Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3327 ]  Poprzednia strona  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333  Następna strona
  Drukuj

Re: STARACZKI-KTÓRE ZOSTAŁY MAMUSIAMI:)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 kwi 2014, o 19:33 

Malame faktycznie gna :31: :11: A jak się w ogole czujesz?

nie uwierzycie bo ja sama jeszcze nie wierze w to co się stało dzisiaj mialam wizyte kuratora sądowego gdyż szkoła w łodzi zgłosiła że dziecko nie zostalo zapisane do szkoły i skierowali sprawę do sądu wszystko dotarło wreszcie do nas ale nikt się nie pofatygował żeby spr że dziecko od lipca nie jest zameldowane w łodzi :31: :31: :092: :092: :092: :092: No i miałam wywiad czy jesteśmy zgodną rodziną jak dbam o dzieci czy nie nadużywamy alkoholu z czego się utrzymujemy, przeglądanie książeczek zdrowotnych dzieci, a w najbliższych dniach przeprowadzą wywiad w przedszkolu szkole do której zuzia została zapisana od września i oczywiście przychodni :092: :092: :092: :092: :092: tak sie zdenerwowałam że aż zadzwonilam do sądu do łodzi a pani nie wiedziała czemu mam jakiekolwiek pretensje więc jej tłumacze że dziecko jest wymeldowane a ona no ale chyba kurator przeprowadził z pania wywiad więc nie widzę problemu wyśle nam protokół i będzie po sprawie :21: Pani kurator ogolnie była w szoku bo pierwszy raz trafiła jej się tak "miła" sprawa tzn że wszystko w porządku a jak szła do nas to była pewna że chodzi o to że się rozstaliśmy z m. i któreś uprowadzilo dziecko bo na dokumentach z łodzi było napisane pilne i że jak będą jakieś problemy z ustaleniem co z małą mają się szybko kontaktować z sądem w łodzi i to jeszcze podkreślone :111:

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 15 kwi 2014, o 20:45 

Hej dziewczyny :papa: :papa: :papa:

po pierwsze Paulinka wspolczuje przezyc wogole jakies to poplatanie z pomyleniem,znowu zawalil urzad jak mozna sie nie dopatrzyc ze mieszkacie gdzie indziej czy tak trudno bylo to sprawdzic a nie psuc Wam nerwy :092: :092: :092: :092: wspolczuje przezyc naprawde i stresu :glaszcze: :glaszcze: :glaszcze: :glaszcze:
A tak wogole to zdjecia przesliczne,Maksiu juz duzy chlop :lol1: :lol1: :lol1: a Zuzia to juz pannica :ok2: :ok2: :ok2: :ok2: jak ona fajnie w tym stroju w kosciolku wyglada a Maksiu wydaje mi sie ze to caly TY :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Malame rzeczywiscie czas leci niesamowicie juz koniec pierwszego trymestru moje gratulacje no i czekamy na jakies zdjecie i pare zdan jak sie czujesz,jak dzidzia itd. wiem ze zabiegana jestes ale mam nadzieje ze wpaddniesz nam sie pochwalic co i jak :ok2: :ok2: :ok2:
Dziekuje za odpowiedz a u nas no chyba stranka narazie stop ale dlaczego to o tym za chwile.

A wiec operacje przezylam :lol1: :lol1: :lol1: cudowna wiadomosc dla mnie nie ma komorek nowotworowych :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo:
no ale troszke niestety sa male komplikacje odnosnie lewego oka zbiera sie pod nim plyn i ropa co widac bardzo bo tworzy mi sie wielki worek pod okiem i blokuje mi to kanalik lzowy w lewym oku przez co oko jest podraznione,po operacji tydzien pozniej mialam koejny zabieg pod znieczuleniem miejscowym tym razem wlasnie zeby odblokowac kanaliki wyciagli mi dwa wielkie skrzepy krwi :111: :111: :111: i dwa dni bylo dobrze no i teraz znowu to samo :111: :111: :111: a wizyte kontrolna mam za ok.2 mies.jednak lekarz powiedzial jakby cos sie dzialo i dostala goraczki no to na pogotowie,no narazie moj balonik pod okiem sie powieksza wiec pewnie za te dwa mies.czeka mnie kolejny zabieg no i przez to nie mozemy brac sie dalej za staranka......glowa boli na maksa prawie caly czas jak nie morfina to ketonal ale mam nadzieje ze to minie :6: :6: :6: :6: :6:

