weekendu :papa: :papa: :papa: :papa:

PostNapisane: 20 cze 2014, o 08:37 

Hejka :10:
U nas już wakacje :11: :11: :11: :11: Zuzia miała we wtorek zakończenie roku :wink: Szkoda tylko że pogoda się popsuła :17:
Maks ma inhalacje z pulmicortu berodualu dostaje zyrtec oraz Montelukast sandoz. Dzisiaj będę dzwonić do alergolog umówić się na wizyte to może coś mu już odstawi bo mały ma tylko katar no i oczywiście kaszle od niego :111: Oczka już dużo lepiej wyglądają bo ma normalne białka jedynie po spacerze ma takie czerwone obwódki wokół oczu ale już tak nie łzawi ale nadal ropieją :17:
Wczoraj nam wyszedł 3 ząbek górna dwójka teraz na dniach wyjdzie jedynka a za jakiś tydzień dwa wyjdzie druga 2 i 1 bo już bardzo widać. Strasznie mu dają popalić te zęby bo idą 4 na raz.
Zuzia praktycznie całe dnie na dworku na placu zabaw a jak jest tata to zabiera ją do dziadków :11: My nie jeździmy z maksem bo tam go bardziej męczy alergia jak to na wsi wszędzie trawa i zboża :18:

Wyjazd udał się super :11: :11: :11: Najbardziej bałam się podróży ale było nieźle bo mały pół drogi przespał a Zuzia praktycznie całą :wink:
Odpoczełam "psychicznie" :jezyk1: Jeszcze dwa tygodnie i urlop :jupi2: I znajomi przyjeżdżają więc będzie fajnie Mamy w planach leniuchowanie :jezyk1: Dzieci mają sprzęty do zabaw żeby się nie nudziły jeszcze psiapsiółka kupiła im bramki żeby mogli grać w piłkę a ja chce im kupić latawce :wink: No i mamy zamiar chodzić na basen (jeszcze na nim nie byłam a jest super) tylko jeszcze Maksia muszę wyposażyć w pieluchy i takie koło z siedzeniem :oczko: Już się nie mogę doczekać tego urlopu choć oczywiście też mam obawy jak Maksio zniesie ten urlop patrzyłam to w lipcu już ma zmniejszyć się pylenie i oby tak było

Malame to pomiędzy naszymi szkrabami będzie rok i ewentualnie kilka tygodni różnicy :11: Bo mój 10.10 :10:
Migotka super że i do was pogoda dotarła i korzystacie na całego :11: :11: :11: :11:

Zmykam coś porobic w mieszkaniu puki mały śpi bo później to już z tym będzie kiepsko :jezyk1: :30: :30: :30:

Obrazek

PostNapisane: 20 cze 2014, o 09:07 

Cześć kobitki!

Ja na długi weekend (z Bożym Ciałem) ulotniłam się do Rodziców, bo oboje z synkiem złapaliśmy jakąś bakterię i lała nam się ropa z oczu, ja czułam się fatalnie i potrzebowałam wsparcia w opiece nad Młodym. Teraz już powoli zdrowiejemy :) Czułam, że tu dojdę do siebie.

Wpadam też pochwalić się, że mam pierwszy kilogram na plus :) No i od kilku dni mam już pokarm w piersiach - trochę mnie to zdziwiło, że tak wcześnie, ale chyba już taka moja uroda, bo w pierwszej ciąży było podobnie tzn. w 7 mies.

Zabieram się ostro do roboty, bo w następnym tygodniu stuknie mi już połowa ciąży, a ja mam jeszcze tyle do zrobienia!!!!

Buziaczki dla Was wszystkich i Waszych dzieciaczków!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 23 lip 2014, o 21:59 

Hej dziewczyny :papa: :papa: :papa: :papa:

Nie wiem czy tu jeszcze ktos zaglada taka straszna tu cisza ja wchodze regularnie ale nic nie pisze bo jakos weny brak.
Juz nie pamietam o czym pisalam a o czym nie wiec wakacje u nas mijaja milo bo pogoda dopisuje to i chetnie sie wychodzi ale bardziej z rana i poznymi popoludniami bo skwar straszny no i jak Paulinka dobrze wiesz ze dla alergikow i asmatykow powietrze ciezkie jak goraco i nie padalo juz jakis czas co na irlandie bardz dziwne :szok2: :szok2: :szok2: pogode mamy powyzej 20 st.to tutaj poprostu upaly :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Zaliczylismy juz zoo no i ciagle na placu zabaw i nad morzem siedzimy,teraz w piatek chcemy jechac na wycieczke w gory jednodniowa ale nie wiem czy damy rade w takie upaly na trasie gorskiej :111: :111: :111: dla malego to bedzie taka pierwsza wyprawa .....no i w piatek ma imieniny Krzysztoa jest wiec z tego powodu wycieczka no prezent juz wybral sobie wczoraj i bawi sie nim juz,nie mogl wytrzymac do piatku :lol1: :lol1: :lol1:

U mnie w pracy ruch wiec weekendy mam przewaznie 12tki to mniej godzin dostaje na tygodniu.bo w dwa dni tylko pod rzad 24 godz.w pracy ale to lepiej bo mamy wiecej czasu dla malego na tygodniu :ok2: :ok2: :ok2: :ok2:
ostatnio bylismy na placu zabaw i maly sie tak zapedzil ze do polskich dzieci mowil po angielsku a jak mu zwrocilam uwage no mowi "bo ja chyba zbyt irlandzki czyt.angielski jestem" usmialam sie co nie miara bo on taki maly patriota takie slowa mu przeszly przez usta nie do uwierzenia :lol1: :lol1:

A teraz co u Was dziewczyny?????

Paulinka jak wizyta u alergologa z Maksiem no i jak mijaja wakacje bo po zdjeciach na acebooku to widze ze Maksiu ogromne postepy juz zrobil no juz niedlugo roczek bedzie konczyl jak ten czas leci :szok2: :szok2: :szok2: :szok2:
Malame jak sie czujesz i malenstwo,jak pisanie pracy????moze jakas aktualna fota z usg ????
Agulek odezwij sie :6: :6: :6: :6: :6: martwie sie ze cos zlego sie stalo nie podobne do Ciebie zebys nic nie napisala przez tak dlugi czas.....daj znac prosze :6:
Anetka to samo do Ciebie???
Klami jak sie trzymasz????
Daga????
Madaja,magdalenaro,madzianka,braneta,Agnieszka,Josi????????????

Zmykam moze jeszcze wpadne mam nadzieje ze wena wroci i czesciej znowu zaczne pisac no i Wy tez.
Buziaki udanych wakacji :281: :281: :281:

PostNapisane: 28 lip 2014, o 18:51 

Hej ale tu cisza jak makiem zasial :31: :31: :31: :31: :31: to czekam dalej na Was :nuda: :nuda: :nuda:

Co u nas zamiast w gory w piatek pojechalismy nad morze no i spaleni jestesmy ze hej :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: w sobote rak do gory w pracy nie mogalm podniesc :111: :111: :111: maly z moim w sobote odwiedzili mnie w pracy i z malym poszlismy na McDonalda.....pogoda sie zepsula wiec caly weekend siedzieli w domu no dzisiaj tez siedzimy tylko ja wzielam sie za sprzatanie-okna pomyla,posciel poprzebieralam poralam co moglam odkurzylam gdzie dalam rade wejsc.
Jutro do pracy i tak czas leci.
No i pytanie do Was;
Co u WAS?????

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3327 ]  Poprzednia strona  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1