Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3327 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 333  Następna strona
  Drukuj

Re: STARACZKI-KTÓRE ZOSTAŁY MAMUSIAMI:)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 maja 2012, o 13:04 

Idac do lekarza n nfz kolejki sa dlugie niestety ja jak chcialam soebie zrobic usg brzucha czekalam 2 miesiace ;/ a w ciazy tez podobnie czekalam ja bylam w 9 tyg ciazy a kazali mi na usg przyjsc za 3 tyg bo nie maja terminow poszlam na szpital i mialam od razu usg .

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 29 maja 2012, o 13:08 

Anetko pomysł super :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
Ja się nie uważam za typową staraczkę, bo praktycznie nic nie robimy oprócz :1: kiedy mamy na to ochotę i to bez liczenia obserwowania itp
Anetko ale wiesz dokładnie na co mała jest alergikiem? bo jak nie to testy dopiero i tak na jesieni się robi, gdy wszystko przestanie już kwitnąć

PostNapisane: 29 maja 2012, o 13:09 

Aneta super pomysł z tym wątkiem :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:

A co do dzieciaczków to pewnie jakieś małe bunty moja ma teraz "bunt 4 latka" też ma wieczne fochy ostatnio to sie obraża na nas i wychodzi do siebie :jezyk1: i co 5min przychodzi i mówi "przykochaj mnie" :screwy: :jezyk1:
Zmykam na piknik do przedszkola z okazji dnia dziecka. Miłego dzionka dziewczyny :10:

Obrazek

PostNapisane: 29 maja 2012, o 13:18 

Chyba się zarumieniłam hihih troszkę miłych słów od was i humor mi sie poprawił :jezyk1: Benia nie wiem na 100% myślę że trawa ma chyba duży wpływ bo wczoraj doszły oczka- tarła że ją swędzą:( no inne rośliny też bo alergiczny katar ma od jakiegoś czasu na szczęscie nie leci ciurkiem, a ktoś mi mówił ze teraz własnie bardzo duże pylenie trawy:( I teraz zobaczcie z takim dzieckiem tylko w domu nawet na wakacje nie bo wszędzie trawa :111: Paulina przyjemności, my mamy w czwartek Dzień Mamy i Taty:) a 2 czerwca taki festyn ogólny:)

PostNapisane: 29 maja 2012, o 13:42 

Ja też nie wiem co:( ona co chwile cos dostaje, chociaż białe skarpetunie by się przydaly:) ale z tego się nie ucieszy:) Może skoczę do takiego jednego sklepu tam są z ceramiki rózne modele i musi sama je pomalować:)

PostNapisane: 29 maja 2012, o 13:48 

A to i ja tu zawitam :lol1: Anetka, fajnie, że stworzyłaś taki wątek :281:
Z tym alergologiem na nfz to cienko to widzę niestety :111: Przerabiałam ten temat, więc wiem troszku... Lepiej pójść prywatnie, ale do jakiegoś sprawdzonego specjalisty, no i wtedy za kieszeń trzeba się trzymać :rozpacz:
A co do terminu oczekiwania na wizytę na nfz, to mam przykład mojej Mamy, która ma chore oczy (ma zaćmę, a przy tym uszkodzoną plamkę żółtą) i powinna zrobić pewne badanie. Trzeba je zrobić bardzo szybko, żeby uszkodzenie plamki żółtej się nie pogłębiało, każdy dzień podobno jest w tym przypadku waży. Prywatnie można od razu, oczywiście za kasę (prawie 200zł), a jak chciała państwowo, to czas oczekiwania... 12 miesięcy! :szok2: :21: Nie rozwijam dalej tego tematu, bo ciśnienie już mi skoczyło, a nie chce zaraz mięchem rzucać.

PostNapisane: 29 maja 2012, o 13:53 

Jak miło :jupi2: Agnieszko ja też nie mogę sie wypowiadać bo normalnie nóż w kieszeni mi sie otwiera na to wszystko :wykrzykmik: W jedej poradni jest termin na sierpnia, pomyślę puki co podam jej leki i tyle :(

PostNapisane: 29 maja 2012, o 13:55 

Tak nfz jest jkies dziwne u nas zlikwidowali nocna i swiateczna pomoc w przychodni i trzeba jechac na szpital a na szpitalu za bardzo nie chca przyjmowac bo maja swoich pacjentow ;/ bo nfz na nich to wymusil.
Moja tez ma full ciuchow i zabawek i juz nawet nimi sie nie chce bawic ;/ stwierdzilam ze nie bede nic kupowala tylko w lipcu kupie jej lepszy prezent na urodziny :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: 29 maja 2012, o 13:57 

Chyba każdą to stresuje mówie o służbie zdrowia! to jest chore, potem człowiek ryje gdzies coś, zeby iść do lekarza prywatnie z maluchem i nie tylko! Koniec na ten temat bo juz podskoczyło mi ciśnienie :7:

PostNapisane: 29 maja 2012, o 14:01 

Sylwia też dobry pomysł nasza ma 17 czerwca imieninki zaraz po mamusi :jezyk1: ale jakby dostała ,,kinderke ;;też by się nic nie stało, jak już mówiłam ona co chwile dostaje, teraz też dostała lalke i puzzle :10: A Josi no miło miło :11:

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3327 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 333  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1