A tak ogolnie no to super do pracy wracam w maju bo wzielam urlop jak wiecie,Krzys od tego tygodnia ma do 28 wolne wiec troche czasu spedzimy razem,ostatnio nawet pokusilismy sie na mala podroz do Belfastu i okolice i Krzys bardzo zadowolony no bardzo dzielny bo nawet po moscie linowym przeszedl gdzie dorosli rezygnowali bo przepasc ze ho ho ale dal rade :ok2: :ok2: :ok2: do tego przyleciala mama mojego wiec Krzys szaleje z babcia :D :D
w szkole teraz znowu urodziny za urodzinami kolejene zaproszenie przyniosl no cos trzeba isc,
uczy sie coraz wiecej dostal juz czytanki do domu,no i takie cwiczenia z czytania i literowania ale dobrze sobie radzi i z tego tez bardzo sie ciesze :ok2: :ok2: :ok2:

A co u Was????????????????? juz zadna sie nie odzywa Agulek,Paulinka,Klami,Aneta i cale towrzystwo gdzie jestescie?????????

Zmykam buziaki pa :281: :281: :281: :papa: :papa: :papa:

PostNapisane: 16 kwi 2014, o 23:51 

Hej kobitki :30: :30: :30: :30:
no gdzie Wy jestescie?????

U mnie dzis dzien sie zaczal z goraczkom i wizyta u lekarza teraz 10 dni na antybiotyku bede jechac :111: :111: :111:
A do tego na wieczor sie tak splakalam ze lepiej nie mowic moj synus poruszyl dzis ciezki teamt smierci dziewczyny jaka ja bylam jestem w szoku :0020: :0020: :0020:
mniej wiecej cos w tym rodzaju
mamusiu a czemu starsi starsi ludzie umieraja i ida do aniolkow (wiem o co chodzilo bo babcia jest tu teraz i maly chcial sie dowiedziec czy babcia umrze)
to zeby go nie przestraszyc mowie misiu nie tylko starsi ludzie umieraja ale tez i chorzy no i dzieci czasami tez ( i tu moj blad byl)
kontynuowal mamusiu a czy ja jestem chory i umre nie skarbie no cos Ty jestes duzym silnym zdrowym chlopcem mamusiu a czy ty umrzesz
kochanie kazdy z nas umrze mamusia tez kiedys kiedy Ty bedziesz duzy ale ja nie chce nie chce byc zostac tu na zziemi z obcymi ludzmi chce byc z Wami dziewczyny lzy do tej pory mi w oczach stoja maly sie tak przestraszyl smierci ze dzis same horrory bda mu sie snil i zeby sie nie bal musialam sklamac ze bedziemy zyc milion lat a umieraja tylko Ci baardzo chorzy co lekarze nie zdarza dac leku....byla taka histeria ze lepiej nie mowic....wiec ja z glupia ze moze kiedys ktos wynajdzie lek na to zeby zyc wiecznie a moj maly chce byc naukowcem i do mnie mamusiu ale ja nie dam rady nie wiem z czego zobic taki lek .....poprostu zalamka tak zdolowalam dziecko ze czuje sie teraz odpowiedzialny za zbawienie swiata ......dzieki bogu zasnal i mam nadzieje ze nie wroci jutro o tego tematu a do siebie mam pretensje ze kontynuowalam ten temat ale jak rozmawiac z dzieckiem na takie tematy jesli samo chce chcialam powiedziec prawde a wyszlo ze maly sie boji.........
zmykam spac pa :papa: :papa: :papa:

PostNapisane: 19 kwi 2014, o 08:17 

Wesołych świąt

Załączniki:
wesołych świąt (480x309).jpg [111.33 KiB]
Pobrane 189 razy

Obrazek

PostNapisane: 21 kwi 2014, o 06:44 

Hej. U mnie dziś będzie zapiernicz, bo robimy w domu przyjecie urodzinowe dla synka. Ale w sumie dobrze, że przełożyliśmy to na drugi dzień świąt, bo dom mam i tak posprzątany :)
Byłam w piątek u gina - wszystko ok - dzidziuś ma 4,5 cm. Powiedzieliśmy też synkowi, że będzie miał rodzeństwo. Zareagował spokojnie i z zaciekawieniem, ale wiem, że pewnie jak urośnie mi brzuszek to zaczną się pytania.

wstawiam fotkę i zmykam do robienia sałatek na imprezkę!
Buziaki świąteczne dla Was wszystkich!

PS. z tym kuratorem to już przesada! A ty Migotka kuruj się i dbaj o siebie!

link do fotki malucha:
http://s1271.photobucket.com/user/malam ... 8.jpg.html

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 10 maja 2014, o 13:15 

Co tu taka cisza? Hej hej odezwijcie się!

Dziś po prostu fruwam :) To już drugi trymestr, więc objechałam do mojego gina na usg "genetyczne" z oceną ryzyka wad rozwojowych Tygryska. I póki co wszystko jest w jak najlepszym porządku! Hip hip hura!

Dzidziuś ma 7.66 cm, co odpowiada 13 tyg. + 6 dni. Jego tętno to 157 uderzeń na minutę - widziałam piękne pulsowanie, dźwięk donośny i najsłodszy dla mych uszu :) Kość nosowa (0.4 cm) i fałd karkowy (0.70 mm) w normie. Pozostałe parametry też w porządku, więc odetchnęłam z ulgą.
Zaletą tego płatnego badania było to, że mogłam oglądnąć dziecko w wymiarze 3D - machało rączką, ssało kciuk, fikało sobie w najlepsze :) Aż trudno uwierzyć, że tak rozrabiał lokator w moim brzuchu! Warto było się wybrać na takie USG, szkoda tylko, że mąż tego nie widział (6 maja wyjechał do Francji na 3 miesiące do pracy), bo na połówkowym też go nie będzie :( Przynajmniej wysłałam mu fotki wszystko na maila.

http://i1271.photobucket.com/albums/jj6 ... 4b5f8e.jpg

Odezwijcie się kobitki! Co tam u Was?
Pozdrawiam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 13 maja 2014, o 08:51 

Malame foteczki super :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
A przeżycia na usg na pewno super :11:

Tak ten czas zapiernicza że nim się obejżymy będziesz pisała że jedziesz na porodówkę i będziesz inne zdjęcia nam już pokazywać :jezyk1:

Dziewczyny co tam u WAS :pytajnik:

Forum pada :0020:

U nas ogólnie ok Zuza przeziębiona siedzi w domu tzn smarcze i troszkę pokasłuje więc nie chodzi do przedszkola, Maksio oczywiście podłapal i też zagilowany :17: czyli wszystko w normie :wink:

Ogólnie Maksio jest "okropny" chce być cały czas na rączkach :092: nie jest z tych dzieci co jak coś nie pasuje to marudzi on po prostu się drze normalnie jakby ktoś mu krzywdę robił nawet nie chce wiedzieć co myślą sobie moi sąsiedzi że on tak krzyczy, bo to jest dość często: na rączki chce, jeść che, nie chce mu dać czegoś np telefonu to krzyk i się rzuca pręży po prostu jestem w szoku :szok2: on ma dopiero 7 miesięcy a robi takie sceny że czasem to mi ręce opadają :17:
Nadal nie siedzi co mnie troszkę zaczyna martwić (Zuza w jego wieku wstawała sama w łóżeczku i i trzymając się szczebelków chodziła) niby wiem każde dziecko inaczej się rozwija ale nie wiem kiedy mam się zacząć poważnie martwić :111:
Na całe szczęście umie się przemieszczać turlając się :jezyk1: wcześniej się obracał na tą samą stronę i cały czas był w tym samym miejscu teraz "lata" po pokoju :13: Ma już 2 ząbki i gryzie nimi że hoho :wink:
Mam takie złudzenie jakby miał słabe mięśnie karku tak z mojej obserwacji, choć pani dr powiedziała że mam czekać że wszystko jest ok. Ale jak do 8 miesięcy nie będzie siedział to myślę żeby wymusić skierowanie do specjalisty.

A najlepsze Maks pije mleko na receptę i nie uwierzycie odkąd mam zaświadczenie od alergologa żeby pediatra mógł nam wypisywać mleko, te zaczeły mnie kontrolować ile biorę mleka i kiedy bo jest refundowane więc nie można go brać zbyt dużo :31: :31: :31: :31:

To chyba tyle aż nie wierze że napisałam tak długiego posta i mój syn śpi :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1:

Odzywajcie się laski :28:

Obrazek

PostNapisane: 3 cze 2014, o 18:55 

Hej dziewczyny :30: :30: :30: :30:
Co z Wami gdzie jestescie :pytajnik: :pytajnik: :pytajnik: :pytajnik: :pytajnik:
Ja rowniez przepraszam za moja nieobecnosc ale byla babcia przez dwa mies.i ten zs byl taki intensywny i zakrecony ze czasami nawet nie mialam 5 minut zeby spokojnie pomyslec a gdy juz czas byl to jedyne co mi sie chcialo to spac.
Teraz babcia tydzien temu wyjechalam i juz wracamy do noormalnosci.
Ja po operacji zaczynam sie dobrze czuc chociaz czasami mam migrene ale to tak tydz.przed @ wiec to typowo hormonalna.
Do pracy wrocilam juz o mies.zwolnieniu.
Krzys w szkole sobie dobrze radzi,terapia u logopedy juz odwolana bo logopedka powiedziala ze maly zrobil takie postepy ze ona juz nie widzi swojej roli.
Teraz ma dosc aktywny czas bo duzo dzieci w klasie ma urodziny wiec biegamy z jednych urodzin na drugie,dzis tez byl na szkolnej wycieczce ala "swiat oczami dziecka".
no i jeszcze 3 tyg.i wakacje :lol1: :lol1: :lol1:

Paulinka jak tam Maksio???widze ze ladnie siedzi itd.na facebooku wiec Twoje obawy juz minely c bylas na konsultacji u lekrza???
Jak Zuzia???pewnie intensywny okres dla niej przy koncu roku szkolnego pewne bierze udzial w jakims wystepie w szkole.
A jak Twoje samopoczucie???

Malame jak ten czas szybko leci....SUPER ze wszystkie wyniki dobrze :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo:
napisz co u Was jak dzidzia????????????

Agulek co u Ciebie?????zaczynam sie martwic dj znak zycia :6: :6: :6: :6: co u Michsi i u meza?????????no i co u Ciebie???????

Anetka Wy juz po wakacjach?????napisz tez co u Was :6: :6: :6: :6:

Klami,Daga?????????????????

zmykam obiecuje odezwe sie na dniach :papa: :papa: :papa: :papa:

PostNapisane: 5 cze 2014, o 16:54 

Witam :wink:

Migotko fajnie że babcia zawsze jakieś urozmaicenie w codziennym życiu i wierze że brak czasu miałaś, ja nie mam babci a mam wieczny brak czasu :12:
Super że po operacji czujesz się dobrze i tylko zostaly te migreny przed @ :11: oby i one ci daly spokój
Brawa dla Krzysia że już nie potrzebny logopeda :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:

Co do Maksa bylam z nim u znajomej rehabilitantki żeby mi pokazała jak z nim ćwiczyć i żeby sprawdziła czy wszystko ok powiedziała że tylko mam go zachęcać i nic poza tym i że jak zacznie raczkować, siedzieć to powinno minąć a jak nie to wtedy do neurologa bo ona nieprawidłowości nie widzi. No i miała racje mały zaczol się turlać po całym mieszkaniu siedzieć i wszystko mineło :11: :11:
Ogólnie przez 3 tyg byłam 2 razy w tygodniu u lekarza bo mały bardzo kasłał ale osłuchowo było ok więc chciały go widywać często żeby mieć pewność że nadal to tylko kaszel na całe szczęście tak zostało ale mam jeszcze raz przyjść dla pewności byłam wczoraj bo Zuza dostała gorączki i kaszel ale też osluchowo ok :screwy:
Ogólnie bym z nią nie poszła bo dałabym jej pewnie syrop na kaszel i poczekała ale zaniepokoiła mnie gorączka bo to jej druga gorączka w ciągu 6 lat pierwszą miała po szczepieniu :111: Ale okazalo sie że wszystko w porządku.

Wczoraj Zuzia była na wycieczce w Warszawie w Koperniku zachwycona wróciła :11:
Zaczyna już powoli czytać jakieś proste słowa już umie przeczytać, dumna jestem z tej mojej łobuziary choć potrafi mi dać popalić swoimi histeriami :notsofast:
Ostatnio ma Zuzia spokój z występami jedynie na pikniku majowym śpiewała :wink:
A ten czas tak leci że :31: :31: :31: :31: to już w sumie koniec roku szkolnego :szok2:

Maksio za 5 dni kończy 8 miesięcy :31: ogólnie to mały terrorysta, bywają chwile że mam ochotę zostawić ich i wyjść, dobrze że szybko ta myśl mi przechodzi :jezyk1: Oczywiście żartuje :oczko: , ale bywają chwile że doła już lapie bo nie daje sobie rady z dwójką dzieci :111:
I bardzo mi brakuje nocy którą bym przespała całą :oczko: Zuzia spala całą noc jak miała 3 miesiące a tutaj się nie zapowiada jak już zdarzą się noce że budzi się tylko raz to później nastają takie noce że budzi się co 2h :092:

W sobotę z dzieciaczkami jadę do Łodzi :jupi2: stęskniłam się za tym moim miastem :jezyk1: i zostajemy do niedzieli bo jak co roku jest impreza w ZOO Rossmann Dzieciom. Chodziliśmy co roku więc musi być tradycja kontynuowana :jezyk1: :jezyk1: A że przyjaciółka chce nas przygarnąć to jedziemy :wink: Zrobimy sobie babski weekend z trójką dzieci :13: bo jej mąż cały weekend pracuje mój zresztą też :111:
A na koniec czerwca urlop wtedy oni do nas przyjadą i przenosimy się na wieś ( teście jadą na turnus rehabilitacyjny z szwagierką jak co roku)

Ale się rozpisałam ale mam chwile czasu więc musiałam trochę nadrobić :12:

Dziewczyny co u was ? Jak dzieciaczki ? Malame jak się czujesz ?

Obrazek

PostNapisane: 5 cze 2014, o 20:53 

Super Paulinka ze sie odezwalas,moze wkoncu wszystkie wrocimy na forum,milo by bylo :lol1:
Widzisz praktyka czyni mistrza,jak sie Maksiu rozszalal to zaraz bedzie Ci chodzil,ja wiem ze matka sie zawsze martwinalevwidzisz jest dobrze i brawa :klaszcze: dla malego szkraba w postepie rozwojowym.
Co dozdrowka to duzo go zycze i mam nadzieje ze nic nie rozwinie sie Twoim maluchom :kciuki:
I odpoczynku dla mamusi :kciuki: chociaz jak w tym kawale
"Czy wierzysz w zycie pozagrobowe?jak tak to dobrze bo wyspisz sie dopiero po smierci" :oczko:
I czasami tak sobie mysle czy jak stalysmy sie mamami czy kiedykolwiek odpoczniemy???chyba juz nie ale to slodkie zmeczenie jak sama piszesz :lol1:

A co u nas ja wlasnie po ataku migreny przed@ juz o 11rano zygalam jak kot ale o 13juz bylo ok chociaz taka przymulona sie czuje :111:
Krzys tez wczoraj zaliczyl lekarza i dzien wolny w szkole z wtorku na srode po wycieczce dostal miw nocy goraczki 39 stopni no i wlasnie kaszel jakby zapalenie oskrzeli mial no i osluchowo czysty ale jak biega to meczy go kaszel wogole przy wysilku no i jak kaszle slychac swist wiec zwiekszona dawka leku na astme,,a jak do 5dni nie minie to znowu wizyt ale wtedy dostanie antybiotyk.
Co do rozwoju to gratulacje Paulinka dlaZuzi za czytanie u nas tez jaies proste czytanki juz maja ale 'ala ma kota,kot ma ale'ale widze ze maly tez duzo czyta no i duzo pisze z pamieci myli czasami literki bo nie zna polskich a slowa polskie pisze angielskimi literami ale i tak ladnie mu to wychodzitakze mozemy byc dumne z naszych pociech nie ma co ukrywac :ok2:
Udanego weekendu Paulinka a ja weekend jak zawsze w pracy,pa

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3327 ]  Poprzednia strona  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1